Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Jiřího z Poděbrad 99/2, Vysoké Mýto

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

DOBRÝ DEN ZAJÍMALO BY MNE CO JE NA TÉTO LÉKAŘCE TAK SKVĚLÉ,MÉ MANŽELCE PŘED 1 TÝDNEM NASADILA ZBYTEČNĚ ANTIBIOTIKA NA KTERÁ JE MOŽNÁ CITLIVOST V PODOBĚ ALERGIE AŽ ANAF.ŠOKU ANIŽ SE PŘED TÍM UJISTILA ZDA NA TYTO ANTIBIOTIKA JE KMEN ONEMOCNĚNÍ KTERÉ CHTĚLA LÉČIT CITLIVÝ,CITLIVOST PO TÝDNU NEBYLA POTVRZENA A MÁ ŽENA ZBYTEČNĚ BRALA LÉKY KTERÉ V DŮSLEDKU MOHOU OHROZIT PACIENTA.DLE MÝCH INFORMACÍ NENÍ TOTO SELHÁNÍ LÉKAŘKY OJEDINĚLÉ,PROTO SE PRO VAŠÍ INFORMACI O NÍ VZP ZAJÍMÁ.
ZA TÍMTO NÁZOREM SI STOJÍM
L.K.
PS.DOPORUČUJI VÁM JINÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE O KTERÉM SI ZJISTĚTE MAXIMUM INFORMACÍ NEŽ K NĚMU PŘÍJDETE
PŘEJI VŠEM HEZKÝ DEN

Výborná paní doktorka se zájmem o pacienty. Nic nezanedbá, zodpovědná. Milá a příjemná. V ordinaci má také příjemnou a šikovnou sestřičku, která umí vzít perfektně krev. Neměnila bych a doporučuji.

Paní doktorka je skvělá! Moc příjemná, pečlivá, trpělivá, hodná. Ona i sestřička jsou skvělé!

velmi příjemné,usměvavé,profesionální jak sestra,tak lékařka

Podle mě lékařka jak má být nemá chybu

Velmi ochotna

jsem velice spokojená

Výborná sestra a také výborná lékařka. Obě jsou naprosté profesionálky a navíc usměvavé. Vše je vždy vysvětleno, vyšetřeno a také vyléčeno. Děkujeme.

Velice příjemná milá paní doktorka, která dokáže vše vysvětlit. Nic nezanedbá,léčí na těle i na duchu. Sestřička také příjemná, milá a krev bere ze všech nejlépe.

S paní dr.jsem velmi spokojená