David Hynčík, psychiatr Plzeň

MUDr. David Hynčík

Psychiatr Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Alej Svobody 80, Plzeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Vynikající psychiatr,par excellence!!Že je pan doktor občas vulgární patří ke koloritu skupinové terapie.Nemůže se jen usmívat a hladit něčí vlásky,nebo ručku.On léčí nemocné lidské duše,kde je občas nutné krapet vybočit z konceptu,zejména,když tím tnete do živého.Ten,kdo si myslí opak,je zbytečně vztahovačný.Mě osobně též nedávno léčil,byli jsme s ním všichni spokojeni až natolik,že jsme jej s jedním kolegou(pacientem)překřtili na doktora Galéna lidských duší.Dr.Galén v podání Hugo Haase má tedy svého následovníka.Mockrát Vám pane doktore děkuji,moc jste mě pomohl.Některé věci již změnit nemohu,ale uvědomuji si je a některým mohu předcházet.Už nebudu oním jelimanem,jakým jsem býval.
Ještě jednou vřelé díky,bylo mi ctí Vás poznat!!!Váš bývalý pacient Petr.


Ověřeny pacient

Pan doktor má velmi zajímavý přístup k pacientům. V žádném případě to není arogance. Spíš umí místo vykecávání rad nechat pacienta povídat a tím i naslouchat sám sobě a vhodnou a často až překvapivě jednoduchou otázkou tzv. tít do živého. Sám na sobě jsem vyzkoušel jak často odhalení sebe sama bolí, proto někteří pacienti tento způsob léčby nesnáší a to jen proto, že se bojí sami sebe. Názor pana doktora, že si problémy pacientů nenosí domů je podle mne naprosto v pořádku. Vřele doporučuji. UMÍ!!! Vláďa Plzeň


Výborný vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti