Praktický zubní lékař a ortodontista
5. května 64, Turnov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Chybí mi tu snaha o co nejlepší výsledky. Jde tu spíše o kvantitu než o kvalitu. Postrádám taky modernější výbavu, např. odstranění kazu ozónem. Ještě malý kaz lze lehce odstranit bez jakéhokoli vrtání! Paní zubařka si radši počká než to bude pořádný kaz a když si řeknete o fotokompozitní výplň, řekne že na to nemá podmínky? AHA! A pozdější vyleštění plomby aby se na ní zbytečně nic neusazovalo, koukám už taky není zapotřebí... Když pacient neví že se to má, tak proč si přidělávat práci! Ale aspoň že je milá... :-D

Paní doktorce posílám veliké díky, protože mojí dceři nádherně srovnala zuby. Perfektně věděla, co je třeba, byla velice milá a ochotná. Dcera k ní od 13 roků vždy zaběhla sama, dokonce se ji snažili objednávat na kontroly najednou s její spolužačkou, aby to holkám zpříjemnili. Obě slečny mají nyní nádherný úsměv.

Paní doktorku mam ráda.Vždy vim že mě dokonale zkontroluje.

Již 2x se mi stalo, že paní doktorka nenašla kaz, o kterém jsem věděla. Až po kontrole a mém následném upozornění ho napodruhý našla. Zub moudrosti mi i přes mou žádost o vytržení raději vyvrtala a mě pak další 3 týdny trnul v puse při každém pití. Jinak přístup dobrý, je milá, mluví na vás v každé situaci klidným hlasem, sestřička taky příjemná. Objednávat zhruba 2 měsíce předem, ale i na objednaným termínu čekám vždy alespon půl hodiny! K paní doktorce jsem se dostala se školou, a myslím že přístup k dětem má zvládnutý, z profesionálního hlediska - hledám nového stomatologa.

Nejlepší praktický zubní lékař v okolí,chodím k paní doktorce už par let a nemužu si stěžovat :)

Je strašně fajn, trpělivá, pečlivá, děti ji zbožňují!

Nemám ráda, když mi někdo prohlíží zuby a kouká mi do pusy. Bojím se zubaře už od malička. Když jsem byla menší, vždy jsem v ordinaci vyváděla, ale paní doktorka i sestra byly profesionálky a postaraly se o mě. Nyní je mi 20, bojím se pořád, ale už nevyvádím :) Paní doktorka je milá a sestřička taktéž.

Vždycky mi přišla prima. Musím ocenit její i sestry skvělý přístup, ke všem, nejen dětským, pacientům. Opravdu milé jednání. Jen jsem kdysi měla jít na preventivní prohlídku a doma den předem jsem si našla poměrně dobře vyditelný kaz, ale paní doktorka kupodivu žádný nenašla, tak jsem si řikala, jestli nemám třeba jen nějakou skvrnu na zubu a víc se tím zatím nezabývala. Ale ta "skvrna" nezmizela ani po třech dnech a to jsem si zuby čistila snad pětkrát denně. Docela mě udivil pohled paní doktorky, když jsem přišla o týden déle s tím samým zubem, ale tentokrát už s bolestí a paní doktorka se tak trochu podivila, že tam mám kaz, který už tam byl o týden dříve a ona ho prostě neviděla... Nevím, co si o tom myslet...

velmi dobrý přístup k dětem i kvalifikované ošetření

Jak paní dotorka tak i sestřička jsou vždy velmi milé. Je to jediná návštěva lékaře na kterou se vždycky těším :))