Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Bezručova 98, Týnec nad Labem

k této doktorce chodím se synem. jsem s ní velice nespokojená.
malému se udělala vyrážka na tváři, tak nám napsala mast, která to samozřejmě ještě mnohem víc zhoršila, že jsem nakonec musela jet na kožní,kde mi bylo řečeno, že se to může mazat pouze pokud je dítě venku a není horko. (byla zima a v domě se topilo).když se malý narodil , tak nám bylo řečeno, že miminka chodí přednostě.Když šel syn na první očkování , tak nás nechala v čekárně hodinu a půl čekat mezi samými nemocnými dětmi a náš to samozřejmě chytil..
takže pokud místo ní už nebude náhrada, tak dám syna k jinému lékaři.

S paní doktorkou jsem velice nespokojená. i na obyčejnou chřipku a rýmu sem dostala antibiotika bez toho aby mě důkladně prošetřila. Také jsem měla bolesti břicha bez ohmatu a citlivosti mě posílala neustále na vyšetření do nemocnice Kolín. Teď jsem s ní měla další incident důvod byl stěhování potřebovala sem kartu k jinému lékaři a ona řekla že jí to nezajímá a že tam prostě musím neustále chodit a že mi kartu dá až na to bude mít více času. a to si říká doktorka?? na to aby mi dala kartu nemusí mít zase tak hodně důvodu a času. neměl by to být velký problém a navíc už sem dospělá a mám právo a je to i povinnost sehnat si dospělého doktora a né aby mě v tom bránila bývalá dětská doktorka.

Paní doktorka je odborník, je ochotná a velmi příjemná k dětem. Taktéž je velmi oblíbená a rodičů. Je to člověk, kterému můžu plně důvěřovat a s klidem svěřit péči o svého syna. Když bylo potřeba specialisty, tak mi vždy doporučila i skvělého odborníka v dané oblasti medicíny. Kéž by takových lékařů bylo co nejvíce.

Skvělá dětská lékařka!

Velmi ochotná, výborný odborník. vždy vstřícná. Jsme s pí. doktorkou velmi spokojeni.

K paní doktorce chodím již 10 let. Nemyslím si že léky píše na počkání, můj syn měl 6 týdnů zvýšené teploty, nic jiného mu nebylo. Nejdříve nás posílala na všechna možná vyšetření, nic neschledali a horečky odezněly. Jsem nad míru spokojená, ale hlavně mé děti. Můžu jen doporučit.

Paní doktorka je milá,ochotná,nikdy mým dětem neodmítla pomoc. Starší dcera byla po operaci srdce, dva dny po propuštění z nemocnice jí bylo špatně a paní doktorka přijela v 19 hodin večer, dojela pro lékárnici a přivezla dceři antibiotika během 2o min. vyjednala vyšetření u odborníka.Jiný lékař by nás odkázal na pohotovost.I v případě ostatních našich dětí si nemůžu na zdravotní péči paní doktorky stěžovat. Pokud má někdo připomínky k práci Dr. Janurové, měl by brát ohled na její odbornost i bohaté zkušenosti, vždyť nejsme všichni zdravotníci,nechme některé věci na odbornících.

K paní doktorce sem chodila sama a chodím tam i teď se svojí dcerou,jsem naprosto spokojená,je velice starostlivá,milá a ochotná.

Paní doktorka je prostě skvělá,chodila jsem k ní jako malá a i teď jsem naprosto spokojená jak se stará o mé děti.Vždy dokáže poradit a o děti má opravdu zájem-k jinému pediatrovi bych rozhodně s dětmi nešla.

Já jsem k týhle doktorce chodila a v tý době byla dobrá, když jsem k ní přišla jako těhotná, tak mi předepsala léky, které těhotné ženy nesmí. Poté jsem k ní přihlásila dceru a vím, že bych se k této doktorce už nikdy ani v tý největší nouzi neobrátila ani pro radu. Nevím proč ale hodně moc se zhoršila a proto tuto doktorku nedoporučuji.