Operace horních víček - pan doktor Štěpán odvedl skvělou práci a navíc byl příjemný, vstřícný a ochotný. Týden po operaci jsem bez nejmenšího omezení, bez brýlí a naprosto spokojená. V celém zařízení panuje uklidňující atmosféra a také asistující sestřička byla moc milá. S čistým svědomím MOHU DOPORUČIT!

Podpěrova 6, Brno
Ambulance plastické chirurgie (mapa)

Botox

Dysport - odstranění vrásek a pocení

Lifting obličeje +8 Více

Korekce odstátých boltců

Labioplastika

Liposukce

Narozen 18. 9. 1957, promoce 1983 na Masarykově univerzitě v Brně, atestace z všeobecné chirurgie 1986, z plastické chirurgie 1991. 1983 - 1993 Kli...

• vypadávání vlasů

Byla jsem u pana doktora Štěpána na operaci horních víček,Velmi mne překvapila šetrnost a citlivost s kterou operoval,takže zákrok i následně hojení bylo naprosto bezbolestivé a bezproblémové,takže jsem nemusela nic řešit př.dovolenou.Vřele ho doporučuji a ráda se k němu opět vrátím
Zuzana

Byla jsem na plastické operaci horních víček v soukromé ordinaci plastického chirurga
Mudr. David Štěpán, Brno – Řečkovice. Dr. Štěpána rozhodně NEDOPORUČUJI!
Panu doktorovi se operace nepovedla a korekce není možná.
Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl odborník.
Od té doby mám psychické problémy a bez brýlí nevycházím.
Zákrok stál 9000 Kč, doktor mi peníze nevrátil.

MUDr. David Štěpán

Podstatou nespokojenosti je nesouměrnost očí, která byla přítomna již před zákrokem. Pacientka byla informována , operace víček nesoumrnost nezmění. Podepsala před operací informovaný souhlas v tomtosmyslu a předložil jsem jí i fotodokumentaci, která to dokazuje.

Bola som 6.9.2013 na operácii horných a dolných viečok. Môžem skonštatovať, s lepším človekok a aj odborníkom v tejto bradži som sa sa nestrela. Milý, ústretový, usmievavý, príjemný a navyše aj dobrý odborník. Bola som nadšená a veľmi spokojná. Ďakujem pán doktor.

Není lepší doktor.. Maximální spokojenost !! Milý,hodný,ochotný !!

Dobrý den pane doktore,

nejdříve Vás zdravím a chci Vám velmi srdečně a upřimě poděkovat za chirurgický zákrok,který jsem u Vás postoupila asi před měsícem.Musím Vám vyjádřit alespoň touto cestou velikou spokojenost s jakým profesionálním přístupem jste mně operaci provedl.Hned po shlédnutí díky Vaší zkušenosti a odbornosti, jste posoudil, že nebudete provádět rozsáhlejší operaci a provedl jste zákrok dle Vašeho posouzení.
Jsem velice spokojena,rána je již vyléčna ale přesto jsem se objednala ke kontrole u Vás na 9.11.12.
Ještě jednou Vám a celému vašemu personálu děkuji a přeji Vám hodně úspěchů při léčbě dalších pacientů.

s pozdravem

Petrželová

Nechla jsem si u MUdr. Davida Štěpána udělat obřízku a s celkovým přístupem, průběhem operace i výsledkem jsem velmi spokojen, mohu tuto kliniku všem doporučit.

U lékáře jsem absolvovala zákrok hrazený pojišťovnou. Bylo to vyříznutí drobné bulky z prsu. Šla jsem na doporučení. Po zákroku mám obrovskou jizvu, protože asi nebylo na lepší samovstřebávací stehy a proto když jsem přišla na vytáhnutí musel je "doktor" vytrhnout a ještě jako vrchol jsem mu musela připomínat pátý steh, kterého si nevšiml. A to se mě ještě ptal, jestli je tam doopravdy místo toho aby se pořádně podíval. Výsledkem byla hluboká díra, po "zhojení" jizva 5x tak velká než byla původně zvrásněná kůže nad bulkou. Jako bonus po půl roce mám obrovský zánět, nejen v místě zákroku ale všude okolo.... takže k tomuto "doktoru" nikdy více. Nechápu lidi co si u něj zákroky platí.... existují daleko, ale daleko lepší, kteří za peníze odvedou kvalitnější práci. Pokud mohu radit obejít velkým obloukem. I když možná je to tím, že jsem platila jen těch 30Kč.... třeba by se za víc snažil jinak....

Odstranění nádoru z prsu neníjednoduché

Právě jsem absolvovala rozsáhlou liposukci v oblasti břicha, boků i stehen a musím říct, že jsem s výsledkem velice spokojená. Celá operace probíhala bez problému, a pan doktor byl ke mě po celou dobu vstřícný, milý a choval se profesionálně. I přesto, že mě doktorka z interny zákrok nedoporučila, domluvil mi sraz s anesteziologem, který mě ujistil, že mi žádné riziko nehrozí, a přesně tak to bylo. Následná péče byla naprosto senzační, odcházela jsem šťastná a nadšená. Všem mohu jen vřele doporučit!!!

I já jsem dr.Štěpána navštívil a překvapilo mě že si nepamatoval předchozí konzultace a vždy měl jiné řešení.Nicméně výsledek je velmi dobrý.A o penězích to určitě nebylo.Snažil se využít možností pojištoven a doplácel jsem jen zlomek ceny které zákroky stály.

Botox

Operace očních víček

Vyšetření mateřských znamének

Zvětšení prsou

Zuzana

Mudr. David Štěpán, Brno – Řečkovice. Dr. Štěpána rozhodně NEDOPORUČUJI!
Panu doktorovi se operace nepovedla a korekce není možná.
Od té doby mám psychické problémy a bez brýlí nevycházím.
Zákrok stál 9000 Kč, doktor mi peníze nevrátil.

MUDr. David Štěpán

Není lepší doktor.. Maximální spokojenost !! Milý,hodný,ochotný !!

Dobrý den pane doktore,

s pozdravem

Petrželová

Odstranění nádoru z prsu neníjednoduché

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer mela bych zajem o zmenseni bricha asi se jedna o liposukci a zajimalo by me kolik by me tento zakrok vysel aspon priblizne dekuji za odpoved Radka

Vážená paní! Bez upřesnění rozsahu zákroku a způsobu znecitlivění (celková anestezie/ místní znecitlivění) nelze odpovědět lépe než, že celková cena by se pohybovala od 14 100 Kč do 26 100 Kč. Rozhodně začněte úvahy o zákroku objednáním na konzultaci. Z internetu potřebné informace určitě nezískáte.

MUDr. David Štěpán

• Otázka k tématu operace očních víček

Pekný den. Dostala som na vás odporúčanie od spokojných pacientiek. Chcela bi som u vás konzultáciu na januar ohladne viečok a kruhou pod očami prípadne podla vašeho zváženia čo bi mi pomohlo. Mam 50rokov a robím v show biznise na SK kde je samozrejme výzor na prvom mieste. Dakujem za odpoved srdečne

Vážená paní!
    Ze zprávy, tak jak jsem jí dostal, nelze zjistit komu je určena. V případě, že jste se obracela na mne, děkuji za důvěru a objedejte se telefonicky na konzultaci. Další najdete na stránkách našeho pracoviště.

• vypadávání vlasů

• plastická chirurgie