MUDr.

Elena Kášková

Kontaktní informace

• Je dobrá, dcera chtěla jen k ní. K dětem velice přátelská, k matkám bez servítků. Vždycky jsem se dozvěděla fakta, bez ťu ťu. Nepotřebuju uctivost, chci vyléčit děti. Naprostá spokojenost. A to jsme tam byly poměrně často !

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Markéta Mrázová
    Markéta Mrázová
    Čechova 2641/44, Plzeň
    S přístupem paní doktorky jsem byl více než spokojen. Je vidět, že pro ní pacienti nejsou jenom "kusy", ale každému… Více

Elen  Kášková
    Elen Kášková
    Čechova 2641/44, Plzeň
    Paní doktorka Kašková mě velice překvapila,moc příjemná a citlivá.Jsem s přístupem spokojena.Myslím,že málo který… Více

Monika Vohlídková

Edvarda Beneše 13, Plzeň

Barbora Lischkeová
    Barbora Lischkeová
    Revoluční 765/19, Praha
    Doporučuji. Profesionální přístup lékařky a zdravotní sestry. Velkou výhodou je objednání přes internet. O… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

1.5

• L

Paní doktorka má naprosto příšerné jednání s pacientem. Vyštěkávala na mě hned ode dveří, nemluví - křičí a jedná s vámi jako s nesvéprávnou bytostí. Ač je mi skoro 40, měla jsem pocit, že jsem dvanáctiletý fakan, co něco provedl. K paní doktorce už nikdy...

• L

Naprosto smutný činitel ve zdravotnictví. Lékař by měl být příjemný, citlivý,měl by umět naslouchat. A neměli by mu vadit lidé, což se u této paní doktorky říci nedá. Arogance a necitlivost mně dopomohly,abych odešla zhroucená a v slzách. Pardon, prostě jen špatně slyším=tak holt příště asi musím namířit rovnou na chirurgii....A sestřička ji přizvukovala!!! :-( :-( :-(

• M

Nejhorší doktorka na světě!! Seřvala mě jako malé dítě. Je to neprofesionální, když si o sobě myslí, že si tohle může vůbec dovolit. Mám jenom 1 nervy, půjdu jinam..

• H

Nedoporučuji návštěvu této lékařky. Moc mě mrzí, že jsem v této ordinaci ztrácela čas. Nevadí mi, když je lékař ústnatý a přidrzlý, ale vadí mi, když není odborník. Již nikdy více.

• W

nepříjemná, neochotná cokoliv vysvětlit, despotická a ještě z Vás udělá blbce.

• K

Velmi nepříjemná lékařka, přehnaně sebevědomá, zcela bez úcty k pacientovi jako ke člověku. Náladová, neskrývá nadřazenost. Protože jsem k ní přišla oslabená nemocí, její nepříjemné chování mne velmi překvapilo a vícekrát k ní již nepůjdu.

• Syn, 2roky, nateklá mandle přes půl krku, ovšem je to jen prý jen orgánová asymetrie, já prý také nemám stejné palce na nohou!!!jsem přecitlivělá matka a dělám ze syna nemocného...Za 3dny byla lékařka na alergologii vyděšená, co to má malý v krku, laboratorní hodnoty šílené a já jsem přecitlivělá!!!sakra.

• P

Vážená paní doktorka se chová jako generálka. Mého 67 letého otce seřvala, že si pořád na něco stěžuje, že si musí uvědomit, kolik mu je a že chlapi pořád jenom na něco naříkají. Měsíc ho bolela hlava a přestal slyšet na jedno ucho, ze kterého mu vytékal hnis. Dostal jen kapky s tím, že to odezní. Po dalších 3 týdnech a otcovo nesnesitelných bolestech, kdy začal ztrácet rovnováhu a trpěl bolestmi, mu sdělila, že kapky asi užíval špatně, že nesmí být uskladněny v lednici. Otec se motal, nedokázal sám jít, ztrácel rovnováhu. Otce jsme odvezli do FN Plzeň, kde ho ihned hospitalizovali a chtěli provést operaci - vysekat z kosti v lebce hnisavé ložisko, které mu tam během těch 2 měsíců vzniklo. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu musela však být nasazena mírnější léčba a z ucha a nosu mu denně vytahovali hnis... Lékař sdělil, že otec přišel za minutu dvanáct. Strávil v nemocnici 2 týdny, než ho dali do kupy. Kdyby to k něčemu bylo, podali bychom trestní oznámení pro zanedbání péče, otce jsme zachránili na poslední chvíli.
      Takže k paní doktorce už nikdy !!!!!!!!!!!

• S

Vynikající lékařka!!! To, co jiní lékaři nevyléčili za 3 roky, Mudr. Kášková zvládla vyléčit za týden!!! Vřele doporučuji!!!!!!