Červenohrádecká 1559, Jirkov
Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K paní doktorce chodím téměř 27 let,jsem moc spokojen, vždy je vstřícná, milá,moc mi po mé zdravotní stránce pomohla.

K paní doktorce nemám jedinou výtku, ale v čekárně strávíte půlku života a ještě není jisté jestli se dostanete na řadu.

Jsem spokojena.

velmi dobra

Neměnila bych i přes dlouhou čekací dobu.Vždy poradí,uklidní a pomůže i psychicky.Nedovedu si představit až jednou tato lékařka ukončí svou praxi ke komu budu chodit.

Je to skvělá doktorka co né jen že vždy pomůže ale má také pochopení pro lidi a jejich problémy, což zvládá málo který doktor... Nedám na ní dopustit !
Milan Burgr

Je to velice vstřícná a citlivá lékařka.Vždy pomohla jak po lékařské stránce,tak po psychické.Mám můj veliký obdiv,musí být velice trpělivá,aby profesionálně zvládla co jí každý den čeká v ordinaci.Já jí moc děkuji,že zde je.

Pečlivá, důkladná, snaží se nic nezanedbat, mám jen tu nejlepší zkušenost.

G

Velmi dobrá a zodpovědná, moc mi pomohla.

rozhodně nejlepší......:))