Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

SETUZA, a.s. - Žukovova 100, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

K PANU doktorovi chodím už od začátku jeho působení v "Setuzácké" ordinaci - roky bych už nespočítala !!! Vždy jsem odcházela z ordinace uspokojená. Poslední návštěva kdy mi moc pomohl byla před více než dvěma lety. Dobelhala jsem se k němu s francouzskou holí a natrženým meniskem, kolenem plným "vody" ale s úplně jiným problémem... Na "mé" ortopedii mne objednali za více než za měsíc !!! Díky PANU doktorovi, který mi kromě řešení mých potíží prohlédl i koleno, byla jsem deset dnů poté již po operaci menisku !!! Moc, moc děkuji za jeho přístup a zato, že je jaký je !!! Marie Pribanová

M
Ověřeny pacient

Bolesti břicha a vysoké teploty mně donutili navštívit ordinaci tohoto lékaře. Protože ordinuje od 6,30 hod ( to je čas na dveřích jeho ordinace), přišel jsem hned v 6,30 hod do čekárny. Po delším čekání nám sestra oznámila, že tam ještě nemá p.doktora. Před osmou hod. jsem uvažoval o odjezdu na vyš. do nemocnice. Pan doktor přišel do ordinace asi v 8.00 hod. Pacienti v čekárně mně informovali, že tokovýto příchod do ordinace je u něj normální. Tento nešvar se praktikuje u většiny lékařů. Kdo to uvede na správnou míru ??? Kdo nařídí i lékařům dodržovat pracovní dobu ??? V médiích prohlašují ( kdyš stávkují na náměstí o zvýšení mmzdy) , že jim jde jen a jen o spokojenost pacientů. ! ! ! ???

X
Ověřeny pacient

Pro mne velmi slabý... K lékaři bohužel chodím a nejsem s ním vůbec spokojen. Při žádosti o vyšetření se mi skoro vysmál a pozval si mne znova při trvání problémů až za měsíc. Když jsem se opět s problémem dostavil, v daný termín, opět jen samý úšklebek a arogance... :-(( Je to velice smutné!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Je to velmi vnímavý a k zdravotním problémům, např. v mém případě velmi zodpovědný lékař, který nenechává v žádném případě nic náhodám a ani se nenechá námi bojícími se pacienty obalamutit. Vždy byl velice ochoten pomoci a nezanedbal žádná odborná vyšetření, kterých jsem se jako pacient smozřejmně bál. Díky tomu stále chodím a netrpím tak těžkými bolestmi po vážném úraze. Ještě jednou děkuji pane doktore.

Ověřeny pacient

Ještě nikdy jsem nic podobného nenapsala, ale po poslední návštěvě pana doktora to udělat musím. U pana doktora jsem se svým manželem a maminkou evidována necelé tři roky. Pokud je cokoliv potřeba vyšetřit či zařídit, je vždy velmi důsledný, ochotný a v rámci svých možností i rychlý. Při poslední návštěvě, kdy si nebyl jistý mými výsledky mi dokonce nabídl do čekárny kávu a křížovky, aby mi čas, který zde strávím čekáním na další výsledky rychleji utekl a já se zbytečně nestresovala. Protože bydlíme na vesnici, kam dojíždí jen jednou za 14 dní, má naši dokumentaci stále u sebe a můžeme ho navštívit kdekoliv, kde zrovna ordinuje a výsledky má vždy u sebev počítači. Při čtení veškerých lékařských zpráv je velice důsledný, nezanedbává prevenci, ale nezatěžuje zbytečnostmi. Myslím si, že pokud by každý z nás pracoval tak, jako pan doktor, že bychom na tom nebyli jako společnost tak špatně, jako jsme. Nejenom za sebe, ale i za svého manžela a maminku děkujeme za jeho zodpovědnou péči.

Manželé Jana a Luděk Linhartovi a paní Jana Tomsová z Telnice

Svědomitý lékař.

Zavítala jsem sem na stránky zcela náhodou. Nemám ve zvyku na někoho cokoli psát a hodnotit. Ale přečtení několika velmi vyhraněných názorů připíši i já svou zkušenost.

Má osobní zkušenost je velmi VELMI dobrá. Tento lékař pozorně čte zprávy, kartu a poté vyšetří rychle a jasně (pokud je co vyšetřovat). Pacienta nezatěžuje, nevnucuje mu co nechce. Své odborné stanovisko neskrývá a nemýlí se v něm.


Jarmila Prokopová

E

jsem s panem doktorem velmi spokojená.doporučuji

M

Tohoto lékaře nedoporučuji. Pokud mohu, tak se praktickému lékaři raději vyhnu a zajdu si do lékarny, kde mi vlastne udělají stejnou službu a dokonce mi poradí lépe než praktický lékař. A pak, jetli je to možné, jdu rovnou na odborné vyšetření, když se problém opakuje. Tím se vyhnu těmto rádoby lékařům. V Ústí znám jen pár dobrých lekařů, kteří se dají spočítat na prstech jedné ruky. Ti se o Vás opravdu zajímají. Ostatní to berou jak na bežícím pásu a vůbec je nezajímáme. Tím pádem si ani nelze vybrat dobrého lékaře. Dobrý Vás nevezme protože má plnou kapacitu. Tyto stránky chválím, je dobré vědět kam nechodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Doktor Malenčík, patří určitě mezi pozorné doktory, mé zkušenosti jsou s ním perfetní, po mé operaci se zajímal o veškeré detaily, které by mě mohli postihnout a dokonce si zjišťoval jakou práci detailně dělám, aby nepřecenil mé síly, nezkončil neschopnost a tím nic nezanedbal....v émoklí patří mezi nejlepší lékaře...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti