Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

nám. Míru 3/1077, Plzeň
MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Léčba, kterou mi předepsala, mi pomohla a celkově jsem byla s prací fyzioterapeutů v TJ Lokomotiva spokojená.

Milý a vstřicný přístup. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí. Chodím k ní jako k internistce do Biomedu již od roku 2003. Jsem velmi spokojen a paní doktorku mohu vřele doporučit.

Velmi vřelý a profesionální přístup paní doktorky. Mě osobně paní doktorka a následná péče fyzioterapeutů pomohla s táhnoucím se problémem se zády.

Názor přidán dne 19.11.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Byl jsem z chirurgie s artrózou v koleni odkázán na rehabilitace. Kde jinde by byly lepší než v Plzni pod TJ Lokomotiva, takových fotbalistů jako já tam mají kvanta a budou i zkušení a vše bude v pohodě.
No tak je to opak, prohlídka u doktorky je pouze formální aby jim otevřeli peníze pojišťovny, nevěděla co se mnou, zpráva od chirurga jí zřejmě mátla, byla latinsky. Vysadila mi prášky a tím zrušila kontraindikaci s dalšími což bylo účelem léčby. Nevěděla co má dělat a tak jsme nabídl, že doručím rentgen, ale tyto přednášky asi prospala, páč řekla, že není přeci chirurg a tak tam nic neuvidí. A proto ona a jiní maséři na rehabilitaci mi krásně rozmasírovali ztuhlé svaly po ortéze a po měsíci a půl mám rozhýbané svaly, ale koleno je stále tam kde bylo a tak se asi zase vrátím do ortézy kde my zase svaly ztuhnout. Kvůli nim jsem ztratil měsíc a půl zbytečně.
Nejste-li lékař a nerozumíte-li léčbě, tak tam nechoťte a nehledejte lékařskou radu, následujte rad chirurga a neříkejte si jako já, je to také doktorka tak to musí vědět a udělá vždy dobře. Ne e e e