Ordinace PL pro dospělé
K nemocnici 1106, Hořovice

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Dnes jsem chtěla navštívit ordinaci Dr. Lhotákové (aktuálně zastupující mou registrující PL), po sdělení sestře, že mám pravděpodobně COVID, jsem byla vykázána z čekárny před budovu. V čekárně byla další pacientka a sestra. Všechny přítomné měly respirátory a dodržovaly několikametrový odstup. Chápu obavu zdravotní sestry z nákazy, nicméně vzhledem k dodržování ochranných opatření a mému aktuálnímu zdravotnímu stavu pokládám její přístup za neprofesionální.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Celoživotní praktický lékař

Velice si cením paní doktorky Lhotákové. Výrazně nám pomohla ve věci mé manželky, která těžce onemocněla. Starala se o termíny v ostatních nemocnicích, zajišťovala převozy, vyšetření a kompletní servis. Ostatní neochotní, až nelidští lékaři, nás nechali v bryndě.

Willi Rusek, Hořovice.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé POMOC OD BOLESTI

je jedinou lékařkou která má zájem o pacienty,nikdy jí to nezapomenu vždy pomohla,chodim kní už přes 20let a jsem moc ráda za to jaká je ,DĚKUJI

Vždy bez problémů a max. ochota řešit danou situaci. Vždy se mi dostane maximální péče i rady jak předcházet problémům.

S paní dokrorkou jsem neměla nikdy problém,naopak jsem k ní přešla od jiného lékařka.Svědomitá a pečlivá.Chodila k ní moje mamínka a nyní otec,bratr a švagrová. Olga Štefanová

Vůbec nevim jak někdo takoví se mohl stát lékařem.Na vyšetření pošle ale to je tak jediné,vísledky pak začne okecávat dá vam prášky které stejně nezaberou nechá vás týden doma a víc se nestará.Jsem velmi ráda že jsem změnila doktora a všem bych radila to samé pani doktorku bych nikomu nedoporučila.

vždy mi pomohla, pečlivě vyšetřuje, pošle na krev a jiná vyšetření, všechno mi vysvětlí, napíše léky jsem spokojená Petra K.

S paní doktorkou jsem spokojený, ikdyž ji vídám jednou za pár let

Jsem moc spokojená,paní doktorka je příjemná,ochotná a hlavně citlivá k pacientům.Děkuji i sestřičce která u p.doktorky pracuje.Jonáková Věra

Se "svou" paní doktorkou jsem velice spokojen ,jsem dostatečně informován o zdravotním stavu,oceňuji profesionalitu paní doktorky i sestřičky.