MUDr.

Eva Fikrlová verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • A

  Paní doktorka je velice milá a má přehled, postup léčby přesně vysvětlí a pokud je to možné, předepíše ta nejšetrnější léčiva u kterých zná přesné složení (v mém případě se řeší atopický ekzém a mastičky zatím zabírají - konečně). S paní na recepci jsem neměla nejmenší problém, ikdyž jsem z toho měla velký strach po přečtení zdejších komentářů. Já se chovala slušně k ní a ona se stejně slušně chovala ke mně.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Vojtěch Rubeš
  Vojtěch Rubeš
  Dermatolog
  Žlutická 9, Plzeň
  Super přístup, nechala jsem si u pana doktora odstranit mateřské znaménko. Bez objednání, bez čekání, platila jsem… Více

  Jiří Voltr
  Jiří Voltr
  Dermatolog
  Sokolovská 82, Plzeň
  Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty. Více

  Jana Synková
  Jana Synková
  Chirurg, Dermatolog, Ostatní
  Houškova 26, Plzeň

  Jana Votrubová
  Jana Votrubová
  Dermatolog
  Jungmannova 15, Praha
  Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

  Soňa Křemenová
  Soňa Křemenová
  Dermatolog
  Praha

  Otázky pacientů

  Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  34 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • B

   Paní doktorka je tedy velice příjemná. Ale.... Byla jsem u ní s měsíčním synem.. S tím že má ekzém. Paní doktorka uvedla, že ekzém to není, že má akné.. Předepsala nám dělanou mast.... Až v lékárně nám paní magistra řekla, že tahle mastička má v sobě velké množství kortikoidů jako pro dospělého člověka... Nechápu, jak paní doktorka, může tak malé dítě léčit hned ze začátku kortikoidy.... Za mě NE!

  • A

   Paní doktorka je velice milá a má přehled, postup léčby přesně vysvětlí a pokud je to možné, předepíše ta nejšetrnější léčiva u kterých zná přesné složení (v mém případě se řeší atopický ekzém a mastičky zatím zabírají - konečně). S paní na recepci jsem neměla nejmenší problém, ikdyž jsem z toho měla velký strach po přečtení zdejších komentářů. Já se chovala slušně k ní a ona se stejně slušně chovala ke mně.

  • L

   Paní doktorka je naprostá profesionálka, milá, vstřícná... Co se týče sestřičky, tak si také nemohu stěžovat, kdykoli zavolám, vždy mi ochotně pomůže. Dojíždím do této ordinace z Prahy a sestřička i paní doktorka se mi snaží vždy vyjít maximálně vstříc.

  • Z

   Nepatřím mezi lidi, kteří si hnedka stěžují, ale po několikáté opakované nepříjemné zkušenosti se zdravotní sestrou, musím jen konstatovat, že se je to stará kráva! Její chování je opravdu nevhodné a už vůbec nedělá dobré jméno takové příjemné a super doktorce doktorce. Poslední kapkou jejího jednání bylo, když jsem šla s naléhavým případem bez objednání a ona mě nechala stát u zvonků a celou choulostivou situaci (co mi je, s čím přicházím, jestli jsem vůbec pacientka atd.) řešila přes zvonkový reproduktor, při čemž vše, co má být lékařsky důvěrné bylo slyšet na ulici. Sestra neměla ani tu slušnost, aby mě pustila dovnitř a normálně mě objednala na další den, když už mě nevzala hned.

  • J

   Paní doktorku mohu jen doporučit. Je výborná, vstřícná a zkušená lékařka. Sestřička bohužel moc slušného jednání s pacienty nevykazuje. Obrňte si nervy a připravte se na nevlídnost, neochotu a aroganci. Co by ale člověk nepodstoupil pro své zdraví ..

  • H

   nevím jaká je paní doktorka,ale sestřička po telefonu nebyla vůbec příjemná a když jsem se zeptala na objednání jenom zdělila:my už stejně nikoho nebereme,jenom stálé a rodinné pacienty.Tak si prosím dejte stránky z netu pryč ať Vás nikto nevyhledává o pomoc

  • Dobrý den. S paní doktorkou mám též dobré zkušenosti. Vyléčila ekzém u mojí malé dcery. Zvolila vhodnou mastičku a ekzém byl do pěti dnů pryč. Skutečný odborník. Mohu jen doporučit.

  • Geniální lékařka! Pokaždé dokáže pomoci, její léčba zabírá prakticky ihned. Oceňuji i její vlídný a přátelský přístup...Všechno člověku vysvětlí, vždy má na každého dost času. Ale osoba na recepci by se nad sebou měla zamyslet. Ještě dokážu pochopit, že si otevírá ústa na mě (jsem cca o 25 let mladší než ona), ale že se stejně chová i k osobám starším než je ona sama, pochopit skutečně nedokážu. Nejednou jsem byla svědkem toho, že někoho dohnala k slzám. Je ubohá, lituji ji...

  • Myslím, že paní doktorka je opravdu odbornice jak má být. Po roční léčbě periorální dermatitidy ve fakultní nemocnici by nedokázali pomoct, spíše naopak, všechno se mi jen zhoršilo (kdo měl kdy dermatitidu, tak ví, jak dokáže komplikovat život). Až když jsem si našla paní doktorku Fikrlovou (už fakt zoufalá) konečně jsem se toho svinstva zbavila, za což jsem jí opravdu vděčná. Na pacienta si vždy udělá dostatek času a všechno mu vysvětlí, o co jde, co daný problém způsobuje a jak ho nejlépe léčit. Ne jako někteří doktoři, kteří vám napíšou jen recept, řeknou vám, že máte tu a tu nemoc, a toť vše..pak si to člověk akorát musí sám vyhledávat na internetu, cože to vůbec má?! Prostě paní doktorku velmi doporučuji! :-)

  • Je dobrá.
   ```
   Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
   ```