17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Snížená funkce štítné žlázy

Výrazně nedoporučuji, od gynekologa jsem dostala již podruhé žádanku na endokrinologii, a podruhé jsem se dozvěděla, že jsem tam úplně zbytečně. Arogantní přístup, řekl že můj gynekolog není endokrinolog a že tomu nerozumí. Kdybych mu sama neřekla fyziologické projevy, tak se nezeptá. Řekl mi, že to s tím nesouvisí a že mu nevěřím. Léčbu nasadí jen v těhotenství, přičemž gynekolog mi řekl, že s tuto hladinou neotěhotním. Zvyšuje na člověka hlas, je povýšený. Zdravotní sestra se tváří, že je tam za trest. Sono nedělal, výsledky testů sdělí jen emailem a dal ho nic nezajímá a řekne, že Vás má sledovat obvodní lékař, který s tím nemá nic společného, když jste poslání od gynekologa. Lidské vlastnosti na bodu mrazu. V životě už do jeho ordinace nevejdu. Výrazně nedoporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Bulka, od PL odeslána SubAcut na endokrinologii

Bohužel musím souhlasit s negativními názory, které tady jsou napsané. V ordinaci to "voní" starým nábytkem. Žádná sláva. Když jsem přišla s bulkou na krku, prohmatal, píchl mi do toho, vytiskl plno štítků, že to odešle jako vzorky a poslal mě na krev a sono. Když jsem si psala o výsledky, stroze mi sdělil pouze hodnoty z krve. Nic víc. Nevím, co mi je - jak se "ta nemoc" jmenuje. Při návštěvě mi řekl, že vzorky se nikam neodesílají. Proč mě teda píchal do krku? Řekl mi, že se mi zvětšuje štítná žláza, napsal mi letrox, další návštěvu mám za rok s tím, že naplánuje vyoperovani štítné žlázy... Jako nevim co říct... Prostě mi napíchne krk, z toho se nic nedozvím, z krve se dozvím jen hodnoty, čísla a v ordinaci jsem byla asi 10 minut s tím, že tu máš prášky a za rok operace... Když jsem se otřepala a ptala se mejlem, ukončila jsem konverzaci slovy "děkuji za vstřícné a velice výstižné vysvětlení hovorným a ochotným lékařem" neodepsal více. Hledám jiného lékaře. Doporučuji nenavštěvovat, vyhnout se obloukem.
MJ

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava stitna zlata

Zacnu takhle - K TOMUTO “lekari” NECHODTE ... zatim nejhorsi lekar se kterym jsem mel moznost se setkat.
Mam problemy se stinou zlazou, nektere priznaky se v posledni dobe hodne zhorsovaly a byly pro me az nesnesitelne... kdyz jsem to zacal resit objednal jsem se na fakultku a cekal jsem skoro dva mesice !!! pro me po neskutecne dlouhe dobe cekani prichazim do ordinace s pocitem ze mi nekdo dokaze pomoct a najednou prichazi studena sprcha, doslova hororovy zazitek. Myslim ze zbytecne vypisovat detaily takze jen ve zkratce, neprijemna sestra ok to se da vzdy prekousnout, u doktora nepopsatelny smrad, doktor se na vas nepodiva a nemluvi s vami, podiva se na vysledky a rekne zaver... cituji “ja vam nepomuzu” myslim ze tohle asi staci :)

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava zvýšené hodnoty u preventivní prohlídky

Já se bohužel musím přidat k negativním názorům. Pan doktor by se svým chováním spíše hodil do laboratoře někde k mikroskopu. Přece když jdu studovat medicínu, tak předpokládám, že budu pracovat hlavně s lidma. Pan doktor se prostě minul povoláním :-(

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava štítná žláza

Nemohu hodnotit práci lékaře, které nerozumím. Pan doktor mi připadá, že je tzv. zažrán do své práce a myslím si, že např. moje nemoc a její stav je možno hodnotit podle laboratorních výsledků a snad hmatem. Jiného lékaře nebudu hledat, jsem spokojen a měly bychom si zvykat na lékaře, kteří nemusí mít vždy ústa vysmátá od ucha k uchu. Oni totiž nemají na starost jenom nás a jsou taky lidi.

Tez jsem dnes byla poprve u pana doktora a naposled. Se stitnou zlazou se lecim 11let a takove chovani jako pana doktora jsem nezazila aby vam rekl ze prasky nepotrebuji maximalne az budu chtit otehotnet. Jak doktor endokrinologie muze rict ze nepotrebujete prasky na stitnou zlazu.

Lituji, že jsem si nepřečtla takovéto recenze dříve, než jsem pana "doktora" sama navštívila. Opravdu velice "ochotný" a "empatický" pan doktor, který vám ještě přidá ránu pod pás, když vám je už i tak dost mizerně protože vám oznámí, že vám nemůže pomoct, ale na odběry vás poslat chce. No naposledy...

U pana doktora jsem se léčila tuším od roku 1994.Mám vyoperovanou hypofýzu a problémy se štítnou žlázou.Do roku 2013 jsem se trápila vysokými teplotami a končila jsem bud' v nemocnici nebo přijela pohotovost.Až v tom roce 2013 v nemocnici jsem se dozvěděla,že braním zvětšené dávky hormonů můžu předejít tomu kolapsovému stavu.Když jsem za ním byla a ptala se ho,neodpověděl a jenom řekl sestře,at' mi vrátí těch 30 Kč (v té době se platily poplatky.)Jinak je to chladný doktor,pro kterého (podle mého) pacient nic neznamená.

K panu doktorovi už také nepůjdu. Je velice strohý a nemá zájem. Co jsem mu sama neřekla, na co jsem neupozornila, na to se nezeptal. Navíc mám ještě problém s tím, že trvá na krevních testech vyhotovených přímo ve Fakultce, což je takřka neproveditelné, pokud nejste ochotni vzít si celodenní dovolenou.

Byla jsem u pana doktora poprvé a i naposled. Přišla jsem k němu a řekl mi, že jestli krevní testy za měsíc budou v pořádku, tak mě odmítá dispenzarizovat a budu akorát chodit co 2 roky ke svému obvodnímu lékaři na krevní testy. Léky, které jsem brala do teď, mi říkal, že jsou úplně zbytečné. Mám diagnostikovanou thyreotitidu vedenou k hypofunkci štítné žlázy a říkal, že léky jsou zbytečné. I to se dá. Na testy si zajdu, ale už si hledám nového lékaře. Nešla bych k němu, kdybych věděla, jaký je a kdybych kvůli mému věku nemusela odejít od pediatrické endokrinoložky.