K nemocnici 1106, Hořovice
Ordinace PL pro dospělé

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Celoživotní praktický lékař

Velice si cením paní doktorky Lhotákové. Výrazně nám pomohla ve věci mé manželky, která těžce onemocněla. Starala se o termíny v ostatních nemocnicích, zajišťovala převozy, vyšetření a kompletní servis. Ostatní neochotní, až nelidští lékaři, nás nechali v bryndě.

Willi Rusek, Hořovice.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé POMOC OD BOLESTI

je jedinou lékařkou která má zájem o pacienty,nikdy jí to nezapomenu vždy pomohla,chodim kní už přes 20let a jsem moc ráda za to jaká je ,DĚKUJI

O

Vždy bez problémů a max. ochota řešit danou situaci. Vždy se mi dostane maximální péče i rady jak předcházet problémům.

O

S paní dokrorkou jsem neměla nikdy problém,naopak jsem k ní přešla od jiného lékařka.Svědomitá a pečlivá.Chodila k ní moje mamínka a nyní otec,bratr a švagrová. Olga Štefanová

O

Vůbec nevim jak někdo takoví se mohl stát lékařem.Na vyšetření pošle ale to je tak jediné,vísledky pak začne okecávat dá vam prášky které stejně nezaberou nechá vás týden doma a víc se nestará.Jsem velmi ráda že jsem změnila doktora a všem bych radila to samé pani doktorku bych nikomu nedoporučila.

vždy mi pomohla, pečlivě vyšetřuje, pošle na krev a jiná vyšetření, všechno mi vysvětlí, napíše léky jsem spokojená Petra K.

S paní doktorkou jsem spokojený, ikdyž ji vídám jednou za pár let

Jsem moc spokojená,paní doktorka je příjemná,ochotná a hlavně citlivá k pacientům.Děkuji i sestřičce která u p.doktorky pracuje.Jonáková Věra

Se "svou" paní doktorkou jsem velice spokojen ,jsem dostatečně informován o zdravotním stavu,oceňuji profesionalitu paní doktorky i sestřičky.

Paní doktorka,která má citlivý přístup k pacientům.