Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Čechovská 55, Příbram

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Pacientem paní doktorky Kalátové jsem celý svůj dospělý život. Vždy se mohu spolehnout na její maximální profesionalitu, vynikající profesní znalosti a dovednosti a všeobecnou erudici. Je pečlivá, vždy pozitivně naladěná a vstřícná.

Děkuji za péči, kterou věnuje nejen mě ale i ostatním pacientům, kteří k ní chodí. Její péče je na vysoké profesionální úrovni.

Díky paní doktorce a její péči již osmý den nekouřím, díky mooc za podporu i obětavou péči a lidský přístup.
Věřím, že nebudu muset nikdy měnit praktického lékaře. A fronty?? Mě nevadí času mám asi víc, než lecjaký důchodce a to chodím do práce na 12 hodin denně.

Jsem velmi ráda, že je mojí ošetřující lékařkou. Fronty v čekárně mi nevadí. U ní si opravdu ráda počkám. Je velmi pečlivá, nic nezlehčuje a ani nepodcení. A k tomu je velmi příjemná, i se zasmějeme. Takových lékařů by mělo být víc! Jen tak dál!

Velmi lidská paní doktorka, u které převažuje zájem o pacienta. Profesně na výši. Vždy ochotná, vnímavá, ke každému přistupuje s porozuměním.

Skvělá paní doktorka.

Velmi dobrá lékařka

Velmi dobrá praktická lékařka, citlivá k pacientům.

S paní doktorkou jsem spokojená,jen ty fronty v čekárně.

Teprve nyní mám možnost zveřejnit poděkování za příkladnou péči o moji sestru,paní Zápotočnou, která trpěla nevyléčitelnou nemocí. Laskavá, velice obětavá paní doktorka. Vždy byla připravena pomoci, přijít,ulevit při problémech. Neobvykle lidský přístup k pacientům a
vysoká profesionalita lékaře.