Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Po dlouhé době jsem zašla k paní doktorce a znovu jsem se přesvědčila, že už k ní nikdy nepůjdu, nechala jsem si v optice dát čočky, tak hned od začátku byla hnusná, proč jsem nezašla k ní, že to v optice neumí apod. hned mi radila, jestli mi vůbec řekli, že se chodí na prohlídky a další narážky. Při vyšetření mi dala otázku, které jsem nerozuměla, co po mě chce, tak arogantně odpověděla, jak je možný, že ji nechápu. Vůbec to s lidmi neumí. A jak vidím, nejsem sama, kdo s ní má takové zkušenosti.

Plat kapitalistický,přístup socialistický.Naprosto neschopná sestra,nemožná organizace objednávání pacientů.

U paní doktorky Zaydlarové jsem byl naposledy asi před 8 roky. S jejím přístupem k pacientovi jsem nebyl příliš spokojen. Přesto jsem se u ní opět objednal.Sestra mě objednala na 10:00hod. Po příchodu do čekárny jsem zjistil že je nutné odebrat číslo,což jsem učinil a číslo položil na stolek u dveří do ordinace. Nevěděl jsem však že je nutné ki tomuto číslu přiložit průkaz pojištěnce. Sice to mají někde na nástěnce napsané, ale kdo čte nějaké nástěnky. Po více jak dvouhodinovém čekání jsem se zeptal sestry zda příjdu ještě na řadu. A zjistil jsem že paní doktorka už odešla a že se mi sestra omlouvá, ale že je to má vina že jsem nepřiložil k číslu průkaz pojištěnce. Ta kráva sestra klidně stornovala mé pořadové číslo jenom proto že nebyl přiložen průkaz pojištěnce ne aby se alespoň zeptala kdo tam to pitomé číslo položil. Pokud se chcete pěkně naštvat tak doporučuji tuto ordinaci.

Doporučuji! Se stejným problémem jsem byl dříve jinde. Nikde si se mnou tak nehráli. Paní doktorka Zaydlarová je velmi pečlivá a odborně zdatná. Zpočátku jsem měl akorát výhrady kvůli čekací době ale pak jsem zjistil, že jsem byl v ordinaci skoro 40min.

Byla jsem u pani doktorky s dětmi a už více bych tam nešla, nevím jak to umí s dospělými, ale s dětmi to rozhodně nezvládá. Byl problém udělat synovi výtěr z oka, byl mu v té době rok a půl. A dceru ve třech letech taky nezvládla vyšetřit, tak jsme zašli na dětské oddělení do nemocnice, kde to zvládli hravě.

Osobně jsem s paní doktorkou velice spokojen a neměnil bych. Myslím, že pečlivě hlídá každého pacienta a nic nezanedbá. Jen škoda, že je tam jiná sestřička, už tam není sranda jako dřív, spíš naopak...

Já jsem s touto lékařkou spokojená. Šla jsem k ní, že mě bolelo oko, jinak na oční nechodím. Zjistila mi zánět duhovky. Chodila jsem na kontroly několikrát týdně. A žádný problém jsem s ní neměla.. Spíš naopak. Byla se mnou trpělivá, nesnáším, když mi někdo sahá jen do očního okolí a oa mi musela dělat různé testy.

Mám s paní doktorkou výborné zkušenosti. Nevím, že by byla arogantní k dětem u mého syna diagnostikovala vadu už v půl roce a byla perfektní, moc nám pomohla. Teď je klukovi šestnáct a je v pořádku. Já k ní chodím moc ráda, je profesionál a příjemný člověk.

Nic moc, arogantní myslí si asi že každý člověk má 10000 na jedny brýle asi těžko když si vydělávám pouze 9000 a nemám je rozhodně jen na brýle

K této lékařce chodím dlouho a nemohu si stěžovat.Mám zelený zákal a jsem velmi pečlivě sledována.Paní doktorka je velmi vytížená,pacientů má hodně, což svědčí o její oblibě.Jsem ráda že chodím právě k ní,přeji hodně stěstí,zdraví.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, od včerejšího večera cítím, že mám něco pod levým horním očním víčkem. Cítím to jen když mám obě oči zavřené a hýbu očima ale když mám pravé oko otevřené tak to cítím sotva postřehnutelný. Nebolí to jen to mírně řeže a je to nepříjemný. Drží to furt na stejném místě. Pod víčko se mi dívala přítelkyně ale nic nenašla. Výplachovani nepomohlo. Napadá mě že to bude nejspíš zrno písku z práce ale všiml jsem si toho až večer, když jsem zavřel oči. Budu rád za jakoukoliv radu co s tím. Děkuji

Je třeba navštívit očního lékaře, aby oko podrobně štěrbinovou lampou vyšetřil.

MUDr. Elena Zaydlarová