Bezděkovská 186, Strakonice
Poliklinika Strakonice s.r.o. (mapa)

Drahunka je príma, a už je pryč rýma :)

Paní doktorka Horná je velice profesionální, čestný a zodpovědný člověk. Hlavní je pro ní zdraví pacientů. Narozdíl od jiných lékařů (dle mé zkušenosti) nepředepisuje antibiotika a jiné léky bez pečlivého zvážení. Velká spokojenost. Doporučuji.

Na paní doktorku Hornou nemohu říci křivé slovo, pokaždé mi s mým problémem pomohla, při podezření na systémové onemocnění provedla vyšetření krve, případně mě doporučila jiným odborníkům. Nikdy jsem se u ní nesetkala s nevlídným chováním, vždy byla velmi milá,empatická a velmi pečlivá. Konzultovala se mnou podrobně mé zdravotní potíže a dobře mi vždy poradila. Nemohu než doporučit!
Jedinou malou výtku mám na její sestřičku, kterou jsem zažila velmi úsečnou, ráznou, ne příliš ochotnou. Samozřejmě hodnotím jen zlomek její pracovní doby..každý není vždy dobře naladěn.

Mé hodnocení je proto,že jsem byl velmi spokojen a byli jsme u paní doktorky i s dcerou a nezklamala mě. Velmi příjemný přístup k malým i velkým pacientům. Bouček

Výborná lékařka, přesně rozpoznala co mi je, na rozdíl od předchozího lékaře, a pomohla mi, vřele doporučuji

S pani doktorkou jsem velice spokojena, je velmi mila, pratelska, lidska a hlavne profesionalni, vzdy vyslechne a vsechno vysvetli. Muzu jen doporucit.

Jediný skutečný odborník v ORL široko daleko! Nemohu si vynachválit! Včetně dnes již tak málo častého lidského přístupu. Skutečně doporučuji!

Nedoporučuji, mlžila mi do očí, na dítě nebyla příjemná, nepřímo odmítla sdělit, další postup léčby. Je studená.

Velice citlivá, důsledná, milá - doporučuji

Paní MUDr. Horná je velmi hodná lékařka, ale to je tak vše. Se synem jsem ji navštěvovala s neustálým zánětem nosohltanu, paní doktorka ho léčila velmi vlažně, neudělala výtěr z krku, neposlala nás na další odborná vyšetření (např. alergologie) apod.. Po třech měsících "léčby", která nikam nevedla, jsem vyhledala se synem jiného ORL lékaře, který ihned udělal odběr hlenu a zjistil mj. pneumokokovou infekci!!!. Okamžitě nasadil silná antibiotika a zahájil skutečnou léčbu. Raději nechci ani domýšlet, jak by vše dopadlo, kdybychom zůstali u p. doktorku. V jednom z hodnocení jsem četla: "neublíží, nepomůže" - to platí, ovšem jen pokud nemáte opravdu vážný problém. Pak bojácný přístup p.doktorky může vést k následkům na celý život. Doufám, že u syna bude částečná ztráta sluchu způsobená touto infekcí pouze dočasná.