MUDr. Eva Lenkvíková

Tovární 225, Hrádek nad Nisou

Domažlická 880, Liberec

Ještědská 58/19, Liberec

Pod Ještědem 295, Liberec

Lekarka ordinuje opravdu od stolu. Mne jaki kardiopacientovi, ktery jde z nemocnice na kontrolu, jednoduse rekne, ze uz nemusi chodit na dalsi vysetreni u odbornika/kardiologa.
Preventivni prohlidky nejsou ani pripominany. Ockovani se provedlo sestrou, bez komunikace s lekarkou.
Lekarka se nezajimala o predesle diagnozy.
Skoro 10 let dostavam od zdrav. sestry pouze recept na leky na vysoky tlak, bez prohlidky a konzultace s lekarkou.

Nejen s paní doktorkou,ale i s příjemnou sestřičkou máme jen dobré zkušenosti :-)

chodím k paní doktorce 20 let,je to profesionál!!! je vždy milá,usměvavá a starostlivá a jedovatou sestřičku tedy nemá,je tak velmi milá a vstřícná,u ní se nebojím zaklepat na dveře.

Léčí jenom od stolu a niž by vstala a člověka prohlédla a na upozornění aby pacienta poslala k specialistovi je její reakce negativní

Moc važim toho co pani doktorka udelala pro mne i meho manžela.
Je to vopravdu hrdinskij pristup k svojim pacientam.Takovou zdravotni peči,odbornu
my ne videli z jinnymi doktorami, v svem živote.Po každej gdyž videm pani doktorku ,mam dobru naladu,a
jistotu ,a hut k životu.
Dekujem Vam, naše pani doktorka.

Dekuji pani doktorka,pro mne vy najilepša.Moc Vas važim,a k Vam hodim s radosti.

Kompletně diagnostikovala moje problémy, léčí sama a nemusím lítat za tzv. "specialisty". Odbornice, žádná pošťačka, co rozesílá pacienty po nemocnicích. Lepší, než neurologie v NML.

S paní doktorkou mám zatím samé dobré zkušenosti.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a vstřícná. Vše vysvětlí, nabídne alternativy atd. Hodnotím ochotu diskutovat o problému i o metodách léčby. Vždy příjemná a návštěva u ní rozhodně není stresující záležitostí. Totéž platí o sestřičce. Jsem velmi spokojená.

doporučuji