Ord. praktického lékaře stomatologa
Březinova 730/1, Jiříkov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa ošetření zubního kazu

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, vždy pomohla, jeden čas jsem jakože problém se zuby, byl jsem tam obden dělala co mohla, bylo vidět že se opravdu snaží, pomohla ikdyž jsem přijel třeba v 7večer k ní domu žádat o pomoc tak sedla do auta a jela do ordinace.. I kdybych chtěl tak nemůžu proti paní doktorce říct křivého slova.. Ochotná, milá, šikovná.. za mě 100%

K paní doktorce jsem chodila celý život, pravidelně 2x ročně. Pokaždé jsem se dozvěděla, že mám velice dobře čištěné zuby, za těch mnoho let mi našla jeden malý kaz, který mi ale nestihla odvrtat a tak jsem se objednala jinam. Jaké bylo mé překvapení, když mi nová lékařka našla asi 8 kazů a byla nucena mi vytáhnout nerv a čistit kanálky... a to prosím téměř ihned po návštěvě u MUDr. Petrové, která viděla jejími slovy "jeden malý kaz"...
Takže bohužel, hrubé zanedbání a přehlížení kazů touto zubařkou mě stálo nemalé peníze, času a starostí. Milý přístup paní doktorka sice má, ale to vám zdravé zuby nezajistí.

Paní doktorka je sice hodná a chová se k pacientům hezky ale má dlouhé objednací doby a hlavně kvalita zákroku je někdy predpotopni, byl jsem u ní s tím že mě bolí horní stolička tak se na ní podívala a řekla že ten zub odumiral takže ho "vyčistila" a řekla mi že budu mít klid a ať přijdu za 3 dny ale jakmile jsem dorazil domů opět mě začal zub bolet. Když jsem u ní byl po druhé řekl jsem jí že mě ten zub stále bolí a ona že ho znovu vyčistí a že ten zub už je mrtvý, že by neměl bolet, požádal jsem jí o dočasné zaceleni kvůli přestupu k jinému zubaři a tak ho opět s velkými bolestmi "vyčistila" a tvrdila mi, že je mrtvý, že bolet nebude. No po jednom dni v klidu opět zub začíná bolet tak stále nemohu pochopit jak může mrtvý zub bolet když ho paní doktorka "vyčistila" aby nebolel. Neříkám že je nejhorší doktorka, plomby a takové obyčejné zákroky dělá na výbornou ale co se tohohle týče tak mě docela zklamala.

Velká spokojenost!!!

super

K paní zubařce Petrové chodím já i moje 3 děti. Je první zubař kterého se nebojím :)) K dětem velmi hodná a laskavá. Moc doporučuji!!! Grofová

Tímto mým hodnocením děkuji paní doktorce za vše, co pro mě a mou rodinu udělala. Pomůže nejen po fyzické stránce, ale i po stránce psychické. Od té doby, co jsem k paní doktorce začala chodit(je to už pěkná řádka let, asi 14)nevím co je strach ze zubaře. Díky paní doktorko!!!

Paní doktorka Petrová je opravdu "nejlepší" a to jak po lékařské, tak po lidské stránce.Nikdy nezapomenu na den, kdy jsem k ní poprvé přišla. Po předchozí zkušenosti s jinou stomatoložkou,která mi omylem při extrakci "zubu moudrosti" protrhla horní patro tak, že mi ho musela zašít,jsem se opravdu hóóódně bála.Díky milému a "lidskému" přístupu paní dr.jsem ale celkem rychle ztratila přílišné obavy.
V době těhotenství jsem si se svými zuby trochu "zahrávala" a přestože jsem do ordinace přišla s velmi zanedbaným, bolavým zubním kazem,paní dr.mi trpělivě a dlouhodobě zub léčila a úspěšně vyléčila.
Dnes už mám dva kloučky - 7,5 a 1,5 let. Před dvěma lety musela paní dr.staršímu synovi vytrhnout dva přední /první/zoubky. Provedla to opravdu mistrně, syn si toho v té rychlosti ani nestihl všimnout,neboť si s ním při tom povídala o jeho zájmech.Ale když mu vzápětí došlo co se stalo, doslova a do písmene zbělal a v ordinaci málem omdlel. Paní doktorka i sestřička mu poskytly nejen "pravou lékařskou" pomoc, ale také "pravou mateřskou" pomoc. Najednou jsem si uvědomila, že se tam necítím jako u lékaře, ale téměř jako doma. Hladily ho,uklidňovaly,dávaly obklady, pití, přinášely hračky a povídaly si s ním spíš jako rodinní příslušníci než jako lékaři,jen aby už na to nemyslel. Díky této příhodě jsme v ordinaci strávili dost dlouhou dobu a paní dr. ani sebemenším náznakem nedala najevo,že zdržujeme nebo že za dveřmi čeká plno dalších pacientů. Při každé naší návštěvě si na onu událost s politováním v očích vzpomene, což také mluví o její citlivé a hodné dušičce.Je hrozně hodná a milá.A s dětmi to opravdu umí. Stále je chválí a promlouvá k nim, což je uklidňuje a to je dobře. Jistě musí mít díky jejímu přístupu nadbytek pacientů a přesto si člověk nikdy nepřipadá jen jako "body do jejího vyúčtování pro zdravotní pojišťovnu".
Zrovna včera jsem u ní byla na prev.prohl. se syny a představte si, nejprve se mne zeptala, jestli tomu mladšímu může stáhnout povlak ze zoubků, jestli mi prý nevadí,že bude plakat. No řekněte sami, stane se Vám tohle ještě někde? Takže ... DOPORUČUJI,DOPORUČUJI,DOPORUČUJI... Paní doktorka umí dobře léčit jak zuby, tak citlivé, ustrašené dušičky. Je to "Žena" na svém místě.
Přejeme Vám, paní doktorko, pevné zdravíčko a mnoho pracovních i osobních úspěchů po celý život ! Mnohokrát děkujeme za Vaši dosavadní /a jistě i budoucí/ péči ... JW,PW a děti JW a VW z Rbk

Souhlasím s hodnocením ostatních,paní doktorka má k pacientům opravdu lidský
přístup.Moje děti také neznají strach ze zubaře, to je péče, kterou jsem já jako
dítě v 80.letech napoznala.Vždy vše vysvětlí a ochotně vyhoví.

Paní Dr. Petrová, je suprová doktorka a velice dobře to umí s dětmi. Určitě bychom neměnili, protože je to naše rodinná zubařka :-)))))