Praktický lékař pro děti a dorost
Hviezdoslavova 18, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní "doktorce" jsem chodila jako dítě. Arogantní, zlá, vysmívající se. Už v 15letech jsem odešla k lékaři pro dospělé. Určila mi nemoci, které mám, ačkoliv testy neprovedla, a to jen proto, že to mají i ostatní. Utečte jinam, i cestování za to stojí.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka, je hodná, milá a důsledná, jsme s Paní doktorkou i sestřičkou velmi spokojeni.Vždy nám obě pomůžou a vysvětlí když je třeba. Zuzana C.

Tato paní doktorka je sice milá a usměvavá, ale když je po jejím, pokud má někdo jiný názor než ona např. antibiotika tak je zle, je okamžitě zlá, arogantní a odmítá se na toto téma bavit Za mě rozhodně ndoporučuji.

Paní doktorka léčí stylem má kašel? Tak je to kašel,má rýmu? tak je to rýma,akorát se později v nemocnici ukázalo že je vše trošku jinak, má takový jak se říká šarlatánský systém,ještě její dobrá hláška je: Já nejsem specialista,akorát musím dodat že nás ale nikdy k žádnému specialistovi neposlala.Vždy jsme navštívili specialistu pro jistotu sami jelikož máme za své dítě zodpovědnost.Vše je vždy v pořádku dokud asi dítě neumře tak bych to zhruba definoval,jinak druhá dobrá hláška - Za to může Ostravský vzduch.Ale co mě nejvíce dostalo byla asi ta silná arogance.

tuto dětskou doktorku rozhodně !! NEDOPORUČUJI !! Co se mě týče tak takovým způsobem "dodělala" moji dceru, že si budu do smrti vyčítat, že jsem k ní šla - jakmile jsme doktora vyměnili, tak od té doby se její stav lepší ! Jako miminko mívala epileptické záchvaty a paní doktorka mě nechtěla dát žádanku do nemocnice ve stylu "To není Epilepsie, to jsou "jen" svalové záškuby z nedonošenosti... " ! I na foťák jsem jí nahrávala video, aby to viděla naživo... Nicméně v tomto stavu byla malá doma 4 měsíce, když měla obrovský záchvat na rehabilitačním stole při cvičení a pak se na základě toho konečně vše rozběhlo a malá se dostala do nemocnice kde pak strávila 3 měsíce s těžkými EPI záchvaty, které jí poškodily mozek natolik, že bude postižená do konce života. Dnes je jí 6 let a je na úrovni ročního miminka, má stále pleny, sama se nenají ani nenapije... Jak jsme přišli z nemocnici tak řekla jen - tak to přejijen byla Epilepsie ?! Bere děti jako kusy, rozhodně se tak chová ! Já jako prvorodička jsem byla ze všeho vyplašená a ještě jak to bylo s miminkem takové hrozné s těmi záchvaty, tak jsem prostě věřila doktorce, že ví jistě mnohem víc než já, rozhodně to pro mě byla lekce do budoucna, že už nemám doktorům tolik věřít !! Malá měla za první rok antibiotika na každou "blbou" rýmu a za první rok je měla snad 15ctkrát, což není normální... Přístup hrůza a děs !! Co jsme přešli k jinému dr., tak ATB jsme téměř neviděli... Lituji dne kdy jsem u téhle doktorky zaklepala na dveře ordinace... :(

Hodnotím velmi dobře, k paní doktorce jsem jako malá chodila já i má starší sestra. Nyní k ní chodím se svým synem. Její přístup byl a je vždy profesionální a velmi vstřícný. Je ochotná vždy poradit a probrat co potřebuji vědět.

Za paní doktorkou chodím s dcerami už 20let, má mou 100% důvěru a věřím jejímu úsudku. Starší dcera nebyla nemocná mladší naopak pořád. U mladší dcery velmi brzy předvídala alergický problém a stále docházíme na Alergologii a díky brzkému řešení je dcera nyní v pořádku. V minulosti obě dvě musely být hospitalizovány v nemocnici a tam jsme zažívaly horory.

Nedoporučuji v žádném případě, pokud děti chcete mít zdravé. Dcerka měla vážné potíže a doktorka ji domítla ošetřit, přitom měla odridanic prázdnou a dělal si na PC Že mám dojít druhý den. V noci jsme byly hospitalizovány s vážným stavem dcerky. Naštěstí přežila vše ve zdraví díky péči lékařů v nemocnici. Doktorka by si měla vybrat, buď dělat kariéru nebo léčit.

Určitě bych tuto lékařku nedoporučila. Je už to 7 let co se mi sto stalo.A to jsem k této lékařce chodila od narození. Byla jsem u paní doktorky s tím, že mám horečky, bolí mě v krku a mám kašel (pozn. jsem astmatik). Doktorka se mi koukla do krku a sdělila mi, že mám doma rodičům vyřídit, že je to nějaká angína už si to nepamatuju přesně ten název. Samozřejmě jsem dostala antibiotika. Po 3 dnech braní antibiotik se mi vrátili horečky a už byli 41°C. Mamka volala k doktorce, že se to nelepší stále kašlu, že chce něco na kašel, a že mám horečky zpátky. Seřvala ji jak malé děcko, že my mladí nevíme co je to bolest. Po pár dnech když hjsem chodila nemohla jsem jít vzpřímeně bolely me záda a špatnš se mi dýchala. Po odběru krve diagnostikována mononukleoza - samozřejmě jsem k tomu nedostala žádnou dietu jak má být. Jen pak dalí přášky od neorologa na bolest páteře. PO dalším týdnu jsem seděla v křesle a spozorovala jsem, že se mi nezvedá prava strana hrudníku. V ten den si mě teprve !!!!! poslechla jako astmatika. V nemocnici byl diagnostikovaná prasklá plíce.

neléčí jen následky, ale jde po příčině, uvažuje v širokých souvislostech, k dětem přistupuje s láskou a proto má v léčbě úspěchy.