MEDICENTRUM BIOMED s.r.o.
nám. Míru 3/1077, Plzeň

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

U paní doktorky jsem ještě před pár lety měla rozepsané rehabilitace na doporučení ortopeda, zádové problémy, SI skloubení, vertebrogenni algický syndrom bederní páteře a s tím související potíže, které se pomalu zhoršovaly, přidávaly se bolesti hrudní i krční páteře, bolesti svalů nohou.....Na rehabilitace je nárok každý 1/2 rok a pojišťovna je proplácí. Asi v roce 2017 mě paní doktorka odmítla vzít s tím, že to je u mě psychické, a mám léčit psychiku. Celkově jsem tam v Plzni v rehabilitačním zařízení SK Lokomotiva byla asi 3x. Nyní s odstupem času mi lékaři z vyšetření zjistili jasnou genetickou myopatii, svalovou dystrofii a zahájila se patřičná prevence, která už měla být dávno, neboť pacienti s takovouto dg. končí na invalidním vozíku. Nebudu tady psát pocit, jak sem na mě paní doktorka i recepční dívaly, když prohlásili, že moje potíže jsou psychické. Z mé vlastní zkušenosti tuto doktorku rozhodně nedoporučuji, neschvalují její jednání, názor k mým už tehdy vážným potížím.

S pani Frimlovou jsem již měla zkušenost před cca 3 lety. Byla ochotná, rozepsala rehabilitace pro bolavé koleno.
Nyní jsem ji vyhledává opět, teď po operaci meniskus. Přístup se nedá rovnat.
Neustále opakovala, ze není ortoped a tudíž zprávě z nemocnice nerozumí, některé termíny jsem pochopila lépe z internetu než od ni, opakovala, ze operace byla chyba… poradit nedokázala, působila dost nejistě. Do ordinace proběhla těsně s prvním pacientem.
Následná rehabilitace mi příliš nepomohla. Fyzio pracovnici se stále střídají, každý jiný názor, někde kouká z okna, někdo občas i na vás jak cvičite, to když mate štěstí. Na většinu otázek neví odpověď, oni přeci nejsou lékaři, jak mi vysvětlili. To, ze se ani nepředstavi ani nekomentuji.
Přešla jsem na soukromou, placenou rehabilitaci- chci mír kolenou funkční ještě par let. A s tím mi na Lokotce a pani Frimlova Fajt nepomůžou.

Paní doktorka je velmi ochotná a milá. Léčba, kterou mi předepsala, mi pomohla a celkově jsem byla s prací fyzioterapeutů v TJ Lokomotiva spokojená.

Milý a vstřicný přístup. Paní doktorka vše podrobně vysvětlí. Chodím k ní jako k internistce do Biomedu již od roku 2003. Jsem velmi spokojen a paní doktorku mohu vřele doporučit.

Velmi vřelý a profesionální přístup paní doktorky. Mě osobně paní doktorka a následná péče fyzioterapeutů pomohla s táhnoucím se problémem se zády.

Byl jsem z chirurgie s artrózou v koleni odkázán na rehabilitace. Kde jinde by byly lepší než v Plzni pod TJ Lokomotiva, takových fotbalistů jako já tam mají kvanta a budou i zkušení a vše bude v pohodě.
No tak je to opak, prohlídka u doktorky je pouze formální aby jim otevřeli peníze pojišťovny, nevěděla co se mnou, zpráva od chirurga jí zřejmě mátla, byla latinsky. Vysadila mi prášky a tím zrušila kontraindikaci s dalšími což bylo účelem léčby. Nevěděla co má dělat a tak jsme nabídl, že doručím rentgen, ale tyto přednášky asi prospala, páč řekla, že není přeci chirurg a tak tam nic neuvidí. A proto ona a jiní maséři na rehabilitaci mi krásně rozmasírovali ztuhlé svaly po ortéze a po měsíci a půl mám rozhýbané svaly, ale koleno je stále tam kde bylo a tak se asi zase vrátím do ortézy kde my zase svaly ztuhnout. Kvůli nim jsem ztratil měsíc a půl zbytečně.
Nejste-li lékař a nerozumíte-li léčbě, tak tam nechoťte a nehledejte lékařskou radu, následujte rad chirurga a neříkejte si jako já, je to také doktorka tak to musí vědět a udělá vždy dobře. Ne e e e