Eva Fikrlová, dermatolog Plzeň

MUDr. Eva Fikrlová

Uložit

Dermatolog Více

34 názor

Uložit


Adresa

Choroby kožní, pohl. a lék. kosmetika
Manětínská 17, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Paní doktorka je tedy velice příjemná. Ale.... Byla jsem u ní s měsíčním synem.. S tím že má ekzém. Paní doktorka uvedla, že ekzém to není, že má akné.. Předepsala nám dělanou mast.... Až v lékárně nám paní magistra řekla, že tahle mastička má v sobě velké množství kortikoidů jako pro dospělého člověka... Nechápu, jak paní doktorka, může tak malé dítě léčit hned ze začátku kortikoidy.... Za mě NE!

A
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá a má přehled, postup léčby přesně vysvětlí a pokud je to možné, předepíše ta nejšetrnější léčiva u kterých zná přesné složení (v mém případě se řeší atopický ekzém a mastičky zatím zabírají - konečně). S paní na recepci jsem neměla nejmenší problém, ikdyž jsem z toho měla velký strach po přečtení zdejších komentářů. Já se chovala slušně k ní a ona se stejně slušně chovala ke mně.

L
Ověřený profil

Paní doktorka je naprostá profesionálka, milá, vstřícná... Co se týče sestřičky, tak si také nemohu stěžovat, kdykoli zavolám, vždy mi ochotně pomůže. Dojíždím do této ordinace z Prahy a sestřička i paní doktorka se mi snaží vždy vyjít maximálně vstříc.

Z
Ověřený profil

Nepatřím mezi lidi, kteří si hnedka stěžují, ale po několikáté opakované nepříjemné zkušenosti se zdravotní sestrou, musím jen konstatovat, že se je to stará kráva! Její chování je opravdu nevhodné a už vůbec nedělá dobré jméno takové příjemné a super doktorce doktorce. Poslední kapkou jejího jednání bylo, když jsem šla s naléhavým případem bez objednání a ona mě nechala stát u zvonků a celou choulostivou situaci (co mi je, s čím přicházím, jestli jsem vůbec pacientka atd.) řešila přes zvonkový reproduktor, při čemž vše, co má být lékařsky důvěrné bylo slyšet na ulici. Sestra neměla ani tu slušnost, aby mě pustila dovnitř a normálně mě objednala na další den, když už mě nevzala hned.

J
Ověřený profil

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je výborná, vstřícná a zkušená lékařka. Sestřička bohužel moc slušného jednání s pacienty nevykazuje. Obrňte si nervy a připravte se na nevlídnost, neochotu a aroganci. Co by ale člověk nepodstoupil pro své zdraví ..

H

nevím jaká je paní doktorka,ale sestřička po telefonu nebyla vůbec příjemná a když jsem se zeptala na objednání jenom zdělila:my už stejně nikoho nebereme,jenom stálé a rodinné pacienty.Tak si prosím dejte stránky z netu pryč ať Vás nikto nevyhledává o pomoc

Dobrý den. S paní doktorkou mám též dobré zkušenosti. Vyléčila ekzém u mojí malé dcery. Zvolila vhodnou mastičku a ekzém byl do pěti dnů pryč. Skutečný odborník. Mohu jen doporučit.

Geniální lékařka! Pokaždé dokáže pomoci, její léčba zabírá prakticky ihned. Oceňuji i její vlídný a přátelský přístup...Všechno člověku vysvětlí, vždy má na každého dost času. Ale osoba na recepci by se nad sebou měla zamyslet. Ještě dokážu pochopit, že si otevírá ústa na mě (jsem cca o 25 let mladší než ona), ale že se stejně chová i k osobám starším než je ona sama, pochopit skutečně nedokážu. Nejednou jsem byla svědkem toho, že někoho dohnala k slzám. Je ubohá, lituji ji...

Ověřený profil

Myslím, že paní doktorka je opravdu odbornice jak má být. Po roční léčbě periorální dermatitidy ve fakultní nemocnici by nedokázali pomoct, spíše naopak, všechno se mi jen zhoršilo (kdo měl kdy dermatitidu, tak ví, jak dokáže komplikovat život). Až když jsem si našla paní doktorku Fikrlovou (už fakt zoufalá) konečně jsem se toho svinstva zbavila, za což jsem jí opravdu vděčná. Na pacienta si vždy udělá dostatek času a všechno mu vysvětlí, o co jde, co daný problém způsobuje a jak ho nejlépe léčit. Ne jako někteří doktoři, kteří vám napíšou jen recept, řeknou vám, že máte tu a tu nemoc, a toť vše..pak si to člověk akorát musí sám vyhledávat na internetu, cože to vůbec má?! Prostě paní doktorku velmi doporučuji! :-)

Je dobrá.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti