Praktický lékař pro děti a dorost
Krakovská 1095, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Na péči u paní doktorky si nemůžeme stěžovat. Chodíme k ní s miminkem, i já se k ní přehlásila. Je vždy vstřícná, profesionální a lidská a zanedbatelné není ani to ( a ocení to nejvíce maminky s malými dětmi), že pokud přijde miminko, má přednost a nesedí v čekárně s nemocnými lidmi.

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená.Vždy se snaží vyřešit problém,nikdy se mi nestalo,že ba se k nám chovala arogantně,jako spoustu jiných lékařů.Jak již bylo tady zmíněno stav dcery konzultovala i s jinými lékaři a vždy měla zájem problém vyřešit.Samozdřejmě simulantům u ni pšenka nekvete.Jen a jen dopručuji

Paní doktorka se vždy dceři věnuje od miminka s maximální péčí.Dokonce v případě,kdy jsme řešily zdravotní problém,obvolávala své známé lékaře a také nám je doporučila k dalšímu vyšetření.Samozdřejmě,věřím,že pro simulující mládež nemůže být vhodným kandidátem

Nejsem sice už dítě, ale chodím tam stále jako řada jiných "dětí". Můj názor na paní doktorku není zrovna nejlepší. Pokud jsem jen potřeboval omluvenku a nic mi nebylo tak jsem jí dostal, ale pokud jsem byl opravdu nemocný tak jsem do školy musel, protože jsem byl "zdravý".
Můj závěr a rada zní: pokud chcete omluvenky tak je to dobrá volba, ale pokud potřebujete lékaře, hledejte jinde.
PS: taky si musím najít solidního lékaře

Paní doktorka je vždy usměvavá,vstřícná.Důkladně vyšetří a snaží se najít nejvhodnější léčbu.Určitě nepatří k lékařům,kteří pro vás mají max.5 minut.Nám moc pomohla a je velmi dobrá lékařka.Doporučuji...