Adresa

Ambulance plastické chirurgie
Podpěrova 6, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Botox

Dysport - odstranění vrásek a pocení

Korekce odstátých boltců +8 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Podpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgiePodpěrova 6, Brno

Ambulance plastické chirurgie

Zkušenosti

O mně

Narozen 18. 9. 1957, promoce 1983 na Masarykově univerzitě v Brně, atestace z všeobecné chirurgie 1986, z plastické chirurgie 1991.

198...

Více

Léčené nemoci


Specializace

  • plastická chirurgie

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ambulance plastické chirurgie vyšetření mateřských znamének

Objednání termínu vyšetření ,mateřských znamének je zcela nemožné tedy pro normálního pacienta. Datum, které je uvedeno v návodu (23.dne v měsíce) je nesmyslné, protože v tu dobu již kolem půlnoci 22 a 23. dne je vše obsazeno. Jsou zřejmě jiné termíny, nepublikované, pro vyvolené a známé. Takže již nikdy více tato zařízení!!!!!!!

J
Ověřený profil
Umístění: Ambulance plastické chirurgie Jiný

Profesionální, lidský přistup. Velmi příjemná zkušenost vracející víru v české zdravotniství. Děkuji

V
Ověřený profil
Umístění: Ambulance plastické chirurgie Jiný

K panu doktorovi jsem se objednala kvůli potížím se zarůstajícím nehtem. Tvrdil mi, že tento problém neřeší operačně, ale konzervativním způsobem, a právě to byl důvod, proč jsem šla právě sem. Jenže jak se ukázalo, opak byl pravdou – za rok, co jsem s panem doktorem tento problém řešila, tak mi do prstu řezal celkem 4x a ani jeden zásah nevedl k vyřešení problému. Vrchol byl, když jsem přišla po třetím neúspěšném zákroku (který byl naprosto zbytečný - rozřezat prst, a pak tvrdit, že tam je plíseň a ať si pořídím mast na tento problém a vše se vyřeší, i když příznaky plísním neodpovídaly, to mi nepřijde úplně odborný postup), tak mi bylo řečeno, že buď můžeme přistoupit k plastice nehtového lůžka (kvůli tomuto zákroku jsem se na kliniku objednávala před rokem a doktorovi se do ní pořád nechtělo) nebo to můžeme nechat být … to je reakce doktora na bolesti u pacienta? Že to můžeme nechat být??? V té chvíli jsem si říkala, jestli by nebylo lepší si plastiku nehtového lůžka nechat provést jinde a měla jsem to tak udělat, mohla jsem ušetřit čas a zbytečnou bolest. V den zákroku bylo vidět, že se panu doktorovi do toho moc nechce. Během zákroku se moc nesoustředil, pořád řešil se sestrou změny ve směnách kvůli onemocnění jiné sestry. Už po zákroku jsem měla špatné tušení, že se to nepovede (byla jsem dopředu upozorněná, že se zákrok nemusí povést a že nehet může zarůstat výše). Po měsíci začal nehet znova zarůstat (podle očekávání), k návštěvě pana doktora jsem už neměla odvahu a hlavně důvěru v něj, takže jsem navštívila odborníky, kteří se dost zhrozili, když prst viděli, že takhle zpackanou plastiku ještě neviděli a říkali, že riziko, že se zákrok nepovede, je úplně mizivé.
O aplikaci znecitlivění ani nemluvím, bolest hrozná. Myslela jsem, že to k tomu patří, až po návštěvě jiné kliniky a odborníků jsem zjistila, že tomu tak být vůbec nemusí, pokud se injekce aplikuje do jiné části prstu a končetina je u toho pokrčená (ne položená, jako u Mudr. Štěpána).
Konzultace i zákroky jsem neplatila, vše hradila pojišťovna. Kdybych si vše platila sama, tak by se pan doktor možná snažil víc.
Návštěvu tohoto odborníka, pokud má někdo podobný problém jako já, rozhodně nedoporučuju.


J
Umístění: Ambulance plastické chirurgie plastika prsou

Maximum je 5 hvězd, ale já dávám 10. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem. S pacientem během konzultace tráví spoustu času a snaží se najít nejlepší řešení s ohledem na přání klienta. Přišla jsem za ním s přáním opravy nepovedené augmentace prsou na jiné klinice a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pana doktora mohu jenom chválit a doporučit.


M
Ověřený profil

Operace horních víček - pan doktor Štěpán odvedl skvělou práci a navíc byl příjemný, vstřícný a ochotný. Týden po operaci jsem bez nejmenšího omezení, bez brýlí a naprosto spokojená. V celém zařízení panuje uklidňující atmosféra a také asistující sestřička byla moc milá. S čistým svědomím MOHU DOPORUČIT!


K
Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora Štěpána na operaci horních víček,Velmi mne překvapila šetrnost a citlivost s kterou operoval,takže zákrok i následně hojení bylo naprosto bezbolestivé a bezproblémové,takže jsem nemusela nic řešit př.dovolenou.Vřele ho doporučuji a ráda se k němu opět vrátím
Zuzana


V
Ověřený profil

Byla jsem na plastické operaci horních víček v soukromé ordinaci plastického chirurga
Mudr. David Štěpán, Brno – Řečkovice. Dr. Štěpána rozhodně NEDOPORUČUJI!
Panu doktorovi se operace nepovedla a korekce není možná.
Po zákroku mě viděli další tři plastičtí chirurgové a byli zděšeni, dokonce si mě fotili a nechtěli věřit, že operaci prováděl odborník.
Od té doby mám psychické problémy a bez brýlí nevycházím.
Zákrok stál 9000 Kč, doktor mi peníze nevrátil.

MUDr. David Štěpán

Podstatou nespokojenosti je nesouměrnost očí, která byla přítomna již před zákrokem. Pacientka byla informována , operace víček nesoumrnost nezmění. Podepsala před operací informovaný souhlas v tomtosmyslu a předložil jsem jí i fotodokumentaci, která to dokazuje.


J
Ověřený profil

Bola som 6.9.2013 na operácii horných a dolných viečok. Môžem skonštatovať, s lepším človekok a aj odborníkom v tejto bradži som sa sa nestrela. Milý, ústretový, usmievavý, príjemný a navyše aj dobrý odborník. Bola som nadšená a veľmi spokojná. Ďakujem pán doktor.


I
Ověřený profil

Není lepší doktor.. Maximální spokojenost !! Milý,hodný,ochotný !!


P
Ověřený profil

Dobrý den pane doktore,

nejdříve Vás zdravím a chci Vám velmi srdečně a upřimě poděkovat za chirurgický zákrok,který jsem u Vás postoupila asi před měsícem.Musím Vám vyjádřit alespoň touto cestou velikou spokojenost s jakým profesionálním přístupem jste mně operaci provedl.Hned po shlédnutí díky Vaší zkušenosti a odbornosti, jste posoudil, že nebudete provádět rozsáhlejší operaci a provedl jste zákrok dle Vašeho posouzení.
Jsem velice spokojena,rána je již vyléčna ale přesto jsem se objednala ke kontrole u Vás na 9.11.12.
Ještě jednou Vám a celému vašemu personálu děkuji a přeji Vám hodně úspěchů při léčbě dalších pacientů.

s pozdravem

Petrželová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, včera jsem byla na výplň rtů kyselinou hyaluronovou. Oteklé rty mám pořád ale už to ustává. Mám však ve rtech hrudky nebo větší boule po vtichu. Nejsou tak moc viditelné jen je výrazně cítím. Pan doktor mi řekl že se časem rozlijou a "rozpustí". Mám z toho ale celkem špatný pocit že mi to tak zůstane. Mohu pomoci o radu co s tím dělat? Předem moc děkuji

Lituji, ale to, že člověk cítí ve rtech cizí materiál po jeho aplikaci s cílem rty zvětšit, je bohužel nutnou součástí mechanismu účinku této metody. Ložiska kyseliny ne časem( asi za 1,5 roku) skutečně rozpustí / odbourají. Ovšem současně s tím pomine její účinek. S pozdravem dr. Štěpán

MUDr. David Štěpán

Dobrý den, ráda bych radu ohledně povislé kůže po porodu. Jako jedna z rad mi bylo doporučeno kompresní prádlo či stahovací, kvůli prokrvení. Má to nějaký vliv? Může mi to pomoci? Případně jak dlouho a často nosit aby to mělo afekt ale neublížila jsem si (pokud je to vůbec možné). Děkuji za radu.

Povislá kůže po porodu se většinou napne sama asi do 6 měsíců. Často však povolená zůstane. To však je možné odstranit jen operací. Objednejte se na konzultaci na plastickou chirurgii. S pozdravem MUDr. David ŠTĚPÁN

MUDr. David Štěpán

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.