Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Y
Ověřený profil

Přijela jsem na pohotovost s velmi ošklivě pořezaným prstem. Rána byla hluboká vypadala tak na 3-4 stehy. Když pan Antal vešel do ordinace, ani se neobtěžoval pozdravit. Ani se na mě nepodíval. Jen si sedl k počítači a něco nacvakal. pak se zvedl, šel milostivě (s otráveným výrazem) ke mě a zeptal se, co se stalo. Odpověděla jsem, že jsem si rozřízla ruku když jsem zevnitř umývala skleničku a ta praskla. Prst se mi pak sjel po ostré straně dolů. Protočil oči, něco zamrmlal a na sestry štěkl "Zalepit!". tak jsem se zeptala, co to znamená a on na mě vyprsknul "Chcete to snad zašít?!!! Tohle aspoň nebolí!!". Pak opět něco napsal do počítače, zvedl se a beze slova a pozdravu odešel...
Takže jsem zjevně váženého p. Antala vyrušila od něčeho neuvěřitelné důležitého a zajímavého. Nebo je to prostě protiva od přírody. Moje hodnocení je opravdu negativní, protože to, jak mi žmoulal ránu, bylo opravdu dost bolestivé na to, že se JEN díval.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu