Eva Urbánková, praktický lékař Pohořelice

MUDr. Eva Urbánková

Praktický lékař Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Brněnská 1, Pohořelice
Praktická lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

M
Ověřeny pacient

Musím říct, že takhle pečlivá paní doktorka se opravdu jen tak nevidí... Ta Vás vyšetří jak nikdo na světě a že to občas trvá o něco dýl (víc jak hodinu jak tady někteří píšou rozhodně ne..!) snad tolik nevadí, musíte si najít vhodnou dobu k návštěvě a hlavně tato paní doktorka je hodně ochotná, jezdí po návštěvách za lidmi, kteří by se za ní z jakéhokoliv důvodu nemohli dostat, případně pro Vás vyšle sanitu - na odvoz do nemocnice. Ze začátku mi vadilo, že mi pořád jen bere krev, ale když se pak objevilo díky "zbytečnému" braní krve onemocnění - byla jsem za to i ráda. Jinak sestřička - Vrbasová je velice příjemný a ochotný člověk, poradí, pomůže, vyslechne.... 100%


H
Ověřeny pacient

Spokojenost jak u paní doktorky tak u sestřičky zavolám poradí objedná sanitku není problém a opravdu jak už tady bylo napsáno paní doktorka jako jediná jezdí po návštěvách vlastním autem tak to se asi nikde nevidí. Lidi jsou naštvaní ,že v čekárně vysedí důlek ,ale ono než si to paní doktorka všechno poslechne ,napíše a vytiskne tak to taky trvá. Nic není hned.


V
Ověřeny pacient

Souhlasím s těmi, kteří říkají, že je paní doktorka výborná. Opravdu je. Pokud jí zavoláte, že je nějaký problém a nemůžete k ní přijít, ihned za Vás převezme zodpovědnost, zavolá Vám třeba i sanitku a zařídí odvoz do nemocnice. Cítím z ní opravdovou zodpovědnost za svoji práci, ochotu a pevné odhodlání udělat vše tak, aby to bylo nejlepší pro pacienta.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu velmi pečlivá. Naše celá rodina je spokojená. Snaží se být dle mého názoru zodpovědná. Někdy ji vidíte i ve večerních hodinách jezdit svým autem po návštěvách pacientů u nich doma.


Paní doktorka jedná s pacienty podle toho jakou má ten den náladu, bývá někdy, podotýkám někdy i celkem příjemná, ale mám pocit že starší člověk bývá pro lékaře jen zbytečnou zátěží a tento pocit už začínám mít právě u této lékařky ale i její sestřička byla milá jen na samém počátku po nástupu předešlé sestřičky.K této paní doktorce jdu jen velmi zřídka protože se mi nechce odcházet se špatnou náladou.Chodím raděj jen ke specialistům a pokud mě potká nějaké nachlazení nebo něco podobného léčím se raděj sama. Mám ůplnou hrůzu z toho až budu důchodce v pokročilém věku

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Vcelku ochotná, pomůže a poradí. Díky své pečlivosti je delší čekací doba, ale určitě ne 1 hodinu. Odborník. Doporučuji


Ověřeny pacient

Paní doktorka vždy velice ochotná, a hlavně pečlivá , což ocením nejvíce.. dokonce nebyl problém mimo pracovní dobu,když jsem se zdržel.. jsem velice spokojen..


Vždy ochotná o své pacienty pečuje velice dobře a sestřička to samé JSME SPOKOJENI holky jsou pečlivé a příjemné. pacientka


K paní doktorce chodím už od přestupu od dětského lékaře a za odvedenou péči velikece děkuji.


I

Nic proti paní doktorce, ale když mě tři týdny léčila antibiotiky při bolestech močového měchýře, které byly spíše určeny na pohlavní choroby a posílala mě na gynekologii a dívala se na mě skrz prsty a po prosbě, jestli by mě neposlala třeba na urologii, protože už jsem byla zoufalá bolestí se ohradila, že ona je odborník a já nejsem nic mě vážně dostalo. Takže jsem se na uroglogii objednala sama, tam mi pan doktor řekl, že po předchozí léčbě už se mnou nemůže nic dělat, tak jsem jen pro jistotu podstoupila řadu vyšetření zda je opravdu vše v pořádku a dal mi jen nějaké vitamíny. Opravdu skvělý zářitek. Bolest přešla až po dalších dvou měsících. A to ještě si neodpustím podotknout to, že mi v 11 letech zjistili alergii na jód, 3x jsem tam byla s vyrážkou, kterou mi chtěli léčit tím, že mi ji zajódují :-D To už jsem se fakt bavila, protože toto je opravdu neskutečné!!! No, ještě že mi zdraví slouží (musím zaťukat), protože chodit tam častěji, tak hledám někde jinde, protože tam nejen vysedím v čekárně důlek, ale ani se nedočkám kvalitní lékařské péče.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti