Eva Stříteská, pediatr Jaroměř

Eva Stříteská

Pediatr Více

Dr. Ed. Beneše 191, Jaroměř
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nastřelení náušnic

Spolupráci s paní doktorkou Stříteskou rozhodně nedoporučuji. Objednala jsem k ní dceru na nastřelení náušnic, po mailové komunikaci jsme domluvily vyšetření akupunkturních bodů před samotným nastřelením a konkrétní druh náušniček, telefonicky následně konkrétní termín. Prestože bylo vše domluvené, tak vybrané náušnice paní doktorka neměla, což by nebyl zas takový problém, ale neměla ani přístroj na vyšetření akupunkturních bodů. Za mě velice neprofesionální jednání a ordinaci jsme opustily s nepořízenou.

Š

Paní doktorka převzala ordinaci po doktorce Páblové. Se vstřícností a ochotou paní doktorky Páblové nelze vůbec srovnávat. Paní doktorka Stříteská téměř nemluví, neporadí a s ochotou je to velmi špatné. Za to o to více si ráda nechá zaplatit za každé razítko, potvrzení, podpis... I když výpis udělá jen jednou a vše ostatní jsou jen kopie. Také moc nedodržuje ordinační hodiny. Občas v pátek neordinuje a ráno začíná déle. Byla jsem u ní ráno v zimě (venku sněžilo). Otevřela až za hodinu a půl po té, bez jakékoliv omluvy, co měla ordinovat. Dokonce ani čekárna nebyla otevřená. S nemocnými dětmi se prostě čekalo venku. Maminky, které zvažují registraci u této lékařky, ještě pečlivě zvažte své rozhodnutí.

paní doktorka je velmi svědomitá a s dětmi to doopravdy umí, jsme velmi spokojeni

Toto jsem snad ještě nezažil. Když chodíte 14 dní k doktorovi se 7mi měsíčním dítětem které má horečky a průjmy a vážená paní doktorka se ani neobtěžuje udělat výtěr. Absolutní neochota cokoliv udělat a poradit. Všechno aby z ní člověk páčil. Pokud hledáte odbornou a kvalitní péči tak zde jí rozhodně nehledejte!

S paní doktorkou jsem spokojená, nikdy u syna nic nezanedbala. Je pravda,že mezi výřečné lidi nepatří,ale nechodím si do ordinace popovídat,chci aby léčila moje dítě a to doposud plní skvěle.
Určitě neřeší každou nemoc hned antibiotiky,aby nemusela přemýšlet jak jinak uzdravit,zkusí např. homeopatika,pokud nezaberou,včas nasadí léčbu a to mi vyhovuje!
Mohu doporučit.

Přišli jsme k paní doktorce s bolestmi v krku, odešli jsme s mononukleozou, díky správné diagnóze a správnému léčení byly jaterní testy do třech týdnů od propuknutí nemoci v naprostém pořádku.

velmi pečlivě se stará o naše děi

Paní doktorku jsem si pro své děti vybrala z toho důvodu, že já sama jsem k ní jako dítě chodila, vlastně o mě jako o pacienta začala pečovat, když mi bylo patnáct let. V té době totiž šel do důchodu lékař, který mě měl od malička na starost. Paní doktorka je velice pečlivá a s dětmi to opravdu umí. Vzhledem k tomu, že já také pracuji ve zdravotnictví, vím o čem mluvím. Moje děti mají paní doktorku rádi. Nikdy nenastal problém, který by nešel vyřešit. Všem budoucím maminkám, ale i maminkám, které nemají zrovna nejlepší zkušenost se svým pediatrem, paní doktorku Evu Stříteskou vřele doporučuji.