Alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vynikající psychiatr,par excellence!!Že je pan doktor občas vulgární patří ke koloritu skupinové terapie.Nemůže se jen usmívat a hladit něčí vlásky,nebo ručku.On léčí nemocné lidské duše,kde je občas nutné krapet vybočit z konceptu,zejména,když tím tnete do živého.Ten,kdo si myslí opak,je zbytečně vztahovačný.Mě osobně též nedávno léčil,byli jsme s ním všichni spokojeni až natolik,že jsme jej s jedním kolegou(pacientem)překřtili na doktora Galéna lidských duší.Dr.Galén v podání Hugo Haase má tedy svého následovníka.Mockrát Vám pane doktore děkuji,moc jste mě pomohl.Některé věci již změnit nemohu,ale uvědomuji si je a některým mohu předcházet.Už nebudu oním jelimanem,jakým jsem býval.
Ještě jednou vřelé díky,bylo mi ctí Vás poznat!!!Váš bývalý pacient Petr.

Pan doktor má velmi zajímavý přístup k pacientům. V žádném případě to není arogance. Spíš umí místo vykecávání rad nechat pacienta povídat a tím i naslouchat sám sobě a vhodnou a často až překvapivě jednoduchou otázkou tzv. tít do živého. Sám na sobě jsem vyzkoušel jak často odhalení sebe sama bolí, proto někteří pacienti tento způsob léčby nesnáší a to jen proto, že se bojí sami sebe. Názor pana doktora, že si problémy pacientů nenosí domů je podle mne naprosto v pořádku. Vřele doporučuji. UMÍ!!! Vláďa Plzeň

Výborný vřele doporučuji.