Výborná paní doktorka se zájmem o pacienty. Nic nezanedbá, zodpovědná. Milá a příjemná. V ordinaci má také příjemnou a šikovnou sestřičku, která umí vzít perfektně krev. Neměnila bych a doporučuji.

Jiřího z Poděbrad 99/2, Vysoké Mýto
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

DOBRÝ DEN ZAJÍMALO BY MNE CO JE NA TÉTO LÉKAŘCE TAK SKVĚLÉ,MÉ MANŽELCE PŘED 1 TÝDNEM NASADILA ZBYTEČNĚ ANTIBIOTIKA NA KTERÁ JE MOŽNÁ CITLIVOST V PODOBĚ ALERGIE AŽ ANAF.ŠOKU ANIŽ SE PŘED TÍM UJISTILA ZDA NA TYTO ANTIBIOTIKA JE KMEN ONEMOCNĚNÍ KTERÉ CHTĚLA LÉČIT CITLIVÝ,CITLIVOST PO TÝDNU NEBYLA POTVRZENA A MÁ ŽENA ZBYTEČNĚ BRALA LÉKY KTERÉ V DŮSLEDKU MOHOU OHROZIT PACIENTA.DLE MÝCH INFORMACÍ NENÍ TOTO SELHÁNÍ LÉKAŘKY OJEDINĚLÉ,PROTO SE PRO VAŠÍ INFORMACI O NÍ VZP ZAJÍMÁ.
ZA TÍMTO NÁZOREM SI STOJÍM
L.K.
PS.DOPORUČUJI VÁM JINÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE O KTERÉM SI ZJISTĚTE MAXIMUM INFORMACÍ NEŽ K NĚMU PŘÍJDETE
PŘEJI VŠEM HEZKÝ DEN

Paní doktorka je skvělá! Moc příjemná, pečlivá, trpělivá, hodná. Ona i sestřička jsou skvělé!

velmi příjemné,usměvavé,profesionální jak sestra,tak lékařka

Podle mě lékařka jak má být nemá chybu

Velmi ochotna

jsem velice spokojená

Výborná sestra a také výborná lékařka. Obě jsou naprosté profesionálky a navíc usměvavé. Vše je vždy vysvětleno, vyšetřeno a také vyléčeno. Děkujeme.

Velice příjemná milá paní doktorka, která dokáže vše vysvětlit. Nic nezanedbá,léčí na těle i na duchu. Sestřička také příjemná, milá a krev bere ze všech nejlépe.

S paní dr.jsem velmi spokojená

ZA TÍMTO NÁZOREM SI STOJÍM