Odborný lékař ortopedie
Havířská 51b/1821, Karviná

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Vynikající zkušenost s panem doktorem i jeho synem Vítězslavem. Oba mi s mým ortopedickým problémem pomohli. Na rozdíl od kolegů se o mé problémy coby jejich pacienta zajímali, podrobně vše vysvětlili a řešili léčbu.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Jsem velmi ráda, že mám tak skvělého ortopeda. Vždy mi pomohl od potíží, které jsem měla, ať to byla bolest zad, kolen nebo ramene. Velmi profesionální přístup. Jeho metody opravdu pomáhají. Vše mi vždy vysvětlil. Příjemná je i sestřička.

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Lékař na svém místě . Vždy lidský a vstřícný přístup. Po každé návštěvě se mi hrozně ulevilo. Děkuji

Umístění: Odborný lékař ortopedie

Moc se panu doktorovi omlouvám že jsem tak náhle odešla.
Ale měla jsem srdeční potíže a dojíždění mi dělalo a dělá potíže tet´
mám ortopedii přímo v místě bydliště jinak jsem s pánem doktorem byla velice spokojená a velice mi rovněž pomohl a proto mu velice děkují za všechno co pro mně udělal rád na něho a jeho paní vzpomínám a přejí moc dalších úspěchů a hlavně hodně zdraví přeje Kvapilová

Pan doktor je odborník na svém místě. Již několik let se stará o celou naší rodinu a doposud vždy pomohl! Sestra sice na první pohled vypadá otráveně, nicméně nebuďme povrchni nesuďme lidi dle vzhledu. Sestrička je velmi ochotná a hodná. Slečně (paní) Petře bych chtěl vzkázat, že rovnání opravdu pekelně bolí, ne vždy to sedne napoprvé, ale pokud to sedne, tak ta úleva je k nezaplacení. Nicméně si nemyslím, že ijekce by byli příjemnější (jak to řeší spousta jiných lekářů).

nejlepší sportovní lekař !!

Opravdu nedoporučuji, drží se stále stejných postupů, i když nefungují, při konzultaci nejednou i dřímal v křesle . Žádné novoty u něj neexistují, stále si jede svoje.

Lékaře jsem navštívil zatím pouze jednou s boletí kolena. Problém naštěstí sám ustoupil. Nicméně - prostředí, kde je ordinace umístěna je jako za komunistů, sestra nepůsobí na první pohled zrovna příjemně. Nejhorší je zde asi čekání. Byl jsem objednaný, přišel jsem včas, ale stejně jsem čekal půl hodiny v čekárně a pak další PŮL hodiny v kabince(!!!) zatímco pan doktor šprýmoval s předchozí pacientkou. O dlouhém čekání mi říkal z rodiny každý, kdo ho zná nebo kdo u něj kdy byl. Záměrně nehodnotím, protože mi v podstatě nijak nepomohl, jen řekl, že problém odezní sám.

Doporučuji!

Celá naše rodina pana doktora Siudu navštěvuje několik let.Jsme s ním naprosto spokojeni.Nespočetkrát zachránil členy naší rodiny od zbytečné operace, která se pro jiné lékaře zdála nezbytnou.
P.S.: rehabilitace páteře jsou většinou naprosto zbytečné. Donutí vás cvičit dva měsíce, ale po jejich ukončení musíte cvičit pravidelně sami doma, a to většina lidí nedělá.Tudíž se nedivím, že je pan doktor moc nepředepisuje.Rovnání páteře je mnohem účinnější a hlavně rychleji se vám uleví od bolesti, ne jednou jsem tuto léčebnou metodu podstoupila.