David Zítko, ortoped Vrchlabí

MUDr. David Zítko

Uložit

Ortoped Více

10 názor

Uložit


Adresa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Jihoslovanská 465, Vrchlabí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Díky panu doktorovi má moje dcera dobrá kolena, může běhat, zlepšení chůze, operace byla úspěšná. Děkuji

Ověřený profil

Arogantní a nezodpovědný? a nebo má tak málo peněz? že si nemuže na rengenu udělat smlouvu a nechá pacienty platit 100 Kč za rengen .Byl arogantní a nezdvořili nejsem z těch co chodí po doktorech léta jsem tam nebyla a přišla jsem z velikýma bolestma a podle chování pana dotora jsem hipochondr .Nikdy už tomuto doktorovy nepůjdu. Pečovala jsem 8let o ochrnutého manžela a mam zničený záda a jsem rozhořčena z toho jak se doktor ke mne choval kdyby nebylo pacientu nebylo by ani doktoru a sestřička co udělá ? zaklepala jsem a sestřička mě sprostě odstrčila ode dveří . Klepala jsem proto aby jsem vrátila dotorovy papíry že nemam zapotřebí chodit k doktorovy který mnou pohrda jenom proto že jsem si nezaplatila rengen a vůbec nechápu jak to že jako ortoped si neudělá smlouvu a necha pacienty zaplaťit za rengen a jěště je arogantní

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

V r. 2007 mi po neúčinné rehabilitaci následků autonehody (posttraum. artrosa a z toho ekvinovarosní postavení pravého chodidla - chůze po malíčku, nutné francouz. berle) implantoval trojí dézu subtalo do pravého kotníku. Operace dopadla zdánlivě dobře a i jeho přístup byl - co si pamatuji - velmi vstřícný, pohodový. Škoda byla ale zásadní, že během měsíce-dvou po sejmutí sádry se noha v kotníku vrátila do stejného stavu, co byl před zákrokem. Pan doktor z nějakeho důvodu nechtěl, nebo zapomněl zpevnit správné postavení kotníku chirurg. skobami. Výlsedek toho všeho? Operace kotníku a 2,5 měsíce v sádře k ničemu + ztracený čas a opět bolestivá chůze o berlích.

Po zkušenosti obrat s prosbou na prof. Pavla Dungla, FN Na Bulovce - fantastický přístup, skvélá péče, práce, výsledek za velmi přijatelnou cenu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřený profil

V trutnovské nemocnici přišel, podíval, odoperoval kyčelní kloub, zbavil mě bolesti. Pane doktore děkuji, příště jenom Vás.

T

Pan doktor mi pomohl fyzicky i psychicky při potížích po zlomenině levého zápěstí, byl vstřícný, konkrétní a vysvětlil vše potřebné. S úsměvem a ochotou.

M

Skvělý odborník, několikrát mi zachránil kariéru profesionáloního sportovce,jsem mu zavázán jako nikomu jinému

X

Před pár lety, kdy jsem měla bolesti v kolenou, mě po krátkém léčení léky, které nezabraly, pan doktor dal termín na operaci, aniž by provedl důkladnější vyšetření a vysvětlil mi k operaci něco bližšího. Po poradě s dalšími dvěma lékaři mi bylo řečeno, že operace je až to poslední a doporučeno, ať na ni nechodím. A dobře jsem udělala. Příčinou bolestí bylo rychlé zhubnutí (o 15 kg během necelých dvou měsíců) při psychických problémech. Dnes jsem již v pořádku a bez zbytečné operace!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Velmi vstřícný, obětavý a laskavý přístup k pacientům. Velký odborník. I zde platí, že čím větší kapacita, tím skromnější člověk. Jsem rádi, že k nám do Vrchlabí jezdí, někdy i na kole! Má můj obdiv a velký dík!

C

Souhlasím, výborný doktor před čtyřmi roky mi zachránil nohu poté co mi to v Chrudimské nemocnici zpackali.

velmi děkuji. přirozeně "selský" (v tom nejlepším slova smyslu ) způsob komunikace. neslibuje a snaží se pomoci.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti