Chirurgická ambulance
Palackého náměstí 77, Slavkov u Brna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

U pana doktora jsem sice ještě nebyla, nevím jak vypadá ani jaký má přístup k pacientům, protože se k němu teprve chystám. Ovšem po vyzkoušení jeho čípků a masti jsem byla nadšená. To, co se jinými léky a preparáty nepodařilo, tak s jeho "zázračnými lektvary" ano. Od lidí, kteří k němu chodí jsem slyšela jen samou chválu.

nepomohl mi s problémem. neporadí si s banální věcí (bradavice)...

Profesional na hemeroidy.

Pan doktor si všechny pozitivní komentáře snad píše sám. Já s ním mám špatnou zkušenost. Navštěvovala jsem jej delší dobu pro fisury konečníku. Léčil mne nějakými čípky, mastičkou a nakonec mne operoval. Nic z toho včetně operace nepomohlo. Po operaci byl problém za měsíc zpátky. Nakonec mne vyléčili v nemocnici jednoduše použitím Dilatanu, o kterém jsem do té body nevěděla. Divím se, že pan doktor tuto konzervativní terapii nezná nebo nechce používat. Kvůli němu jsem podstaoupila zcela zbytečně operaci v celkové anestézii, která mi navíc nepomohla.
Dále pan doktor se vůbec neobtěžoval mne informovat o mém onemocnění ani o léčbě. Vůbec se mnou neprobral postup léčby, v podstatě si dělal co uznal za vhodné a jen mi říkal tady se opřete atd. Na dotazy odpovídal stroze a bylo vidět, že nemá zájem s pacientem komunikovat.
Obecně je velmi necitlivý k bolesti pacientů. Jeho vyšetření jsou bolestivější než u lékaře, kterého jsem začala navštěvovat poté, co jsem od něj odešla.
Skončila jsem u něj poté, co mi odstraňoval hemoroidy již zmíněnou elastickou ligaturou. Na zákrok jsme se domluvili při předchozí návštěvě. Na můj výslovný dotaz mi řekl, že zákrok je nebolestivý, že místo podvazu může být pár hodin trochu citlivé. Když mi zákrok provedl, ptala se mne sestřička, jestli mám odvoz domů. Řekla jsem že ne a divila jsem se, proč se tváří tak vyděšeně. Pochopila jsem záhy. Musela jsem odřídit 20 km domů a po cestě to přišlo k sobě. Dojela jsem téměř v bezvědomí a je zázrak, že jsem nebourala. Pan doktor se mne vůbec neobtěžoval infromovat, že to bude takto bolestivé, přesto, že jsem se ho výslovně ptala, jinak bych se samozřejmě domluvila s manželem, aby mne odvezl.

Dr. Stracha jsem poznal s fisurou tlustého střeva. Jeho léčba zabrala. Mohu jen a jen doporučit.
Má zlaté ruce a prostě umí. Kéž by pro nás paciety bylo takových lékařů víc.nmmbblk

Původně jsem navštívil MUDr.Stracha kvůli hemoroidům. Pan doktor mě palpačně vyšetřil a nahmatal polyp velký asi jen jako pecka třešně. Hemoroidy zatím "pustil k vodě" a odeslal mě do brněnské nemocnice U milosrdných bratří a ta potom do Masarykova onkologického ústavu na chirurgický zákrok.
Dnes na kontrole mi bylo řečeno, že histologie dopadla dobře, nicméně, že bylo za minutu dvanáct a mohl bych skončit s trvalým vývodem.
Děkuji tímto panu doktorovi a snad to tak mohu říci i jeho citlivým prstům, tím spíše, že polyp byl vrostlý do střeva tak, že při kolonoskopii nešel sejmout.

pacient z Brna

Bohužel jsem k touto doktorovi chodila - myslím si, že tím jak dělá od každého něco tak to neumí dobře no od pirsingu po konečník....
Aby doktor nepoznal hemeroidy a hnal Vás na hadici do zadku pak do krku,atd když to byly jen 3 blbé hemeroidy na štěstí jsem sehnala jiného doktora a jsem během chvíle vyléčená a naprosto spokojená a to jsem dojížděla cca 80km.
Nikdy více ani jeho blbé čípky a masti. Myslím, že už je nejvyšší čas, aby šel do důchodu.

Velice dobrý odborník.

Velice dobrý doktor