Ortodoncie
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

S paní Opočenskou jsem snad prožil celou kariéru. Celková doba mojí léčby byla přesně 4 roky 5 měsíců 28 dnů. Z původně slibovaných dvou let sem byl na více než na dvojnásobku. Příhod mám mnoho a zkušeností taky. Začněme tím, že se naustále přestěhovávala a nikdy o sobě nedala vědět, pracuje mimořádně málo a nedá se zastihnout. Dvakrát si chudák zlomila ruku. Při prvním případu sem byl bez ortodonta kvůli tomu 5 měsíců(!) Mezitím se mi z nedostatku péče udělal zánět dásně a musel sem tak hledat jinde. Najít jiného zubaře je extrémně obtížné. Rozdělané pacienty nikdo nechce! Po obvolání asi 20 zubařů mi jedni dali termín. Oprava rovnátka mě stála i s prací 500Kč. Naštěstí se ale po té době zubařka vrátila. Nemluví, když se něco zeptám nic neříká, nulová práce s pacientem. Léčí stylem "budeš to mít celej život" a často se mi stávalo že se na rovnátka jenom podívala a ani je neutáhla. Tímto způsobem nemohla vzniknout náprava. Nevím, jestli sem jediný, ale nikdy jsem v ordinaci neviděl jiného pacienta, což mi někdy až nahánělo hrůzu, ať sem se chtěl objednat na jakýkoliv termín, vždycky měli čas a diář zející prázdnotou o tom svědčil. Co sem ale měl dělat, když mě jinde nechtěli. 15. prosince sem si téměř násilím vyžádal sundání. 10. prosince mi zavolala sestra, že doktorka onemocněla a až se uzdraví, okamžitě končí. COŽE?!? No, tak sem zase sedl na telefon a volal sem. Bůh vyslyšel moje volání o pomoc a doktorku sem sehnal. Dnes 19. prosince mám rovnátka dole a nosím nasazovací náhradu na ustálení. Rozdíl mezi doktorkami je tak obrovský, že kdo nezažil asi jen těžko uvěří. Kdybych téměř před 5 lety věděl, do čeho jdu, tak mám radši křivé zuby. Buďme rádi, že paní Opočenská odešla do důchodu.

Pomalá, nemluvná, neléčí nebo léčí jen pomaloučku, polehoučku, jakoby si pacienta "hýčká", nic nevysvětlí. Když člověk opakovaně upozorňuje na to, že má od kroužků kolem šestek a neustále vypadávajícího drátku rozedřené dásně, tak ji to vůbec nezajímá, neřeší to. Poradí vám, ať koušete na druhou stranu. Ale jak dlouho? Týden, měsíc, několik let? Od této doktorky jsem odešla. Nový ortodontista, když viděl, co mám v ústech, tak mi kroužky i drátek hned vyměnil. To byla ale úleva! To nastal obrat v rovnání zubů! A místo 1,5 roku mám rovnátka po 6 měsících dole. Škoda, že jsem neodešla dříve.

Nemá zájem o pacienta, nic neřeší, pomalá, nemluvná. Po mnoha letech jsme díky těmto stránkám našli jiného ortodontistu. Rozdíl je obrovský!

Chodila jsem k paní doktorce s dcerou asi 4 roky. Za tu dobu se asi 4x přestěhovala, 2x měla zlomenou ruku a nebyla 2x asi 6 týdnů k dosažení. Dceři na začátku řekla, že bude mít rovnátka na noc a to na rok, dva, pak fixní na rok až dva. Kontrola vždy trvala tak 1 minutu, spíš nic neříkala, poštelovala rovnátka a pokud jsem se na něco ptala, tak se mi nedostalo odpovědi. Bohužel jsem nedokázala zjistit jiného ortodontistu v pražské lokalitě. Paní doktorka nic moc nevysvětlovala a ani u nás rukavice nepoužívala. Po 4 letech a stále více a více vypadávajících rovnátkách a jejímu dalšímu stěhování, o kterém nás ani nikdo neinformoval, jsem se rozhodla poprosit naší paní zubařku, zda mi poradí jiného ortodontistu. Naštěstí už měla více stížností na paní doktorku Opočenskou a měla v zásobě další paní doktorku, ke které jsme s dcerou přešly. Paní doktorka Opočenská postupovala jinak, než bylo na začátku domluveno, doufejme, že se ještě v 17 letech dceři chrup správně postaví.

Rozhodně ji nikomu nemohu doporučit a i když jsem si na ni písemně stěžovala i na lékařské komoře, nutně mě potřebovali osobně u "výslechu", tak jsem stížnost byla nucena stáhnout. Určitě nemám čas vše, co jsem dala na papír a odeslala, ještě jednou před nějakou komisí odříkat a to za předpokladu, že si na toto líčení budu muset vzít dovolenou.

Se vším souhlasím. Nemá zájem o pacienta, nic nevysvětlí, pomalá.Pracuje jen 3 dny v týdnu a ordinační doba je nevyhovující.

Nic nevysvětluje,nic nedělá,neléčí.Chodím k ní s klukem na rovnátka dva roky.Žádná změna.Pokaždé návštěva trvá tři minuty a jdeme domů.Bez zlepšení bez vysvětlení.Moje lékařka mi napsala doporučení na konzultaci k jinému zubaři.Řekl mi, že syn má mít jiná rovnátka a naprosto jinou léčbu.Dá se říct, že se dost podivoval nad tím, jak paní doktorka našeho kluka léčila.Mám vztek,protože jsme u ní nechali dost peněz za rovnátka ,která měl kluk na nic,(má mít jiné)ale hlavně proto, že léčení ted bude trvat o to déle když už mu je deset let.Opravdu paní doktorku Opočenskou nedoporučuju !!!!

Nemluvná, nic nevysvětlí. Např. mi vadí, že mi šahá do pusy bez rukavic. Sestra je velmi náladová. Občas dost nepříjemná!