Eliška Filipiová, pediatr Opava

MUDr. Eliška Filipiová

Pediatr

Nádražní okruh 5, Opava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nespokojenost s přístupem paní dokorky k našemu velmi nemocnému dítěti, žádné zohlednění jeho zdravotního stavu,dlouhé čekání,diagnóza od stolu (v případě např. virózy) a následné odeslání do lékárny k zakoupení medikamentů. Tato situace je pro rodinu strašně náročná a pokud ještě není podpora a zájem ze strany lékaře ........

Super paní doktorka , jenom Vaše dítě nesmí mít zdravotní problémy a nesmíte jí často navštěvovat, protože se mění v doktorku arogantni a všechno smétající pod stůl. Měla jsem opravdu kvalitní lékařku, která oděšla do důchodu a proto jsem asi měla vysoko nasazenou laťku.Už jsme to vzdali.

nejlepší kontaktolog na světě.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě, můžu jen doporučit. Nesouhlasím s neodbornou péčí, právě naopak, jsem zdravotník a myslím, že to můžu objektivně posoudit.

jeto super pani doktorka chodila jsem kni od narozeni a ted tam chodi i me deti

Mudr.Filipiová i sestra jsou velmi přjemné, chodila jsem k nim sama jako dítě až do dospělosti a nyní k nim chodím i s dětmi, zatím absolutně bez problému.

Paní doktorka je velmi hodná a přijemná, ale co se týče péče o mé dítě, dokud byl zdravý, byla jsem s ní max. spokojena. Jakmile byl často nemocný, setkala jsem se s povrchní, nedůslednou až neodbornou péčí. Nikdy si nás nepozvala na kontrolu, jak se stav vyvíjí, jen dala radu a nashledanou. Neprohlédla syna natolik, aby určila pravou závažnost jeho zdravotního stavu. Týden jsme se léčili, v sobotu jsme museli na pohotovost a tam se nám protočily panenky, jak to je možné, že na to nepřišla??? Navíc nikdy nenabídla homeopatii, a o tom, že ji podporuje jsem se dozvěděla až když jsme přešli jinde.
Každopádně sestřičku má velmi kvalitní!!! Tu vyvážit jen zlatem.

V pondělí a ve středu ordinace pro nemocné děti až od desíti dopoledne, absence odpolední péče t.j. déle než do dvou hodin...a obykle začíná později než uvádí její ordinační hodiny, byla jsem zvyklá na kvalitnější a rychlejší péči (možná kdybychom donesly alespoň kafe...takhle má holt čas) Sestřička je ovšem výborná.

Ochotná a velmi příjemná paní doktorka, která má hodnou a ochotnou zdravotní sestřičku. Dojíždíme za ní sice 50 km, ale nám to nevadí..V okrese kde žijeme by se nám takové péče nedostalo..A to vím o čem mluvím.

Výborný pediatr.
mudr.Filipiovou navštěvuji s dcerami 17let a jsem velice spokojená.