MUDr.

David Štěpán verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• M

Operace horních víček - pan doktor Štěpán odvedl skvělou práci a navíc byl příjemný, vstřícný a ochotný. Týden po operaci jsem bez nejmenšího omezení, bez brýlí a naprosto spokojená. V celém zařízení panuje uklidňující atmosféra a také asistující sestřička byla moc milá. S čistým svědomím MOHU DOPORUČIT!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Šárka Stiborová
    Šárka Stiborová

Josef Hrbatý
    Josef Hrbatý
    Bulharská 29, Brno
    Byla jsem u pana doktora na augmentaci (výměně PIP)a jsem s výsledkem moc spokojená.Moc ho všem doporučuji, přirozená… Více

Ivo Menšík
    Ivo Menšík
    Bulharská 29, Brno
    Prostě naprostá spokojenost. Perfektní práce špičkový výsledek a hlavně, lidský přístup. Jsem po modelaci prsou… Více

Lucie Kučerová
    Lucie Kučerová
    Berkova 34, Brno
    Paní doktorka mi v červnu prováděla augmentaci prsou. Musím říct, že lepší práci jsem ještě nikdy neviděla a to… Více

Jan Válka
    Jan Válka
    Plastický chirurg, Chirurg
    Viniční 235, Brno
    Profesionální přístup, dopodrobna mi vše vysvětlil, rovnou jsem se objednala na zákrok, má mou plnou důvěru. Více

Zkušenosti a dovednosti

• Narozen 18. 9. 1957, promoce 1983 na Masarykově univerzitě v Brně, atestace z všeobecné chirurgie 1986, z plastické chirurgie 1991.

1983 - 1993 Klinika plastické a estetické chirurgie v Brně, Berkova 34
      1993 - 1995 Klinika rekonstrukční chirurgie a popálenin nemocnice Brno Bohunice
      1995 do 2006 První privátní klinika Laurea (2001-2005 jako vedoucí lékař).
      Od roku 2006 pouze soukromá praxe.
      Od roku 1992 Vedoucí lékař Centra diagnostiky a léčby patologických kožních pigmentací

Studijní a pracovní pobyty:
      1989/90 Hamburk: Privátní praxe plastické chirurgie Dr. Kluzak
      1990 Janov: Klinika plastické chirurgie Národního institutu pro výzkum a léčby rakoviny.
      1991 Curych: Klinika plastické a rekonstrukční chirurgie- zaměstnanecký poměr jako lékař a spolupracovník pro výzkum.
      Krátkodobé pobyty a stáže v Německu a Rakousku.
      Certifikovaný člen české společnosti estetické chirurgie
      Člen International Society of Aesthetic Plastic Surgery

• plastická chirurgie

Služby

Ambulance plastické chirurgie

Podpěrova 6, 621 00 Brno, jihomoravský

Dysport - odstranění vrásek a pocení
    Korekce odstátých boltců
    Labioplastika
    Vyšetření mateřských znamének
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    David Štěpán
    David Štěpán
    Brno
    Vážená paní. Operace " Napnutí povolené kůže břicha" stojí 53 000 Kč. cena zahrnuje vše co se zákrokem souvisí ( operace+ modelční pás, hospitalizace 2 noci, celková anestezie, péče před a pooperaci).… Více

Hodnocení pacientů

• M

• K

Byla jsem u pana doktora Štěpána na operaci horních víček,Velmi mne překvapila šetrnost a citlivost s kterou operoval,takže zákrok i následně hojení bylo naprosto bezbolestivé a bezproblémové,takže jsem nemusela nic řešit př.dovolenou.Vřele ho doporučuji a ráda se k němu opět vrátím
      Zuzana

• V

Byla jsem na plastické operaci horních víček v soukromé ordinaci plastického chirurga
      Mudr. David Štěpán, Brno – Řečkovice. Dr. Štěpána rozhodně NEDOPORUČUJI!
      Panu doktorovi se operace nepovedla a korekce není možná.
      Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl odborník.
      Od té doby mám psychické problémy a bez brýlí nevycházím.
      Zákrok stál 9000 Kč, doktor mi peníze nevrátil.

David Štěpán2014-05-01

Podstatou nespokojenosti je nesouměrnost očí, která byla přítomna již před zákrokem. Pacientka byla informována , operace víček nesoumrnost nezmění. Podepsala před operací informovaný souhlas v tomtosmyslu a předložil jsem jí i fotodokumentaci, která to dokazuje.

• J

Bola som 6.9.2013 na operácii horných a dolných viečok. Môžem skonštatovať, s lepším človekok a aj odborníkom v tejto bradži som sa sa nestrela. Milý, ústretový, usmievavý, príjemný a navyše aj dobrý odborník. Bola som nadšená a veľmi spokojná. Ďakujem pán doktor.

• I

Není lepší doktor.. Maximální spokojenost !! Milý,hodný,ochotný !!

• P

Dobrý den pane doktore,

nejdříve Vás zdravím a chci Vám velmi srdečně a upřimě poděkovat za chirurgický zákrok,který jsem u Vás postoupila asi před měsícem.Musím Vám vyjádřit alespoň touto cestou velikou spokojenost s jakým profesionálním přístupem jste mně operaci provedl.Hned po shlédnutí díky Vaší zkušenosti a odbornosti, jste posoudil, že nebudete provádět rozsáhlejší operaci a provedl jste zákrok dle Vašeho posouzení.
      Jsem velice spokojena,rána je již vyléčna ale přesto jsem se objednala ke kontrole u Vás na 9.11.12.
      Ještě jednou Vám a celému vašemu personálu děkuji a přeji Vám hodně úspěchů při léčbě dalších pacientů.

s pozdravem

Petrželová

• T

Nechla jsem si u MUdr. Davida Štěpána udělat obřízku a s celkovým přístupem, průběhem operace i výsledkem jsem velmi spokojen, mohu tuto kliniku všem doporučit.

• U lékáře jsem absolvovala zákrok hrazený pojišťovnou. Bylo to vyříznutí drobné bulky z prsu. Šla jsem na doporučení. Po zákroku mám obrovskou jizvu, protože asi nebylo na lepší samovstřebávací stehy a proto když jsem přišla na vytáhnutí musel je "doktor" vytrhnout a ještě jako vrchol jsem mu musela připomínat pátý steh, kterého si nevšiml. A to se mě ještě ptal, jestli je tam doopravdy místo toho aby se pořádně podíval. Výsledkem byla hluboká díra, po "zhojení" jizva 5x tak velká než byla původně zvrásněná kůže nad bulkou. Jako bonus po půl roce mám obrovský zánět, nejen v místě zákroku ale všude okolo.... takže k tomuto "doktoru" nikdy více. Nechápu lidi co si u něj zákroky platí.... existují daleko, ale daleko lepší, kteří za peníze odvedou kvalitnější práci. Pokud mohu radit obejít velkým obloukem. I když možná je to tím, že jsem platila jen těch 30Kč.... třeba by se za víc snažil jinak....

David Štěpán2012-06-09

Odstranění nádoru z prsu neníjednoduché

• Právě jsem absolvovala rozsáhlou liposukci v oblasti břicha, boků i stehen a musím říct, že jsem s výsledkem velice spokojená. Celá operace probíhala bez problému, a pan doktor byl ke mě po celou dobu vstřícný, milý a choval se profesionálně. I přesto, že mě doktorka z interny zákrok nedoporučila, domluvil mi sraz s anesteziologem, který mě ujistil, že mi žádné riziko nehrozí, a přesně tak to bylo. Následná péče byla naprosto senzační, odcházela jsem šťastná a nadšená. Všem mohu jen vřele doporučit!!!

• I já jsem dr.Štěpána navštívil a překvapilo mě že si nepamatoval předchozí konzultace a vždy měl jiné řešení.Nicméně výsledek je velmi dobrý.A o penězích to určitě nebylo.Snažil se využít možností pojištoven a doplácel jsem jen zlomek ceny které zákroky stály.