Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Partyzánská 4, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den, kromě všech pozitivních vlastností, které paní doktorka má a které může mít i člověk, který není lékařem, je navíc skvělá lékařka.
I když jsem byl moc mladý na to, abych si to do detailu pamatoval, vím, že mi včasným a vhodným výběrem antibiotik zachránila život. Nebudu přehánět když řeknu, že bez její pomocí bych tato slova nenapsal. Děkuji z celého srdce.

K
Ověřený profil

Naprostá spokojenost, výborný přistup a skvělé znalosti.

Z
Ověřený profil

Tuto paní doktorku jsem vybrala svému narozenému synovi před 13 lety jen podle jejího nádherného křestního jména. Žádné reference jsem neměla a přesto můžu i po těchto 13 letech říct, že to byla skvělá volba a že její přístup nejen k dítěti a matce je profesionální, ale i k řešení jakýchkoli zdravotních problémů. Jsem moc ráda, že jsme si ji vybrali. Děkuji paní Doktorko.


M
Ověřený profil

Velmi profesionální paní doktorka,vždy usměvavá,ochotná pomoci.Také sestřička velmi milá a vstřícná.


E
Ověřený profil

Paní Křivská je anděl mezi lékaři. Nebylo to má praktická doktorka, byla jsem u ní pouze párkrát a nesmírně mi pomohla do života. Po povodních, které jsem zažila v 6ti letech, jsem měla problémy s psychikou - tedy lépe řečeno - kdykoli zapršelo a zvedla se hladina vody v řece, osypala jsem se ekzémem na chodidlech nohou tak, že jsem nemohla chodit. A to stačilo i málo, a to když jsem viděla v televizi povodně v Praze. Paní Křivská mi během pár sezení pomohla. Z vody už strach nemám, naopak, miluju déšť i bouřky. Nikdy jsem jí pořádně nepoděkovala za to, jak mi pomohla, nepoděkovala, tak činím touhle cestou - děkuji Vám! :-)


K
Ověřený profil

Již nějaký čas bydlíme v zahraničí, ale všechny prohlídky a vyšetření absolvujeme u paní doktorky Křivské, která je vynikající a na každou návštěvu u ní se vysloveně těšíme i díky skvělé sestřičce,která je pořád jako sluníčko. Když jsme měli jeden velký problém se synem a tady v zahraničí nám neuměli v nemocnici pomoct, stačil jeden telefonát paní doktorce a její profesionalita nás uklidnila natolik,že jsme radikálně tuto nepříjemnou a stresující situaci vyřešili. Patří ji nesmírné díky a vřele ji všem doporučujeme!


Ověřený profil

Výborná dětská pediatrička,profesionalita a výborný přístup k malým pacientům,ochotná a vždy milá.Doporučuji všem.


Výborná lékařka.


mylá na děti pacuje v klidu a z rozumem nijak nestresuje děti


nejlepsi detsky lekař


Došlo k chybě, zkuste to znovu