Stomatologie Brno
Soběšická 2, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Stomatologie Brno Jiný

Paní doktorka je profesionál, ale chybí jí empatie. Chodím k paní doktorce s dcerou a jejími rovnátky už 3 roky, ale spokojenost byla jen na začátku, kdy nám vysvětlila vše, co se bude dít. Od té doby už jen aplikuje a nevysvětluje. Při tolika informacích si je všechny není možné zapamatovat na tak dlouhou dobu. Paní doktorka je hodně náladová, ale na její dobou náladu jsem už hodně dlouho neměla štěstí. Je nepříjemná a vyčítavá. Také není jemná, co se týče aplikace různých materiálů do úst. Zvažuji, že půjdeme jinam.

Umístění: Stomatologie Brno Jiný

Nedoporučuji! Měnila mi retainer, který po dvou měsících se odlepil, když ho opravila tak ta oprava vydržela den. Zavolala jsem a paní doktorka byla moc nepříjemná, ale objednala mě na další opravu. Lituji jen to že jsem na tu další opravu šla. Zbrousila mi zub místo toho lepidla a teď trpím a mám tak citlivé dva zuby, že nemůžu normálně jist. Po třech dnech bohužel opraveny retainer odpadl celý. Na opravu a nový retainer jsem se objednala k jiné doktorce a vše je v pořádku, ale bohužel zuby citlivé mi zůstanou navždy.

Umístění: Stomatologie Brno Jiný

Dr vse vysvětlí, při špatně náladě se stačí usmívat a je také příjemná. Má atestaci z chirurgie takže si vse děla sama, menší extrakce, knoflík na potahnuti zoubku. Je to normální ženská, která si na nic nehraje. Do telefonu se představí Sehnalova, nikoli doktorka sehnalova u telefonu. Super! S rovnani zubu má veliké zkušenosti, ví jak postupovat při každé vadě. Za me super, doporučuji!!!!!!!

Umístění: Stomatologie Brno fixní rovnátka

K paní doktorce Sehnalové chodím už dva roky, i když jsem objednaná na konkrétní čas, téměř vždy čekám 10-30 min.
Není vždy usměvavá, ale nikdy se mi nestalo, že by byla protivná. Vždy mi sdělí co právě dělá a na všechny mé dotazy vždy odpoví.
Sestřičky jsem tam zažila dvě a obě byly příjemné.
Na termínu se vždy domluví, navrhnou a pokud nevyhovuje, tak se domluvíme na jiném.
Když jsem šla k paní doktorce poprvé, tak jsem slyšela, že nepatří k nejpříjemnějším, takže tam vždy dojdu s úsměvem na tváři, jsem na ni milá a paní doktorka je poté také milá a dokonce se i usmívá :-)
Co se ceny týče, tak si nemyslím, že je drahá. S cenou za keramická rovnátka na obě patra jsem byla velmi spokojena.
Za mě doporučuji

Podle mě je paní doktorka velmi dobrá a šikovná. Na všem se dá v pohodě domluvit, vysvětlí pečlivě postup léčby a domluva na další návštěvu není problém. Menší radost mi dělá, že je o něco málo dražší. A k sestrám, zažila jsem dvě. První, starší, byla pomalejší a chladná, ale dalo se domluvit a ta druhá, mladá sestřička je podle mě lepší než ta předtím, též bez problému. Akorát paní doktorka má občas špatnou náladu, ale dá se to přežít! Ale jinak doporučuji!

K této paní doktorce chodím cca rok a půl s fixními rovnátky. Ze začátku (na první konzultaci) mi vše vysvětlila - jak bude léčba probíhat apod. Nicméně od té doby kdykoliv přijdu, uvítá mě arogantní starší sestra, kterou jsem nikdy neviděla, že by se usmála. Vezme si objednací kartičku a objedná mě aniž by se mnou konzultovala datum příštího objednání. V 50 % případů je to datum nevyhovující, musím proto sestru upozornit, že nemám bohužel čas a měli byste vidět, jak je potom příjemná. Paní doktorka je velice chladná, to by ještě tak nevadilo, bohužel mi nikdy nesdělí, co se od minule zlepšilo, zhoršilo, co mi momentálně bude aplikovat a proč. Když jsem se minule zeptala, proč mi tak často mění dolní oblouk, když horní mi měnila pouze 1x, zvýšila hlas a byla nepříjemná, že mi to přece na začátku říkala. Vydržela jsem to u ní něco přes rok, teď odcházím. Pokaždé si zde pokazím náladu. Rozhodně nedoporučuji!

Odešla si na mateřskou a neměla za sebe zástup. Zástup pokazil, co bylo už srovnané, nepodchytil vytržení rostoucích zubů včas.
Pí. Sehnalové je nápadová, jednou je milá podruhé protivná. Bere trhání zdravých i když nehodících se zubů jako by nic.
Sestra nic moc nedělá.
Jinak podle toho co říkali za ceny rovnátek jiní, tak je velmi drahá.

Jako profesionálně to asi nebude špatný, ale lepší přístup a méně spěchu by to občas chtělo. Hlavně ta její sestra, co skoro nic nedělá, umí být pěkně hnusná. Přeju ji, aby se tak někdo zachoval k ní, až bude někde u doktora.

Zatím mám s lékařkou jen dobré zkušenosti. Velice profesionální, vše vysvětlí (ne, že bych všemu rozumněl). Je sice velice zaneprázdněná a je občas těžké domluvit se na termínu, ale vždy se domluvíme. Občas nemá 100% náladu, ale já toho mít denně co ona... I moje zubařka na ní má jen dobré reference.

Paní doktorka je náladová, spíše nepříjemná, na pacienta má velmi málo času, vše je ve spěchu. Z postupu léčení jsem dost zklamán.