u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov
Odborný lékař kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Přístupem paní doktorky jsem velmi zklamaná. Už tři roky mám ekzém po celém těle, když se mi stav loni v zimě velice zhoršil, přišla jsem na páteční akutní ošetření a když jsem se paní doktorky chtěla zeptat, co pro své zdraví ještě mohu udělat, sprdla mě, že pokud si chci povídat, mám se objednat a ne to řešit v pátek, kdy má plno akutních stavů. Léčba paní doktorky mi bohužel vůbec nezabírá, ekzém se nelepší a když jsem jí to řekla, podívala se na mě zpatra a co prý od těch léků čekám?? Takže za mě opravdu katastrofa!!!

Neskutečný přístup zdravotní sestry v ambulanci!!!! Syn (19 let) měl otevřený hnisavý (infekční) abces v obličeji, sestra nás drze odbyla, že tato záležitost není akutní, ať jdeme k obvodnímu lékaři nebo do 40 km vzdálené nemocnice.
Přijde Vám paní doktorko, pokud čtete, normální? Zajímalo by mě, co tedy může být v ambulanci kožního lékaře "akutní stav"???
Následně syn strávil 2 hodiny čekání u praktického lékaře, který jej, jak jinak, poslal na infekční ambulanci do nemocnice, kde po dalších dvou hodinách se konečně dočkal adekvátního ošetření.
Domnívám se, že pokud bych po setsře žádala chemický peeling za 5 tisíc s ošetřením by rozhodně problém nebyl.
Zvedá se mi z českého systému zdravotnictví žaludek a proto se řiďte heslem "pomoz si sám stejně ti nikdo jiný nepomůže!"

zna kozni nemoci ale ne vsechny mne treba rekla ze se musi podivat do starych knich.ze pri to nikdy nevidela .............tak co tam delasssssssss..

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    v současné době žádné nové pacienty z důvodu přeplněné kapacity nepřijímáme.
    S pozdravem MUDr Vyorálková

MUDr. Diana Vyorálková