Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Y

Přijela jsem na pohotovost s velmi ošklivě pořezaným prstem. Rána byla hluboká vypadala tak na 3-4 stehy. Když pan Antal vešel do ordinace, ani se neobtěžoval pozdravit. Ani se na mě nepodíval. Jen si sedl k počítači a něco nacvakal. pak se zvedl, šel milostivě (s otráveným výrazem) ke mě a zeptal se, co se stalo. Odpověděla jsem, že jsem si rozřízla ruku když jsem zevnitř umývala skleničku a ta praskla. Prst se mi pak sjel po ostré straně dolů. Protočil oči, něco zamrmlal a na sestry štěkl "Zalepit!". tak jsem se zeptala, co to znamená a on na mě vyprsknul "Chcete to snad zašít?!!! Tohle aspoň nebolí!!". Pak opět něco napsal do počítače, zvedl se a beze slova a pozdravu odešel...
Takže jsem zjevně váženého p. Antala vyrušila od něčeho neuvěřitelné důležitého a zajímavého. Nebo je to prostě protiva od přírody. Moje hodnocení je opravdu negativní, protože to, jak mi žmoulal ránu, bylo opravdu dost bolestivé na to, že se JEN díval.