Karvinská hornická nemocnice a. s.
Zakladatelská 975/22, Karviná

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Karvinská hornická nemocnice a. s. Jiný

Pan primář Dr. Buzek měl mou dceru v péči 5 let. Je to skvělý odborník, lékař s úžasným přístupem k lidem. Pokud bych měla popsat ideálního lékaře, bude to právě pan primář Buzek. Každá kontrola proběhla bez čekání, s úsměvem a naprostou spokojeností. Děkuji panu primáři Buzkovi a jeho kolektivu za skvělou péči. I. Dutko

Umístění: Karvinská hornická nemocnice a. s. Jiný

Včera dne 7.6.2022 jsem byla s taťkou objednaná na konzultaci, úplně mě uchvátil přístup pana primáře, už jsem přestávala věřit v takové skutečné lékaře s lidským přístupem k pacientům. Vše podrobně vysvětlil, doporučil léčbu, můj taťka je nadmíru spokojen. Velké poděkování panu primáři ještě jednou.

Umístění: Karvinská hornická nemocnice a. s. Jiný

zdravim pan primař je skvěly nejen odbornik ale i jako člověk již 3krat mně operoval vždy odvedl perfektni praci moc děkuji jemu i celemu užasnemu tymu lekařu i sester jak na JIP tak na pooperačnich pokojich ,

Umístění: Karvinská hornická nemocnice a. s. Jiný

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři MUDr.Buzkovi za profesionální a hlavně lidský přístup k pacientům,zároveň tímto děkuji všem jeho kolegům a zdravotnímu personálu odd.chirurgie páteře,kteří se o mě po celou dobu pobytu na oddělení vzorně starali.Jsem opravdu moc rád,že jsem se po letech dostal do rukou špičkového odborníka,pod jehož vedením musí být radost pracovat a je to vidět na přístupu lékařů a sester celého oddělení.Nerad bych opomenul personál odd.JIP,kterému bych také moc rád poděkoval za maximální péči,kterou se mi věnovali.Kéž by u nás bylo víc takových profesionálů ve svém oboru,kteří nejen že odvádí vynikající práci a při tom dovedou vést tak výborný kolektiv spolupracovníků!!!Ještě jednou vřelé díky!!!

Umístění: Karvinská hornická nemocnice a. s. Disektomie C5 a C6, tezka osteochondroza c patere...

Je to profesional ve svém oboru všech ohledech a směrech.
Je z něj citit hluboká vnitřní důvěra a jistota ve svuj obor.
Děkuji pane Buzku, za zvýšení kvality mého života.Vážím si Vašeho výsledku práce. Divišová Míša, Ostrava.

Pan primář David Buzek je opravdu jeden z nejlepších lékařů. Nejen, že je to opravdu odborník ve svém oboru a perfektní operatér, ale také úžasný člověk a lékař s velmi lidským přístupem, který pacienta trpělivě vyslechne a věnuje mu opravdu tolik času, co potřebuje. Vše pečlivě vysvětlí, zodpoví....Po operaci krční páteře jsem opravdu byla prakticky hned druhý den naprosto v pořádku a bez bolestí. Opravdu, pokud mohu doporučit, v oblasti ortopedie a chirurgie jedině pan primář David Buzek a jeho tým. Taktéž patří velký dík i sestřičkám na oddělení chirurgie páteře a JIP v KHN.

Pan doktor Buzek.
Jeden s nejlepších lékařů, které jsem mohla poznat..
Před 3 lety mi byl dán korzet a mým ošetřujícím lékařem se stal pak doktor Sýkora, správný, pečlivý, ale né příliš lidská s chápavý doktor, poté mě převzal do péče pan doktor Buzek a nemůžu si ho vynachválit. Velmi mi pomohl, jak fyzicky, tak HLAVNĚ PSYCHICKY. Opravdu skvělý lékař, který si s člověkem popovídá a udělá si na něj čas. V dnešní době jeden z mála. Vřele doporučuji!!!! :)) :)

pan doktor David Buzek a jeho cely tym odvadi skvelou praci vraci lidi do normalniho zivota davaji lidem znovu sanci plnohodnotne zit smekam pred temito profesionaly mou zenu operovali jiz podruhe nevim proc ale plne jsem jim duveroval a oni nezklamali smekam jeste jednou pred vsemi a preji vsem z tohoto oddeleni hodne pracovnich i osobnich uspechu s velkou vdecnosti Vigh Ladislav Ostrava Poruba

MUDr.D. Buzek několik let léčil naši dceru a já mohu říci o tomto lékaři jen to nejlepší. Oceňuji jeho lidský přístup, ochotu a především vysokou profesní úroveň. Velice bych si přála, aby mu vše výše jmenované vydrželo a aby se v našem zdravotnictví našlo více podobných lékařů. L.Králová

supr