MUDr.

Diana Vyorálková

Dermatolog

41 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

 • Odborný lékař kožní

  u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí
  73601 Havířov, moravskoslezský

  125
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  1
  Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Názory pacientů

 • velmi dobrý

  S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je velmi milá a šikovná. Má skvělý přístup k pacientům. Pomohla mi se znaménkama. Je to třída. Mohu všem doporučit.

 • slabý

  Přístupem paní doktorky jsem velmi zklamaná. Už tři roky mám ekzém po celém těle, když se mi stav loni v zimě velice zhoršil, přišla jsem na páteční akutní ošetření a když jsem se paní doktorky chtěla zeptat, co pro své zdraví ještě mohu udělat, sprdla mě, že pokud si chci povídat, mám se objednat a ne to řešit v pátek, kdy má plno akutních stavů. Léčba paní doktorky mi bohužel vůbec nezabírá, ekzém se nelepší a když jsem jí to řekla, podívala se na mě zpatra a co prý od těch léků čekám?? Takže za mě opravdu katastrofa!!!

 • velmi slabý

  Neskutečný přístup zdravotní sestry v ambulanci!!!! Syn (19 let) měl otevřený hnisavý (infekční) abces v obličeji, sestra nás drze odbyla, že tato záležitost není akutní, ať jdeme k obvodnímu lékaři nebo do 40 km vzdálené nemocnice. Přijde Vám paní doktorko, pokud čtete, normální? Zajímalo by mě, co tedy může být v ambulanci kožního lékaře "akutní stav"??? Následně syn strávil 2 hodiny čekání u praktického lékaře, který jej, jak jinak, poslal na infekční ambulanci do nemocnice, kde po dalších dvou hodinách se konečně dočkal adekvátního ošetření. Domnívám se, že pokud bych po setsře žádala chemický peeling za 5 tisíc s ošetřením by rozhodně problém nebyl. Zvedá se mi z českého systému zdravotnictví žaludek a proto se řiďte heslem "pomoz si sám stejně ti nikdo jiný nepomůže!"

 • velmi dobrý

  Velmi příjemná, profesionální, vstřícná a empatická lékařka, kterou není možno nedoporučit. Dr. Košťálová

 • velmi dobrý

  Neochotná sestra !!!!!

 • velmi dobrý

  Vyborná dokotorka se smyslem pro humor, snazi se lecit ne jen poradit reseni. Znamenka odstranuje rychle a skoro bezbolestne, jizvy to vetsinou nezanecha (kdyz je vetsi znamenko tak je velka pravdepodobnost ze zustane jeho obrys), poradi si i s jinými kosmetickými problemy.

 • dobrý

  Chodím k ní několik let. Vždy bez problému, ale nelíbí se mi, že předepisuje stále dokola kortikoidy, místo aby pátrala po příčině nemoci. To je ale bohužel problém většiny alopatických lékařů. A dále dám dotaz na zdrav.poj. zda je možné, aby za běžný výsledek kontroly, chtěla po mě 150Kč za lékařskou zprávu, kterou mi ostatní specialisté dají automaticky, a zcela zdarma, protože je to jejich povinnost. Každý doktor ví, že musí pacient dát taky kopii praktickému lékaři, nebo jinde, takže nechápu, proč za zcela obyčejný papír chce ona po mě 150Kč. U jiného specialisty, a že jich mám dost, se mi to ještě nestalo. Hledám si jiného kožního lékaře, protože myslím, že ona zpoplatní časem i "dobrý den", takže zdravím.

 • velmi dobrý

  ...je prostě nejlepší....jsem velice spokojená,výborná doktorka i personál.....!!!!!!

 • velmi dobrý

  Vynikající!!!

 • velmi dobrý

  Paní doktorka je velice sympatická, hodná, jde vidět že je profesionální lékařku. Mě poradila s akné, se kterým mi neporadili ani lékaři v jedné nejmenované nemocnici v Praze (kde jsem bydlel) a ani ve 2 nemocnicích v Ostravě. Na vše dá odpověď, vše vysvětlí, a dává různé léky, které zabírají. Za 1/2 roku co tam chodím, se mi akné zlepšilo (býval jsem červený jak rajče). Nyní mám již akné skoro vyléčené a jizvičky jsou také minulostí. Nemám prostě slov.