David Zítko, ortoped Vrchlabí

MUDr. David Zítko

Ortoped Více

Jihoslovanská 465, Vrchlabí
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Arogantní a nezodpovědný? a nebo má tak málo peněz? že si nemuže na rengenu udělat smlouvu a nechá pacienty platit 100 Kč za rengen .Byl arogantní a nezdvořili nejsem z těch co chodí po doktorech léta jsem tam nebyla a přišla jsem z velikýma bolestma a podle chování pana dotora jsem hipochondr .Nikdy už tomuto doktorovy nepůjdu. Pečovala jsem 8let o ochrnutého manžela a mam zničený záda a jsem rozhořčena z toho jak se doktor ke mne choval kdyby nebylo pacientu nebylo by ani doktoru a sestřička co udělá ? zaklepala jsem a sestřička mě sprostě odstrčila ode dveří . Klepala jsem proto aby jsem vrátila dotorovy papíry že nemam zapotřebí chodit k doktorovy který mnou pohrda jenom proto že jsem si nezaplatila rengen a vůbec nechápu jak to že jako ortoped si neudělá smlouvu a necha pacienty zaplaťit za rengen a jěště je arogantní

V r. 2007 mi po neúčinné rehabilitaci následků autonehody (posttraum. artrosa a z toho ekvinovarosní postavení pravého chodidla - chůze po malíčku, nutné francouz. berle) implantoval trojí dézu subtalo do pravého kotníku. Operace dopadla zdánlivě dobře a i jeho přístup byl - co si pamatuji - velmi vstřícný, pohodový. Škoda byla ale zásadní, že během měsíce-dvou po sejmutí sádry se noha v kotníku vrátila do stejného stavu, co byl před zákrokem. Pan doktor z nějakeho důvodu nechtěl, nebo zapomněl zpevnit správné postavení kotníku chirurg. skobami. Výlsedek toho všeho? Operace kotníku a 2,5 měsíce v sádře k ničemu + ztracený čas a opět bolestivá chůze o berlích.

Po zkušenosti obrat s prosbou na prof. Pavla Dungla, FN Na Bulovce - fantastický přístup, skvélá péče, práce, výsledek za velmi přijatelnou cenu.

V trutnovské nemocnici přišel, podíval, odoperoval kyčelní kloub, zbavil mě bolesti. Pane doktore děkuji, příště jenom Vás.

Pan doktor mi pomohl fyzicky i psychicky při potížích po zlomenině levého zápěstí, byl vstřícný, konkrétní a vysvětlil vše potřebné. S úsměvem a ochotou.

Skvělý odborník, několikrát mi zachránil kariéru profesionáloního sportovce,jsem mu zavázán jako nikomu jinému

X

Před pár lety, kdy jsem měla bolesti v kolenou, mě po krátkém léčení léky, které nezabraly, pan doktor dal termín na operaci, aniž by provedl důkladnější vyšetření a vysvětlil mi k operaci něco bližšího. Po poradě s dalšími dvěma lékaři mi bylo řečeno, že operace je až to poslední a doporučeno, ať na ni nechodím. A dobře jsem udělala. Příčinou bolestí bylo rychlé zhubnutí (o 15 kg během necelých dvou měsíců) při psychických problémech. Dnes jsem již v pořádku a bez zbytečné operace!!!

Velmi vstřícný, obětavý a laskavý přístup k pacientům. Velký odborník. I zde platí, že čím větší kapacita, tím skromnější člověk. Jsem rádi, že k nám do Vrchlabí jezdí, někdy i na kole! Má můj obdiv a velký dík!

C

Souhlasím, výborný doktor před čtyřmi roky mi zachránil nohu poté co mi to v Chrudimské nemocnici zpackali.

velmi děkuji. přirozeně "selský" (v tom nejlepším slova smyslu ) způsob komunikace. neslibuje a snaží se pomoci.