Adresa

Soběšická 2, Brno
Stomatologie Brno (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
G
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologie Brno fixní rovnátka

K paní doktorce Sehnalové chodím už dva roky, i když jsem objednaná na konkrétní čas, téměř vždy čekám 10-30 min.
Není vždy usměvavá, ale nikdy se mi nestalo, že by byla protivná. Vždy mi sdělí co právě dělá a na všechny mé dotazy vždy odpoví.
Sestřičky jsem tam zažila dvě a obě byly příjemné.
Na termínu se vždy domluví, navrhnou a pokud nevyhovuje, tak se domluvíme na jiném.
Když jsem šla k paní doktorce poprvé, tak jsem slyšela, že nepatří k nejpříjemnějším, takže tam vždy dojdu s úsměvem na tváři, jsem na ni milá a paní doktorka je poté také milá a dokonce se i usmívá :-)
Co se ceny týče, tak si nemyslím, že je drahá. S cenou za keramická rovnátka na obě patra jsem byla velmi spokojena.
Za mě doporučuji


V
Ověřeny pacient

Podle mě je paní doktorka velmi dobrá a šikovná. Na všem se dá v pohodě domluvit, vysvětlí pečlivě postup léčby a domluva na další návštěvu není problém. Menší radost mi dělá, že je o něco málo dražší. A k sestrám, zažila jsem dvě. První, starší, byla pomalejší a chladná, ale dalo se domluvit a ta druhá, mladá sestřička je podle mě lepší než ta předtím, též bez problému. Akorát paní doktorka má občas špatnou náladu, ale dá se to přežít! Ale jinak doporučuji!


K
Ověřeny pacient

K této paní doktorce chodím cca rok a půl s fixními rovnátky. Ze začátku (na první konzultaci) mi vše vysvětlila - jak bude léčba probíhat apod. Nicméně od té doby kdykoliv přijdu, uvítá mě arogantní starší sestra, kterou jsem nikdy neviděla, že by se usmála. Vezme si objednací kartičku a objedná mě aniž by se mnou konzultovala datum příštího objednání. V 50 % případů je to datum nevyhovující, musím proto sestru upozornit, že nemám bohužel čas a měli byste vidět, jak je potom příjemná. Paní doktorka je velice chladná, to by ještě tak nevadilo, bohužel mi nikdy nesdělí, co se od minule zlepšilo, zhoršilo, co mi momentálně bude aplikovat a proč. Když jsem se minule zeptala, proč mi tak často mění dolní oblouk, když horní mi měnila pouze 1x, zvýšila hlas a byla nepříjemná, že mi to přece na začátku říkala. Vydržela jsem to u ní něco přes rok, teď odcházím. Pokaždé si zde pokazím náladu. Rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Odešla si na mateřskou a neměla za sebe zástup. Zástup pokazil, co bylo už srovnané, nepodchytil vytržení rostoucích zubů včas.
Pí. Sehnalové je nápadová, jednou je milá podruhé protivná. Bere trhání zdravých i když nehodících se zubů jako by nic.
Sestra nic moc nedělá.
Jinak podle toho co říkali za ceny rovnátek jiní, tak je velmi drahá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Jako profesionálně to asi nebude špatný, ale lepší přístup a méně spěchu by to občas chtělo. Hlavně ta její sestra, co skoro nic nedělá, umí být pěkně hnusná. Přeju ji, aby se tak někdo zachoval k ní, až bude někde u doktora.


Z
Ověřeny pacient

Zatím mám s lékařkou jen dobré zkušenosti. Velice profesionální, vše vysvětlí (ne, že bych všemu rozumněl). Je sice velice zaneprázdněná a je občas těžké domluvit se na termínu, ale vždy se domluvíme. Občas nemá 100% náladu, ale já toho mít denně co ona... I moje zubařka na ní má jen dobré reference.


Paní doktorka je náladová, spíše nepříjemná, na pacienta má velmi málo času, vše je ve spěchu. Z postupu léčení jsem dost zklamán.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nepříjemná, protivná, náladová. Odbornost určitě na stejné úrovni, jako mnoho jiných lékařů a lékařek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce jezdím už přes 10 let, je pravda, že ne vždy byla nejpříjemnější, ale kdo má pořád skvělou náladu?! Já jsem se s ní vždycky domluvila, vždy mi vyšla vstříc, nebyl nikdy žádný problém. Po odborné stránce si myslím, že je výborná. Já jsem s její léčbou naprosto spokojená a jsem jí vděčná. Takže mohu jen a jen doporučit.


Nebyla jsem s její prací spokojena, výsledek léčby jsem se představovala jinak. Vím že do práce se chodí hlavně kvůli penězům, ale větší zájem o pacienta a hlubší odborný zájem by jí slušel. Podle sdělení některých mužů je to prý moc
hezká ženská, ale co s krásou na stomatolog. křesle

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti