Eliška Filipiová, pediatr Opava

MUDr. Eliška Filipiová

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní okruh 5, Opava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Nespokojenost s přístupem paní dokorky k našemu velmi nemocnému dítěti, žádné zohlednění jeho zdravotního stavu,dlouhé čekání,diagnóza od stolu (v případě např. virózy) a následné odeslání do lékárny k zakoupení medikamentů. Tato situace je pro rodinu strašně náročná a pokud ještě není podpora a zájem ze strany lékaře ........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Super paní doktorka , jenom Vaše dítě nesmí mít zdravotní problémy a nesmíte jí často navštěvovat, protože se mění v doktorku arogantni a všechno smétající pod stůl. Měla jsem opravdu kvalitní lékařku, která oděšla do důchodu a proto jsem asi měla vysoko nasazenou laťku.Už jsme to vzdali.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nejlepší kontaktolog na světě.


K paní doktorce jsem chodila jako dítě, můžu jen doporučit. Nesouhlasím s neodbornou péčí, právě naopak, jsem zdravotník a myslím, že to můžu objektivně posoudit.


jeto super pani doktorka chodila jsem kni od narozeni a ted tam chodi i me deti


Ověřeny pacient

Mudr.Filipiová i sestra jsou velmi přjemné, chodila jsem k nim sama jako dítě až do dospělosti a nyní k nim chodím i s dětmi, zatím absolutně bez problému.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi hodná a přijemná, ale co se týče péče o mé dítě, dokud byl zdravý, byla jsem s ní max. spokojena. Jakmile byl často nemocný, setkala jsem se s povrchní, nedůslednou až neodbornou péčí. Nikdy si nás nepozvala na kontrolu, jak se stav vyvíjí, jen dala radu a nashledanou. Neprohlédla syna natolik, aby určila pravou závažnost jeho zdravotního stavu. Týden jsme se léčili, v sobotu jsme museli na pohotovost a tam se nám protočily panenky, jak to je možné, že na to nepřišla??? Navíc nikdy nenabídla homeopatii, a o tom, že ji podporuje jsem se dozvěděla až když jsme přešli jinde.
Každopádně sestřičku má velmi kvalitní!!! Tu vyvážit jen zlatem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V pondělí a ve středu ordinace pro nemocné děti až od desíti dopoledne, absence odpolední péče t.j. déle než do dvou hodin...a obykle začíná později než uvádí její ordinační hodiny, byla jsem zvyklá na kvalitnější a rychlejší péči (možná kdybychom donesly alespoň kafe...takhle má holt čas) Sestřička je ovšem výborná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Ochotná a velmi příjemná paní doktorka, která má hodnou a ochotnou zdravotní sestřičku. Dojíždíme za ní sice 50 km, ale nám to nevadí..V okrese kde žijeme by se nám takové péče nedostalo..A to vím o čem mluvím.


L

Výborný pediatr.
mudr.Filipiovou navštěvuji s dcerami 17let a jsem velice spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti