Malecí 2150, Nové Město nad Metují
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nejlepší lékař v Novém Městě, skvělý diagnostika, vstřícnost a ochota. Rady po telefonu, prijede i domů. Za mě 1

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Skvělý diagnostik, vstřícný, ochotný. Snaží se vysvětlit svůj pohled na věc, ale nenutí až tak do očkování , lze odložit.
Co mi vadí je nedostatečná znalost v oblasti kojení a dětské stravy (dokrm láhví, podpora šidítek, imunookno, příkrmy kojených dětí od 4m) a v rámci například chlapecké oblasti stará praktika přetahování.
Nicméně positiva převažují a pan doktor je jeden z nejlepších v okolí.

s lékařem jsem spokojená, moc sympatyčtí aj se sestřičkou, chodím tam s oběma kluky.Ochotný, synové si snímvždy pěkně popovídají:-)Nemůžu říct žádnou negativitu. Doporučuji!

nejlepší dětský doktor

Mám zkušenosti s panem doktorem skoro již 20 let a musím uznat, že vždy vyřešil všechny zdravotní problémy mé dcery. Nemohu mu nic vytknout! Proto jsem k němu začala chodit i s druhou dcerou. Naprosto mu důvěřuji.
Nedostatek kontaktu s pacienty u ostatních znamená, že pan doktor se zbytečně nevykecává a mluví jen k věci. I v čekárně je to znát, pacienti čekají nezbytně nutnou dobu.
Připojuji se i k ostatním názorům - pan doktor je ochotný přijet i domů k pacientovi, případně poradí po telefonu.

tady v novém městě určitě nemá konkurenci :-)

Velmi dobry lekar. V diagnozach se neplete, da se s nim snadno na cemkoliv dohodnout, je chapavy a nedela z pacientu hloupe ovce, jako to nekteri jini radi delaji. Nebere zadne moje podezreni na nejakou nemoc na lehkou vahu, nezesmesnuje, vse vysvetli a poradi. Narazit na takoveho lekare je v dnesni dobe vzacnost !!!

Ve městě bohužel nemá konkurenci.

Pan Doktor není zrovna moc ochotný,kouká jenom na to,aby nepřekročil svůj měsíční rozpočet na léky.A málo kontaktu s pacienty.

S panem doktorem jsem velmi spokojená, vždy ochotně poradil a pomohl.