Prakt. lékař pro dospělé,dorost a děti
Zborovská 1245, Hranice

I když je někdy čekácí doba delší jsem s paní doktorkou moc spokojená.Když je člověk opravdu nemocný tak si na ošetření počká

Velice dobrá a ochotná doktorka. Vždy si skvěle pokecáme a nikdy nikoho nenechá ve štychu. :-).

Paní dr.mi léčila od mala mé děti a musím říci,že nebýt paní doktorky tak bychom kolikrát byli bezmocní.Děti ji měli také moc rádi.Nikdy nás neodbyla a byla vždycky moc ochotná a hodná.Tímto ji chci i poděkovat za její laskavost a ochotu kterou věnovala mím dětem,obzvláště našemu synovi,který býval hodně nemocný a paní doktorka byla ochotna pomoci
i v noci.Dnes jsou děti dospělé a pořád na paní doktorku s láskou vzpomínají.Ještě jednou velké díky.

Spokojen

Dlouhe čekací doby. Ikdyž k je před vámi pouze jeden člověk mužete prosedět aji hodinu než příjdete řadu na vás.A předbíhání známími pí. doktorky a jinych (nechci říci mocnych) lidí taky moc neboduje.
Co se tíče lékařství tak mi příjde že záleží na náladě z jakou právě vstala.
Někdy příjde na věc dřív než primáři z naší nemocnice a jindy se dřív uzdravíte než na to příjde. ALe pravdou je že vás zas nikdy nenechá umřít.
Bohužel ty čekací domy jsou opravdu otřesné.

Moje hodnocení prosim berte pouze jako nazor pacienta.