Podle mě je paní doktorka velmi dobrá a šikovná. Na všem se dá v pohodě domluvit, vysvětlí pečlivě postup léčby a domluva na další návštěvu není problém. Menší radost mi dělá, že je o něco málo dražší. A k sestrám, zažila jsem dvě. První, starší, byla pomalejší a chladná, ale dalo se domluvit a ta druhá, mladá sestřička je podle mě lepší než ta předtím, též bez problému. Akorát paní doktorka má občas špatnou náladu, ale dá se to přežít! Ale jinak doporučuji!

Soběšická 2, Brno
Stomatologie Brno (mapa)

K této paní doktorce chodím cca rok a půl s fixními rovnátky. Ze začátku (na první konzultaci) mi vše vysvětlila - jak bude léčba probíhat apod. Nicméně od té doby kdykoliv přijdu, uvítá mě arogantní starší sestra, kterou jsem nikdy neviděla, že by se usmála. Vezme si objednací kartičku a objedná mě aniž by se mnou konzultovala datum příštího objednání. V 50 % případů je to datum nevyhovující, musím proto sestru upozornit, že nemám bohužel čas a měli byste vidět, jak je potom příjemná. Paní doktorka je velice chladná, to by ještě tak nevadilo, bohužel mi nikdy nesdělí, co se od minule zlepšilo, zhoršilo, co mi momentálně bude aplikovat a proč. Když jsem se minule zeptala, proč mi tak často mění dolní oblouk, když horní mi měnila pouze 1x, zvýšila hlas a byla nepříjemná, že mi to přece na začátku říkala. Vydržela jsem to u ní něco přes rok, teď odcházím. Pokaždé si zde pokazím náladu. Rozhodně nedoporučuji!

Odešla si na mateřskou a neměla za sebe zástup. Zástup pokazil, co bylo už srovnané, nepodchytil vytržení rostoucích zubů včas.
Pí. Sehnalové je nápadová, jednou je milá podruhé protivná. Bere trhání zdravých i když nehodících se zubů jako by nic.
Sestra nic moc nedělá.
Jinak podle toho co říkali za ceny rovnátek jiní, tak je velmi drahá.

Jako profesionálně to asi nebude špatný, ale lepší přístup a méně spěchu by to občas chtělo. Hlavně ta její sestra, co skoro nic nedělá, umí být pěkně hnusná. Přeju ji, aby se tak někdo zachoval k ní, až bude někde u doktora.

Zatím mám s lékařkou jen dobré zkušenosti. Velice profesionální, vše vysvětlí (ne, že bych všemu rozumněl). Je sice velice zaneprázdněná a je občas těžké domluvit se na termínu, ale vždy se domluvíme. Občas nemá 100% náladu, ale já toho mít denně co ona... I moje zubařka na ní má jen dobré reference.

Paní doktorka je náladová, spíše nepříjemná, na pacienta má velmi málo času, vše je ve spěchu. Z postupu léčení jsem dost zklamán.

Nepříjemná, protivná, náladová. Odbornost určitě na stejné úrovni, jako mnoho jiných lékařů a lékařek.

K paní doktorce jezdím už přes 10 let, je pravda, že ne vždy byla nejpříjemnější, ale kdo má pořád skvělou náladu?! Já jsem se s ní vždycky domluvila, vždy mi vyšla vstříc, nebyl nikdy žádný problém. Po odborné stránce si myslím, že je výborná. Já jsem s její léčbou naprosto spokojená a jsem jí vděčná. Takže mohu jen a jen doporučit.

Nebyla jsem s její prací spokojena, výsledek léčby jsem se představovala jinak. Vím že do práce se chodí hlavně kvůli penězům, ale větší zájem o pacienta a hlubší odborný zájem by jí slušel. Podle sdělení některých mužů je to prý moc
hezká ženská, ale co s krásou na stomatolog. křesle

Perfektní doktorka, profesionál, zachránila mi zuby!

Sestra nic moc nedělá.
Jinak podle toho co říkali za ceny rovnátek jiní, tak je velmi drahá.

hezká ženská, ale co s krásou na stomatolog. křesle

Perfektní doktorka, profesionál, zachránila mi zuby!