Adresa

Adamovská 13, Rudolfov
Rudolfov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Rudolfov Jiný

Nejlepší lékař, s jakým jsem se setkala. Sestřička taktéž, vždy vesele naladěná, takže z člověka opadne nepříjemný pocit z návštěvy zdravotnického zařízení. A oba s pacienty jednají jako se sobě rovnými (tedy lidsky), zároveň vše potřebné vysvětlí. Je hezké vidět, jak dobře to může fungovat, když mají lidé svoji práci rádi.

Ověřený profil

Nejlepší lékař jakého jsem kdy měl. Mladý,pozorný a hlavně ví co dělá. Jen tak dál pane doktore a ať se daří.

K
Ověřený profil

Pana doktora můžu jen doporučit, opravdu neznám lepšího a to už sem náké prošla :) vždy se s ním dá na všem domluvit a jeho vždy veselá sestřička ho doplnuje k dokonalosti.. za mě opravdu 1*

O
Ověřený profil

Pozorný, soustředěný, vnímavý, inteligentní, vzdělaný, kompetentní... a ještě k tomu sympatický lékař. Taky klade důraz na prevenci.

Z
Ověřený profil

Nemohu jinak, než se přiklonit k pozitivním názorům již vyjádřených. Myslím, že náš pan doktor bere své zaměstnání ne jen jako zdroj obživy, ale že je pro něho posláním. Každý z nás pacientů k němu přichází pro pomoc a on ji krásným, lidským způsobem dokáže dát a my pak odcházíme s nadějí na lepší časy.
Sestřička je mu opravdovou pravou rukou. Máme štěstí, že se potkali a jsou tu pro nás.

J
Ověřený profil

Super - i přes velké vytížení si dokáže udělat čas na řešení problémů a nic neřeší zbrkle. Velmi trpělivý, profesionální přístup. Nelze než doporučit.

J
Ověřený profil

Nikdy jsem se s takovým doktorem nesetkal, působí naprosto profesionálně, vyslechne a pak jedná rychle a pohotově. Přešel jsem k němu jako nový a byl jsem v šoku na co mě všechno dokázal vyšetřit během prvních 3 návštěv. U předcházející doktorky jsem se dočkal maximálně změření tlaku.

V
Ověřený profil

Tento lékař,společně se sestřičkou,jsou vzorek-KRÁSNÝ-jak by to mělo vypadat v našem zdravotnictví.Pane doktore,zůstaňte svůj.To jest:ochotný,vnímavý,vzdělaný,pozorný a hlavně dlouho zdráv a "náš obvoďák".S úctou a díky za Vaší péči.

Příjemný, milý, šikovný a navíc ještě moc hezký mladý lékař. Je radost k němu chodit.

Velice ochotný a příjemný lékař.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti