Adresa

Odborný lékař kožní
u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Paní doktorka mi nesdělila důležité věci týkající se léčby kožních plísní. Problém zhodnotila pouze krátce vizuálně a na základě toho mi předepisovala neúčinný ###, který jsem mazal 3 měsíce pouze s týdenním výsledkem, pak se mi to zase vrátilo. Měsíc jsem bral i vnitřní antimykotika, taky bez efektu. ### (co jsem měl doma na radu z lékárny) mi zabrala rychleji a účinněji, tak jsem si sám dohledal účinnější variantu ### (bez předpisu), který stačil mazat po 2 týdny s výsledkem co vydržel skoro další 2 týdny. Doktorka nejevila žádný zájem plíseň nějak přesněji identifikovat, ani mě poslat na odběr vzorku (když už se s tím trápím pomalu přes rok, tak mě měsíc čekání nezabije na výsledky). Nemám trpělivost testovat měsíce neůčinné masti bez zkoumání příčiny problému. Po 2-3 měsících čekací době na objednání, bych čekal víc pomoci. Navíc mi doktorka řekla, že při odstranění znaménka se pak podívá i jak s tou plísní - sestřička mě odpálkovala, že se musím objednat za 3 měsíce.

P
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař kožní Ekzem a jiné kožní vyrážky

Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská

I
Ověřený profil

Velmi příjemná,mila a trpělivá. Sestřička ochotná, když měla prostor, pomohla.dekuji...jediny problém se k ní dostat,a to svědčí jen o vysoke kvalitě péče..


N
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je velmi milá a šikovná. Má skvělý přístup k pacientům. Pomohla mi se znaménkama. Je to třída. Mohu všem doporučit.


B
Ověřený profil

Přístupem paní doktorky jsem velmi zklamaná. Už tři roky mám ekzém po celém těle, když se mi stav loni v zimě velice zhoršil, přišla jsem na páteční akutní ošetření a když jsem se paní doktorky chtěla zeptat, co pro své zdraví ještě mohu udělat, sprdla mě, že pokud si chci povídat, mám se objednat a ne to řešit v pátek, kdy má plno akutních stavů. Léčba paní doktorky mi bohužel vůbec nezabírá, ekzém se nelepší a když jsem jí to řekla, podívala se na mě zpatra a co prý od těch léků čekám?? Takže za mě opravdu katastrofa!!!


I
Ověřený profil

Neskutečný přístup zdravotní sestry v ambulanci!!!! Syn (19 let) měl otevřený hnisavý (infekční) abces v obličeji, sestra nás drze odbyla, že tato záležitost není akutní, ať jdeme k obvodnímu lékaři nebo do 40 km vzdálené nemocnice.
Přijde Vám paní doktorko, pokud čtete, normální? Zajímalo by mě, co tedy může být v ambulanci kožního lékaře "akutní stav"???
Následně syn strávil 2 hodiny čekání u praktického lékaře, který jej, jak jinak, poslal na infekční ambulanci do nemocnice, kde po dalších dvou hodinách se konečně dočkal adekvátního ošetření.
Domnívám se, že pokud bych po setsře žádala chemický peeling za 5 tisíc s ošetřením by rozhodně problém nebyl.
Zvedá se mi z českého systému zdravotnictví žaludek a proto se řiďte heslem "pomoz si sám stejně ti nikdo jiný nepomůže!"


K
Ověřený profil

Velmi příjemná, profesionální, vstřícná a empatická lékařka, kterou není možno nedoporučit. Dr. Košťálová


F
Ověřený profil

Neochotná sestra !!!!!


S

Vyborná dokotorka se smyslem pro humor, snazi se lecit ne jen poradit reseni. Znamenka odstranuje rychle a skoro bezbolestne, jizvy to vetsinou nezanecha (kdyz je vetsi znamenko tak je velka pravdepodobnost ze zustane jeho obrys), poradi si i s jinými kosmetickými problemy.


K
Ověřený profil

Chodím k ní několik let. Vždy bez problému, ale nelíbí se mi, že předepisuje stále dokola kortikoidy, místo aby pátrala po příčině nemoci. To je ale bohužel problém většiny alopatických lékařů. A dále dám dotaz na zdrav.poj. zda je možné, aby za běžný výsledek kontroly, chtěla po mě 150Kč za lékařskou zprávu, kterou mi ostatní specialisté dají automaticky, a zcela zdarma, protože je to jejich povinnost. Každý doktor ví, že musí pacient dát taky kopii praktickému lékaři, nebo jinde, takže nechápu, proč za zcela obyčejný papír chce ona po mě 150Kč.
U jiného specialisty, a že jich mám dost, se mi to ještě nestalo. Hledám si jiného kožního lékaře, protože myslím, že ona zpoplatní časem i "dobrý den", takže zdravím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, přijímáte pojištěnce Poj. Ministerstva vnitra (211) Děkuji, zdravím, prosím o odpověď, pěkný den

Dobrý den,
v současné době žádné nové pacienty z důvodu přeplněné kapacity nepřijímáme.
S pozdravem MUDr Vyorálková

MUDr. Diana Vyorálková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.