Eva Stříteská, pediatr Jaroměř

Eva Stříteská

Uložit

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dr. Ed. Beneše 191, Jaroměř
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Č
Umístění: jiné místo Jiný

Roční syn měl na krku mikro klíště,Mudr.Striteska ordinovala vyloženě "od stolu",neposvítila si,na malého ani nekoukla se slovy ,že to je úkol sestry.Po hodině trápení, kdy bylo klíště stále v krku,nám napsala zprávu ,že bylo klíště extrahováno, když se manžel ohradil ,že klíště tam pořád je tak ať nám tedy dá pravdivou zpravu.Lekarka mu hrube odvětila ať ji nepoucuje jak má dělat svou práci a beze slova odešla.Nasledne přiběhla sestřička s opravenou zprávou a klíště nám musel vyndat pan doktor na chirurgii.Banalita, ale přístup této lékařky a po tom co čtu některé další zkušenosti pacientů mě jen utvrzují že Mudr
Střítežská už nikdy víc,.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nastřelení náušnic

Spolupráci s paní doktorkou Stříteskou rozhodně nedoporučuji. Objednala jsem k ní dceru na nastřelení náušnic, po mailové komunikaci jsme domluvily vyšetření akupunkturních bodů před samotným nastřelením a konkrétní druh náušniček, telefonicky následně konkrétní termín. Prestože bylo vše domluvené, tak vybrané náušnice paní doktorka neměla, což by nebyl zas takový problém, ale neměla ani přístroj na vyšetření akupunkturních bodů. Za mě velice neprofesionální jednání a ordinaci jsme opustily s nepořízenou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Paní doktorka převzala ordinaci po doktorce Páblové. Se vstřícností a ochotou paní doktorky Páblové nelze vůbec srovnávat. Paní doktorka Stříteská téměř nemluví, neporadí a s ochotou je to velmi špatné. Za to o to více si ráda nechá zaplatit za každé razítko, potvrzení, podpis... I když výpis udělá jen jednou a vše ostatní jsou jen kopie. Také moc nedodržuje ordinační hodiny. Občas v pátek neordinuje a ráno začíná déle. Byla jsem u ní ráno v zimě (venku sněžilo). Otevřela až za hodinu a půl po té, bez jakékoliv omluvy, co měla ordinovat. Dokonce ani čekárna nebyla otevřená. S nemocnými dětmi se prostě čekalo venku. Maminky, které zvažují registraci u této lékařky, ještě pečlivě zvažte své rozhodnutí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


paní doktorka je velmi svědomitá a s dětmi to doopravdy umí, jsme velmi spokojeni


Toto jsem snad ještě nezažil. Když chodíte 14 dní k doktorovi se 7mi měsíčním dítětem které má horečky a průjmy a vážená paní doktorka se ani neobtěžuje udělat výtěr. Absolutní neochota cokoliv udělat a poradit. Všechno aby z ní člověk páčil. Pokud hledáte odbornou a kvalitní péči tak zde jí rozhodně nehledejte!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem spokojená, nikdy u syna nic nezanedbala. Je pravda,že mezi výřečné lidi nepatří,ale nechodím si do ordinace popovídat,chci aby léčila moje dítě a to doposud plní skvěle.
Určitě neřeší každou nemoc hned antibiotiky,aby nemusela přemýšlet jak jinak uzdravit,zkusí např. homeopatika,pokud nezaberou,včas nasadí léčbu a to mi vyhovuje!
Mohu doporučit.


Přišli jsme k paní doktorce s bolestmi v krku, odešli jsme s mononukleozou, díky správné diagnóze a správnému léčení byly jaterní testy do třech týdnů od propuknutí nemoci v naprostém pořádku.


velmi pečlivě se stará o naše děi


L

Paní doktorku jsem si pro své děti vybrala z toho důvodu, že já sama jsem k ní jako dítě chodila, vlastně o mě jako o pacienta začala pečovat, když mi bylo patnáct let. V té době totiž šel do důchodu lékař, který mě měl od malička na starost. Paní doktorka je velice pečlivá a s dětmi to opravdu umí. Vzhledem k tomu, že já také pracuji ve zdravotnictví, vím o čem mluvím. Moje děti mají paní doktorku rádi. Nikdy nenastal problém, který by nešel vyřešit. Všem budoucím maminkám, ale i maminkám, které nemají zrovna nejlepší zkušenost se svým pediatrem, paní doktorku Evu Stříteskou vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti