Rudolfov
Adamovská 13, Rudolfov

Umístění: Rudolfov Jiný

Nejlepší lékař, s jakým jsem se setkala. Sestřička taktéž, vždy vesele naladěná, takže z člověka opadne nepříjemný pocit z návštěvy zdravotnického zařízení. A oba s pacienty jednají jako se sobě rovnými (tedy lidsky), zároveň vše potřebné vysvětlí. Je hezké vidět, jak dobře to může fungovat, když mají lidé svoji práci rádi.

Nejlepší lékař jakého jsem kdy měl. Mladý,pozorný a hlavně ví co dělá. Jen tak dál pane doktore a ať se daří.

Pana doktora můžu jen doporučit, opravdu neznám lepšího a to už sem náké prošla :) vždy se s ním dá na všem domluvit a jeho vždy veselá sestřička ho doplnuje k dokonalosti.. za mě opravdu 1*

Pozorný, soustředěný, vnímavý, inteligentní, vzdělaný, kompetentní... a ještě k tomu sympatický lékař. Taky klade důraz na prevenci.

Nemohu jinak, než se přiklonit k pozitivním názorům již vyjádřených. Myslím, že náš pan doktor bere své zaměstnání ne jen jako zdroj obživy, ale že je pro něho posláním. Každý z nás pacientů k němu přichází pro pomoc a on ji krásným, lidským způsobem dokáže dát a my pak odcházíme s nadějí na lepší časy.
Sestřička je mu opravdovou pravou rukou. Máme štěstí, že se potkali a jsou tu pro nás.

Super - i přes velké vytížení si dokáže udělat čas na řešení problémů a nic neřeší zbrkle. Velmi trpělivý, profesionální přístup. Nelze než doporučit.

Nikdy jsem se s takovým doktorem nesetkal, působí naprosto profesionálně, vyslechne a pak jedná rychle a pohotově. Přešel jsem k němu jako nový a byl jsem v šoku na co mě všechno dokázal vyšetřit během prvních 3 návštěv. U předcházející doktorky jsem se dočkal maximálně změření tlaku.

Tento lékař,společně se sestřičkou,jsou vzorek-KRÁSNÝ-jak by to mělo vypadat v našem zdravotnictví.Pane doktore,zůstaňte svůj.To jest:ochotný,vnímavý,vzdělaný,pozorný a hlavně dlouho zdráv a "náš obvoďák".S úctou a díky za Vaší péči.

Příjemný, milý, šikovný a navíc ještě moc hezký mladý lékař. Je radost k němu chodit.

Velice ochotný a příjemný lékař.