Praktický lékař stomatolog
Janského U Alfy 1669, Karviná

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K paní dr,Ožanové chodím cca 20let.Asi před 10ti lety mi začla spravovat sedmičku vlevo nahoře protože mě při skusu bolela.No-zkrátím to,celých deset let mi stoličku jen vrtala a plombovala i když jsem si stále stěžovala že mě při slusu bolí.Nikdy mi neudělala rentgen a jen zub lepila.Vlistopadu loňského roku mě ale zub rozbolel znovu a tak jsem se odebrala k dr..Jen řekla že je čas ho vytrhnout.Takovou extraci jsem v životě nezažila...Píchla mi snad tu nejslabší anestezii a jala se zub vyndat.Asi po patnácti minutách kývání,křupání a neschopnosti zub uchopit byl venkuAle cítila jsem při trhání takovou bolest že jsem ji požádala aby mi ještě píchla injekci.Odmítla to s tím že to není třeba Takže mi zub trhala skoro na živo!!...Když mi zub vytáhla oznámila mi že pod ním byl obrovský váček a ten mě prý tak bolel,a vyžral mi obrovský kus kosti!!Takže místo toho aby mi zub hned v počátku zrentgenovala tak ho raději 10!! let lepila plombami a takto to dopadlo. .Po příchodu domů jsem zjistila že mi v zubu něco zůstalo.Druhý den jsem šla za dr,opět ať se mi na to podívá.Měla dovolenou a byla tam jen sestra.Ta mi s úšklebkem řekla že mi tam paní doktorka URČITĚ nic nenechala.I zavedla mě ke dveřím vedlejší paní zubařky a s ironickým úsměvem jí oznámila jestli by se mi na to nekoukla že prý mám pocit že mi tam moje dr.něco nechala.Paní zubařka se mě hned ujala,koukla a vykulila oči že prý tam zůstaly všechny tři kořeny!!! udělala bleskový rentgen ,píchla injekci a během pár minutek byly kořeny venku.Ještě mi řekla že jsem udělala dobře že jsem přišla že už mi rána začla zarůstat a za pár dnů by bylo pozdě,museli by mi řezat do kosti! Jelikož jsem měla vypadlou plombu také na sedmičce ale vpravo nahoře,přišla jsem na další návštěvu.Opět bez rentgenu vyvrtala nasadila provizorní plombu s tím že tam je zanícený nerv a musí ho nejdřív vyléčit než mi dá konečnou plombu.Toto se opakovalo 4x,pokaždé jsem si stěžovala že mě to i po vyčištění a založkování strašně bolí.Na to neřekla nic.Za dva měsíce co mi začla spravovat tuto demičku jsem snědla asi 200! ibalginů a už se to nedalo vydržet,tak jsme na Silvestravečer jeli na pohotovost do Ostravy.Tam mi paní dr.odvrtala vložku a a oznámila mi že se nediví že mě to tak bolí když nemám vůbec vyčištěn jeden kanálek.Že mi ho vyčistí a nechá mi to už bez té vložky.Také nechápala proč mi tam moje dr.dala tu vložku,když se to má léčit otevřené.Při čištění kanálku jsem zažila takovou bolest že jsem málem spadla bez nadsázky z křesla!!Ale to bylo tím že jsem nedostala anesteziii,o čemž jsem nevěděla,kdybych věděla určitě si ji vyžádám Ale paní dr,mi také oznámila že mi moje dr,úplně zničila chrup,že teď to bude trvat pěkně dlouho než se to dá vše do pořádku...Co říci závěrem....zub mě přestal bolet a doktorce OŽANOVÉ mohu jen poděkovat za prožitou bolest a zničení mého chrupu.Už se k ní nevrátím a budu chodit jinam.Takže mé hodnocení zní-rozhodně NEDOPORUČUJI!

chodil jsem k paní doktorce asi 2 roky, popíšu vám jeden z mála případů co jsem u ní zažil. nikdy mi neudělala rentgen! a nikdy mi nedala umrtvovací injekci při prohlídkách mi říkala že je chrup v pořádku a bez kazů což mi bylo divné, protože jsem jazykem cítil 2 díry v zubech. asi za měsíc jsem měl šílenou bolest jednoho zubu.. byla to sedmička vpravo nahoře, ale doktorka říkala že to bude určitě šestka. no tak mi vyvrtala šestku no ještě tu noc jsem nemohl spát kvůli bolesti. Druhý den se to nedalo vydržet tak jsem šel k paní doktorce a znova jsem ji říkal že mě bolí ta sedmička nahoře, že to ta šestka určitě nebyla. Podívala se tím malým zrcátkem a říkala to se mi nezdá sedmička je v pořádku to bude ta šestka, že tam ještě něco podezřelého vidí. tak mi znova udělala tu šestku a řekla že to může bolet ještě pár dní, že zub je podrážděný. zub mě bolel pořád myslím sedmičku a ne tu šestku co mi 2x opravovala... no týden jsem jedl prášky proti bolesti. pak při jídle se mi ta sedmička co mě bolela se rozlomila na 3 kusy. a od té doby jsem k paní DR? Ožanové nešel a našel jsem si jiného zubaře a ten mi řekl že mám 3 kazy viditelné kokem a další 4 na RTG

Kvůli zaměstnání jsme několikrát v životě měnili trvalé bydliště a pak jsme patřili k novým obvodním lékařům, zubařům a pod. Zejména se zubaři jsem měla špatné zkušenosti. Po bolestivých zásazích jsem musela navštívit až dvakrát pohotovost a stálo mně to 2 zuby. Z ordinací jsem odcházela i s pláčem. Nedalo se to vydržet.
Od té doby, co jsem v péči paní dr. Ožanové se zubaři nebojím. Veškeré zásahy do chrupu vyřeší téměř bezbolestně, atmosféra v ordinaci je klidná, vlídná, spolupráce se setřičkou ukázková. Při pravidelné kontrole drobné opravy provede okamžitě. Je to skutečně vynikající lékařka. Děkuji za to, že ji máme.

Vynikající přístup paní doktorky - o všem komunikuje, uklidňuje, povzbuzuje a vše dělá s úsměvem! Už jsem v životě poznala více zubařů, ale tohle jsem nikdy nikde nezažila! Poprvé nechodím k zubaři se strachem, ale s důvěrou. Hluboce se klaním profesionalitě této paní doktorky i milé sestřičky. A nesouhlasím s názorem o trhání zubů a počasí - mě jich trhala 7 a luxus! Díky, osude, že jsi mě zavedl k ní!

Velmi výborný stomatolog. Jsem velice spokojen.

Jsem velmi spokojen. Milý přístup jak paní doktorky, tak sestry. Při práci se mnou zachází vždy šetrně. Když se na něco zeptám, vždy mi ochotně vše vysvětlí, poradí.

Jsem velmi spokojená

Díky paní doktorce vůbec nevím,co je to strach ze zubaře.Vrtala,trhala a vždy s maximální péči.Raději bych si nechala vytrhnout zub od paní doktorky než od některých sestřiček vzít krev :)