Praktický lékař pro děti a dorost
28. října 139, Ostrava

Měli jsme bohužel také tu čest se s touto paní doktorkou setkat. Co na tom, že k dítěti se snaží chovat jako hodná babička, když problém nevyřeší. Malá z ní i tak měla hrůzu. Je naprosto nerozhodná a nejistá. Měla jsem z ní velmi špatný pocit a raději jsme vyhledali jiného lékaře. Myslím, že by ve svém věku už neměla zastupovat. Nedoporučuji. Jana

Dobrý den, já potkala paní doktorku, když byla na zástupu ve Vratimově. Lepší dětskou jsem nepoznala! Jednání výborné, péče na 100% Mockrát jí děkuji a byla bych ráda, kdybych k ní mohla s dcerou přejít. Křístková Andrea

Byli jsme u ní několikrát, když zaskakovala naši doktorku.
Byla příjemná, na jednání si nemohu stěžovat.
Ale se setřičkou jsme měli trochu problém.
Přišli jsme na krev, čekali v čekárně přes hodinu, a sestra nás nebyla schopná vzít na odběr, a brala jen "jejich" pacienty. Až když přišla služba, odvážející krev do laboratoře, tak jsem se sebrala a šla se synem domů.
Syn kvůli tomu vstával brzy a má z odběrů strašné nervy, a to mě tedy mrzelo hlavně kvůli němu. Že se hodinu nervoval zbytečně.
Sestra se hrozně divila, že jdeme domů, když jsem jí to oznamovala, prý to dřív nešlo a ať přijdeme příště ještě dříve. Ale kdybych se neozvala, nechá nás čekat v čekárně dál, i po odchodu toho pána z laboratoře.
Přišli jsme si tam jak kdybychom chtěli jánevímco, a jako kdyby to sestřičku stálo její vlastní peníze. Nepochopila jsem toto jednání dodnes, a už je to pár let.

K paní doktorce jsem chodil již od dětství, bohužel po špatných zkušenost s mými migrénami (kdy bylo řečeno, že jsem simulant) alergii na antibiotika (po projevu alergické reakce mi byl napsán stejný druh a reakce byla horší) jsem byl nucen od ní odejít stejně tak odešli i další.

K paní doktorce jsem chodila od narození a teď k ní chodím i se svou půlroční dcerou. Jsem spokojená, paní doktorka je velice příjemná.

Velmi příjemná, ochotná a především erudovaná lékařka. Je velmi pečlivá, své malé i ty větší pacienty dobře zná. Navíc s rodiči o všem mluví,což nebývá všude obvyklé. Známe ji skoro dvacet let a můžeme se na ni 100 % spolehnout. Doufám, že do důchodu se nechystá, neboť naše
čtvrté dítě má teprve šest let a chtěli bychom, aby v její péči( i když doufáme, že nebude čsto potřebná), zůstala až do dospělosti.

Já osobně jsem k paní doktorce chodila také a ted k ní chodím se svou 2 a půl letou dcerou a jsem naprosto spokojená! Poradí pomůže, je ochotná... co víc se přát.

Velmi dobrá a hodná paní doktorka, která se snaží předejít všem možným komplikacím. K dětem má moc pěkný přístup.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a nyní k ní chodím se svými dcerami. Paní doktorka je hodná.Když byla moje dcera hospitalizována s mononukleózou tak za námi přišla i do nemocnice, což mě potěšilo.Mé dcery jí mají rády a nebojí se jí, což je pro mě důležité.

K paní Doktorce Šafrátové jsem chodila necelých 18 let, sesra od narození doposud. Nikdy jsem se jí jako dítě nebála, měla jsem ji moc ráda, měla ke mně vcelku osobní přístup, vždy se snažila nic nezanedbat. Dvakrát jsem byla hosptalizována pro zápal plic a s ledvinami a paní doktorka šla vždy do důsledku i po ni. Ocenila bych ji za celoživotní práci s dětmi a její přístup k nim!