Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Husovo nám. 142, Kolín

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a ochotné za každé situace. Vždy mile poradí a vysvětlí dotazy - a může se opravdu jednat o hloupost. Při návštěvě ordinace se necítím, že obtěžuji nebo že na mě a dceru, které je nyní 7 měsíců nemají čas, jako občas mívám pocit z jiných lékařů. Už při 1.návštěvě, kdy bylo miminku týden jsem věděla, že jsme zvolili správně. Paní doktorka komunikuje prostřednictvím emailu i o víkendu, pokud je potřeba cokoliv konzultovat. Díky za to!

Pani doktorka je velice pečiva, mila, vstricna i krasna :) se vsim poradi, mam 2mesicni holčičku, tak jsem mela otazek spoustu a vzdy mile odpoví a vse vysvětlí, i kdyz to byly blbosti :D vybirala jsem velmi pečlive, kdyz jsem hledala pediatra pro novorozence a jsem velmi rada, ze jsem si prave kvůli temto komentářům vybrala ji. A taky to doporučuji dale, vsem maminkam ktere hledají pediatra hlavně pro novorozence!!!! Lepší nenajdete. U ni se nemusíte bat, opravdu ji velmi věřim, že nic nepodceni. Lepsi 10x zbytecne nez jednou pozdě. Moc se tesim, že s ni strávíme jeste 18 let a pak s dalsim miminkem take :o) jo a sestricka velmi mila a velmi potesi, že si pamatuji jmena.

Paní Doktorku můžu jen a jen doporučit! Takový přístup k dětem se jen tak nevidí. Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a hlavně dokážou opravdu pomoct, všechno nám vysvětlí, poradí, doporučí. Za mě obrovská jednička!

Paní doktorku můžeme všem kdo hledají spolehlivého a milého pediatra jen doporučit.Paní doktorka i sestřička jsou hrozně milé a ochotné.Přešla jsem od jiného pediatra a už bych neměnila.

Paní doktorku můžu jen doporučit, jsem u ní od svých 8-mi let a vůbec se netěším na změnu doktora v 19-ti. Je milá jak ona, tak sestřička. Myslím že pokud hledáte doktora pro svoje dítko, měli byste se nejdřív zkusit poptat u této doktorky, lepší v Kolíně opravdu nenajdete :)

C

Skvela pani doktorka. Presli jsme k pani doktorce od jineho kolinskeho pediatra a jsem spokojena. Doporucuji.

Byla jsem u paní doktorky na nastřelování naušnic, obě se sestřičkou jsou velmi příjemné a ochotné, škoda, že bydlím tak daleko, jinak bych k ní chodila s dětmi.

Velice pečlivá, upřímná, nic nenechá "náhodě". Jsme s paní doktorkou velmi spokojeni.

Přešly jsme k paní doktorce, od jiné kolínské doktorky, a můžu na 200% doporučit tuto doktorku všem maminkám, co hledají dětského doktora. Je milá jak paní dr. tak i sestřička, ochotné, vstřícné, pamatují si jména Vašich dětí, a tak máte vřelejší pocit po vstoupení do ordinace, sice paní dr. používá během vyšetření roušku, a tak se malé dítka asi trochu bojí(ale vzhledem k tomu, že dojíždí i do nemocnice, chápu, že to dělá kůli případnému přenosu bacilů, od pacientů od jinud). Nenechte se ani odradit jejím make-upem, prostě má ráda tmavší oční stíny, ale je vážně báječná!! Nejlepší z doktorů co znám!!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,nic nenechá náhodě,je pečlivá,velice ochotná a příjemná.Stejně tak je příjemná a ochotná i její sestřička.S klidným srdcem mohu tuto lékařku doporučit.