Pražská 1b, Blansko
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Paní doktorka je sice jako osobnost velmi příjemná, člověk se cítí jak na kafi"v ordinaci v růžové zahradě", nicméně pokud máte nějaký problém, většinou Vám nepomůže či Váš problém zlehčuje a vy se cítíte jako hypochondr. Žádné potřebné testy nedělá, žádné pravidelné prohlídky.
Navíc čekací doba je naprosto příšerná, chodí tam návštěvy, pracovní doba paní doktorky zdaleka nezačíná tou uvedenou na ceduli.
Sestra vybírá poplatky i za návštěvy, za které by se nemělo (což pak před Vámi se sestrou řeší).
Když jsem před víc jak rokem chtěla odejít, ztratily mi komplet kartu.

Paní doktorka Hlaváčová je nejen kvalitní lékařka, odborně na vysoké úrovni, ale je také skvělý člověk.
Tohle je to nejlepší spojení lidských vlastností a odborné kvalifikace. Doporučuji dalším pacientům.

Paní doktorka mi moc pomohla a chtěla bych jí tímto velmi poděkovat. Chodila jsem k jinému praktickému lékaři, který snad ani neměl zájem mě léčit. Pak jsem se na doporučení přeregistrovala k paní doktorce, která mi provedla všechna vyšetření a během krátké doby zjistila co mě vlastně je zahájila léčbu. Dnes už jsem téměř bez obtíží. Jsem moc spokojená.

Sladká a usměvavá ...
Věčně nějaký dealer nebo golf ...
Nejlépe donést nějakou pozornost !!!

Paní doktorka Eva Hlaváčová je nejen vynikající lékařka, ale je také dobrý člověk v tom nejleším slova smyslu. Dokáže pacientovi naslouchat, což u většiny dnešních lékařů není pravidlem. Znám paní doktorku téměř třicet roků, jsem její pacientka - za tu dobu jsem nikdy nepocítila nějaký nezájem o mne jako pacientku, naopak vždy byl její přístup naprosto profesionální jako lékařky a navíc velmi, velmi lidský.Velice si jí vážím jako lékařky i jako člověka.

Velice schopná doktorka, probere Vás od hlavy až k patě a najde každou "chybičku"
Vřele doporučuji

Jednička

Jsem velice spokojen Lékařka přesně tak jak má být, co více k tomu dodat.

Paní doktorku znám více jak dvacet let, jsem její velice spokojenou pacientkou. Jsem v důchodu, k paní doktorce dojíždím, ale nevyměnila bych ji. Je to opravdu PANÍ DOKTORKA nejen pro pacienty na zdravotním středisku, ale i pro obyvatele penzionu důchodců v Blansku - Písečná. Je výborná doktorka, skvělý člověk. Pro mne je ta nejlepší a srdečně ji doporučuji dalším pacientům.

nejlepší doktorka:)