Praktický lékař pro dospělé
Kostelní 14/4, Český Dub

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je vnímavá a chápavá. Moc mi pomohla.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborná a zodpovědná lékařka se zájmem o pacienta, vždy pozitivně naladěná, což zdaleka není samozřejmostí u všech lékařů. Sestra také milá a ochotná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Přešla jsem k ní, jelikož moje Dr. přestala ordinovat a byla jsem velmi spokojená se vším po prvni i dalsi navsteve. Velmi podrobné vyšetření, vysvětlení vysledku velmi pordobne, doporučení i dalších postupů, ktere Vám běžne Dr. nerekne. Jinde to jede jak na bezicim pasu. Vzdy mi chodi e-recepty, sestra reaguje take, bere tel. atp. Ja tedy nejsem zase tak stara, abych hodnotila neco zavazneho, ale me vyhovuje.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka se snaží léčit šetrně a trvale. Ne každému taková zdlouhavější léčba vyhovuje. Pokud chcete okamžitou úlevu bez ohledu na vedlejší účinky léků, není pro vás paní doktorka asi ta pravá. Zájem paní doktorky o pacienta je z mé zkušenosti nadprůměrný. Nepodceňuje příznaky, pomáhá s prevencí a vede k odpovědnému přístupu ke zdraví

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Od této lékařky jsem odešel. Ordinační doba nedodržována, dlouhé čekací doby a to často bezdůvodně, nezájem o pacienta. Jste jen položkou stálého příjmu lékaře. Koupit jitrocelový sirup a paralen si umím sám.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je ochotná a hodná, má moji důvěru ! Jen mě mrzí, že si neváží pacientů . Svědčí o tom nedodržování ordinační doby, dlouhé svačiny...Dvě hodiny čekáte v čekárně a pak zjistíte, že ve vnitř žádný pacient nebyl...

Lidi, kterým paní doktroka je schopna napsat paralen či vitamín C a následně jsou hospitalizováni v Lb (nikoliv na její doporučení)..by asi nejlépe vylíčili své pocity tak, aby je pochopili i "nevidomí", kteří v paní doktorce vidí "skvělou lékařku", protože toto......má být někdo, kdo se zasadí o léčbu za každou cenu, kdo není laxní, koho zajímá pacient více než káva....., nicméně paní doktorka je pravý opak, často hazarduje se životy, dovolím si i říci..že mnohdy zemřeli lidé..kteří nemuseli..kdyby byli odborně ošetřeni....., Vám všem, kteří paní doktorku chválíte přeji pevné zdraví..protože až pevné nebude, paní doktorka Grosová Vám s tím nepomůže. Tato lékařka by měla stát u lopaty a né sedět v ordinaci, Je děs, že to dnešní systém umožní a toleruje nezodpovědnost do očí byjící.

Nejhorší doktorka u které jsem kdy byla.. koukat do počítače umí snad každý, absolutní nezájem o pacienti, paralen a kapky na kašel si umím koupit v lékarně i bez ní. Ordinační hodiny pro ní asi neplatí, když je napsáno od osmi, tak stejně se na ní tak hodinu čeká.. a to je tak skoro pořád...

Souhlasím se všemi negativními názory na pí. MUDr. Grossovou, musím s politováním říci, že se jedná o holý fakt :-( už hledám jiného praktického lékaře a doporučuji každému, který stojí o své zdraví, aby učinil to samé. Možná že až paní doktorce odejde větší množství pacientů, bude nad způsobem léčení více přemýšlet a možná učiní nějaké změny!

Lepší paní doktorku jsem nezažila. Mohu jen doporučit. Nejlepší, skvělá.