Botox

Dysport - odstranění vrásek a pocení

Korekce odstátých boltců +8 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Narozen 18. 9. 1957, promoce 1983 na Masarykově univerzitě v Brně, atestace z všeobecné chirurgie 1986, z plastické chirurgie 1991. 1983 - 1993 Kli...

• vypadávání vlasů

Plastika prsou

Vyšetření mateřských znamének

Zvětšení prsou

Ambulance plastické chirurgie

Umístění: Ambulance plastické chirurgie plastika prsou

Maximum je 5 hvězd, ale já dávám 10. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem. S pacientem během konzultace tráví spoustu času a snaží se najít nejlepší řešení s ohledem na přání klienta. Přišla jsem za ním s přáním opravy nepovedené augmentace prsou na jiné klinice a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pana doktora mohu jenom chválit a doporučit.

Operace horních víček - pan doktor Štěpán odvedl skvělou práci a navíc byl příjemný, vstřícný a ochotný. Týden po operaci jsem bez nejmenšího omezení, bez brýlí a naprosto spokojená. V celém zařízení panuje uklidňující atmosféra a také asistující sestřička byla moc milá. S čistým svědomím MOHU DOPORUČIT!

Byla jsem u pana doktora Štěpána na operaci horních víček,Velmi mne překvapila šetrnost a citlivost s kterou operoval,takže zákrok i následně hojení bylo naprosto bezbolestivé a bezproblémové,takže jsem nemusela nic řešit př.dovolenou.Vřele ho doporučuji a ráda se k němu opět vrátím
Zuzana

Byla jsem na plastické operaci horních víček v soukromé ordinaci plastického chirurga
Mudr. David Štěpán, Brno – Řečkovice. Dr. Štěpána rozhodně NEDOPORUČUJI!
Panu doktorovi se operace nepovedla a korekce není možná.
Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl odborník.
Od té doby mám psychické problémy a bez brýlí nevycházím.
Zákrok stál 9000 Kč, doktor mi peníze nevrátil.

MUDr. David Štěpán

Podstatou nespokojenosti je nesouměrnost očí, která byla přítomna již před zákrokem. Pacientka byla informována , operace víček nesoumrnost nezmění. Podepsala před operací informovaný souhlas v tomtosmyslu a předložil jsem jí i fotodokumentaci, která to dokazuje.

Bola som 6.9.2013 na operácii horných a dolných viečok. Môžem skonštatovať, s lepším človekok a aj odborníkom v tejto bradži som sa sa nestrela. Milý, ústretový, usmievavý, príjemný a navyše aj dobrý odborník. Bola som nadšená a veľmi spokojná. Ďakujem pán doktor.

Není lepší doktor.. Maximální spokojenost !! Milý,hodný,ochotný !!

Dobrý den pane doktore,

nejdříve Vás zdravím a chci Vám velmi srdečně a upřimě poděkovat za chirurgický zákrok,který jsem u Vás postoupila asi před měsícem.Musím Vám vyjádřit alespoň touto cestou velikou spokojenost s jakým profesionálním přístupem jste mně operaci provedl.Hned po shlédnutí díky Vaší zkušenosti a odbornosti, jste posoudil, že nebudete provádět rozsáhlejší operaci a provedl jste zákrok dle Vašeho posouzení.
Jsem velice spokojena,rána je již vyléčna ale přesto jsem se objednala ke kontrole u Vás na 9.11.12.
Ještě jednou Vám a celému vašemu personálu děkuji a přeji Vám hodně úspěchů při léčbě dalších pacientů.

s pozdravem

Petrželová

Nechla jsem si u MUdr. Davida Štěpána udělat obřízku a s celkovým přístupem, průběhem operace i výsledkem jsem velmi spokojen, mohu tuto kliniku všem doporučit.

U lékáře jsem absolvovala zákrok hrazený pojišťovnou. Bylo to vyříznutí drobné bulky z prsu. Šla jsem na doporučení. Po zákroku mám obrovskou jizvu, protože asi nebylo na lepší samovstřebávací stehy a proto když jsem přišla na vytáhnutí musel je "doktor" vytrhnout a ještě jako vrchol jsem mu musela připomínat pátý steh, kterého si nevšiml. A to se mě ještě ptal, jestli je tam doopravdy místo toho aby se pořádně podíval. Výsledkem byla hluboká díra, po "zhojení" jizva 5x tak velká než byla původně zvrásněná kůže nad bulkou. Jako bonus po půl roce mám obrovský zánět, nejen v místě zákroku ale všude okolo.... takže k tomuto "doktoru" nikdy více. Nechápu lidi co si u něj zákroky platí.... existují daleko, ale daleko lepší, kteří za peníze odvedou kvalitnější práci. Pokud mohu radit obejít velkým obloukem. I když možná je to tím, že jsem platila jen těch 30Kč.... třeba by se za víc snažil jinak....

MUDr. David Štěpán

Odstranění nádoru z prsu neníjednoduché

Právě jsem absolvovala rozsáhlou liposukci v oblasti břicha, boků i stehen a musím říct, že jsem s výsledkem velice spokojená. Celá operace probíhala bez problému, a pan doktor byl ke mě po celou dobu vstřícný, milý a choval se profesionálně. I přesto, že mě doktorka z interny zákrok nedoporučila, domluvil mi sraz s anesteziologem, který mě ujistil, že mi žádné riziko nehrozí, a přesně tak to bylo. Následná péče byla naprosto senzační, odcházela jsem šťastná a nadšená. Všem mohu jen vřele doporučit!!!

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, včera jsem byla na výplň rtů kyselinou hyaluronovou. Oteklé rty mám pořád ale už to ustává. Mám však ve rtech hrudky nebo větší boule po vtichu. Nejsou tak moc viditelné jen je výrazně cítím. Pan doktor mi řekl že se časem rozlijou a "rozpustí". Mám z toho ale celkem špatný pocit že mi to tak zůstane. Mohu pomoci o radu co s tím dělat? Předem moc děkuji

Lituji, ale to, že člověk cítí ve rtech cizí materiál po jeho aplikaci s cílem rty zvětšit, je bohužel nutnou součástí mechanismu účinku této metody. Ložiska kyseliny ne časem( asi za 1,5 roku) skutečně rozpustí / odbourají. Ovšem současně s tím pomine její účinek. S pozdravem dr. Štěpán

MUDr. David Štěpán

• Dobrý den, ráda bych radu ohledně povislé kůže po porodu. Jako jedna z rad mi bylo doporučeno kompresní prádlo či stahovací, kvůli prokrvení. Má to nějaký vliv? Může mi to pomoci? Případně jak dlouho a často nosit aby to mělo afekt ale neublížila jsem si (pokud je to vůbec možné). Děkuji za radu.

Povislá kůže po porodu se většinou napne sama asi do 6 měsíců. Často však povolená zůstane. To však je možné odstranit jen operací. Objednejte se na konzultaci na plastickou chirurgii. S pozdravem MUDr. David ŠTĚPÁN

• vypadávání vlasů

• plastická chirurgie