Žufanova 1114, Praha
Odborný plicní lékař

Paní doktorka je opravdu odborník a velmi dobrá lékařka

Nejlepší doktorka co znám. Už od doby co léčila tatínka ve Veleslavíně než to tam zrušily, tak do dnes co ho léčí a ted již celou naší rodinu. Je vstřícná, milá a vždy se snaží pomoci. Tatínek je velice nemocný a nebýt paní Doktorky tak už mezi námi není!!! Lepší neznáme!!

Paní doktorka několik let léčila moji velmi nemocnou maminku. Patřila k lékařům, ke kterým jsem měla největší důvěru a kterých jsem si nejvíce vážila jak po stránce odborné, tak i lidské. Pacient ji skutečně zajímal a snažila se nalézt optimální řešení jeho potíží, což všude neplatí. (Minulý čas proto, že maminka už není mezi námi.)

Souhlasím s hodnoceními ostatních pacientů, kteří si tuto lékařku chálí a mohu ji jen doporučit. Pepa

Během návštěvy jsem byl velmi překvapen nevšímavostí zdravotní sestry, která absolutně nejeví žádnou pozornost pacientům sedících v čekárně (byli jsme tam celkem dva). Paní sestřička se během další hodiny zajímala pouze o objednané pacienty, zbytek jako by tam snad vůbec nebyl. Ve všech čekárnách ve kterých jsem byl, jsem nezažil, že by se sestřička nezeptala pacienta v čekárně, s čím přišel a co potřebuje. Kdybych setrval do konce ordinačních hodin, věřím, že bych odešel s nepořízenou, aniž bych někoho zajímal. S paní doktorkou jsem byl v minulosti naprosto spokojen. Je milá a dobře se s ní spolupracuje. O její zdravotní sestře se to samé bohužel říci nedá.

Tomáš Mikát

Šikovná lékařka, odborně na úrovni. Léčím se u ní na astma již několikátým rokem a rozhodně mi výrazně pomohla zlepšit můj zdravotní stav. Velmi milá, příjemná, snaží se vyjít vstříc jak co se týče termínů pro objednání, tak i dalších individuálních požadavků.

Velmi dobrá lékařka, mám jen ty nejlepší zkušenosti.

OK

Doktorku Quadrátovou můžu doporučit.
Je vstřícná a profesionální.

Pomohla mi erudovně napravit dlouhodobé zanedbané věci z TRN KlADNO. Je vstřícná a milá.