Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

nám. Míru 3/1077, Plzeň
MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Léčba, kterou mi předepsala, mi pomohla a celkově jsem byla s prací fyzioterapeutů v TJ Lokomotiva spokojená.


V
Ověřeny pacient

Milý a vstřicný přístup. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí. Chodím k ní jako k internistce do Biomedu již od roku 2003. Jsem velmi spokojen a paní doktorku mohu vřele doporučit.


D
Ověřeny pacient

Velmi vřelý a profesionální přístup paní doktorky. Mě osobně paní doktorka a následná péče fyzioterapeutů pomohla s táhnoucím se problémem se zády.


L

Názor přidán dne 19.11.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Byl jsem z chirurgie s artrózou v koleni odkázán na rehabilitace. Kde jinde by byly lepší než v Plzni pod TJ Lokomotiva, takových fotbalistů jako já tam mají kvanta a budou i zkušení a vše bude v pohodě.
No tak je to opak, prohlídka u doktorky je pouze formální aby jim otevřeli peníze pojišťovny, nevěděla co se mnou, zpráva od chirurga jí zřejmě mátla, byla latinsky. Vysadila mi prášky a tím zrušila kontraindikaci s dalšími což bylo účelem léčby. Nevěděla co má dělat a tak jsme nabídl, že doručím rentgen, ale tyto přednášky asi prospala, páč řekla, že není přeci chirurg a tak tam nic neuvidí. A proto ona a jiní maséři na rehabilitaci mi krásně rozmasírovali ztuhlé svaly po ortéze a po měsíci a půl mám rozhýbané svaly, ale koleno je stále tam kde bylo a tak se asi zase vrátím do ortézy kde my zase svaly ztuhnout. Kvůli nim jsem ztratil měsíc a půl zbytečně.
Nejste-li lékař a nerozumíte-li léčbě, tak tam nechoťte a nehledejte lékařskou radu, následujte rad chirurga a neříkejte si jako já, je to také doktorka tak to musí vědět a udělá vždy dobře. Ne e e e


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti