Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Pan doktor Musil mi v roce 2012 operoval pravé rameno. Diagnóza: utržená rotátorová manžeta. Jediná možnost operativní řešení. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem, obou těchto vlastností si moc vážím. Po operaci, která dopadla dobře mi byl srozumitelně vysvětlen další postup.
Následnou rehabilitaci jsem nepodcenil a poctivě cvičil.
Když jsem se v roce 2014 hlásil k PČR, tak mi služební lékař sdělil, že nebýt zprávy, že mám operované rameno by díky stoprocentní hybnosti sám problém s ramenem nezjistil.
Škoda jen, že v Českém zdravotnictví není více takových lékařů. Děkuji Vám pane doktore.

C

Pan doktor Musil mi artroskopicky operoval koleno po úrazu na lyžích. Byl naprosto úžasný, velmi vstřícný a s ochotou odpovídal na všechny moje dotazy :) i po operaci se mi věnoval a doporučil mi, abych podstoupila plastiku vazu - uvedl naprosto přesně důvody, proč bych tak měla učinit a já mu bez jakýchkoliv výhrad naprosto věřím a už se na operaci zodpovědně připravuji...moc panu doktorovi děkuji!

Z ortopedie v ČB mi byl nejsympatičtější, velmi polopaticky před operací vysvětloval, co se bude dít, rovněž po ní se mi věnoval. Bohužel - časové možnosti na ortoped. ambulanci jsou mizerné, zkuste se objednat - není výjimkou, že budete čekat dvě hod.. Přesto - doporučuji!

S panem doktorem Musilem jsem velice spokojený. Je příjemný, ochotný a šikovný. Všem doporučuji!