Praktický lékař pro dospělé
Dukelská 548, Plumlov

Byla nejlepší paní doktorka,kterou jsem kdy poznala.Je mi strašně líto,že už není mezi náma.

Paní doktorka mi strašně moc pomohla, když mi bylo nejhůř. Byla tak hodná, milá, snažila se vždycky pomoci. Je mi moc líto, že už není mezi námi.

Tato zpráva nás zaskočila , odešla doktorka , která se všem věnovala na 100%, u ní nic nebyla banalita. Chodím k ní od začátku její praxe, takovou druhou již asi nenajdem ...

Byla to nejlepší doktorka jakou jsem poznala. Vždy se o všechny výborně starala, nikdy jsem na ni neslyšela nic špatného. Nám všem, kdo ji znali bude určitě moc chybět, protože byla výjimečná.

U paní doktorky jsem byl jenom jednou, to když zastupovala mojí lékařku Dr.Markovou. Paradoxní je, že u mě měla také podezření na špatnou slinivku břišní. Dnes jsem zjistil, že tato svědomitá a hodná lékařka zemřela. I když jsem se s ní setkal jenom jednou, tak na ní budu do smrti vzpomínat.
Čest její památce......

Jsem spokojená s přístupem paní doktorky....Málokdy mi něco je za nemoc ale kdzž už něco přijde tak se nezdráhá poslat mě na odborné vyšetření....

Skvělá paní doktorka,vždy se snažila pomoc s jakýmkoliv problémem.Takže všem doporučuji.

Pečlivá a svědomitá paní doktorka, nic nebere na lehkou váhu. Jsem s ní spokojená.

Když se tak dívám na hodnocení olomouckých praktických lékařů - není to žádná sláva!
Řeknu jednoduše, jak bych si představoval svého praktického lékaře:
- možnost předem se telefonicky objednat k lékaři na určitou hodinu
- možnost osobní návštěvy u mne doma v případě, že nebudu zdravotně schopen sám dojít do ordinace
- vzájemnou komunikaci mezi mnou a lékařem
- méně koukání a psaní do počítače a více se věnovat prohlídce pacienta (často lékař píše 10 min. a prohlídka je letmá sotva půl minuty)
- milé, vstřícné jednání
- příjemná komunikativní zdravotní sestra
- žádné nadřazené chování zdrav. personálu vůči pacientům

Bohužel, v dnešní době když jdete někam k lékaři, tak máte spíš pocit, že obtěžujete.

Velmi dobrá doktorka, všem doporučuji - milá, ráda vyslechne všechny vaša problémy a čekání není moc dlouhé. Testy a vyšetření nehcává dělat pravidelně, je zodpovědná.