Zakladatelská 975/22, Karviná
Karvinská hornická nemocnice a. s.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Karvinská hornická nemocnice a. s. Disektomie C5 a C6, tezka osteochondroza c patere...

Je to profesional ve svém oboru všech ohledech a směrech.
Je z něj citit hluboká vnitřní důvěra a jistota ve svuj obor.
Děkuji pane Buzku, za zvýšení kvality mého života.Vážím si Vašeho výsledku práce. Divišová Míša, Ostrava.

Pan primář David Buzek je opravdu jeden z nejlepších lékařů. Nejen, že je to opravdu odborník ve svém oboru a perfektní operatér, ale také úžasný člověk a lékař s velmi lidským přístupem, který pacienta trpělivě vyslechne a věnuje mu opravdu tolik času, co potřebuje. Vše pečlivě vysvětlí, zodpoví....Po operaci krční páteře jsem opravdu byla prakticky hned druhý den naprosto v pořádku a bez bolestí. Opravdu, pokud mohu doporučit, v oblasti ortopedie a chirurgie jedině pan primář David Buzek a jeho tým. Taktéž patří velký dík i sestřičkám na oddělení chirurgie páteře a JIP v KHN.

Pan doktor Buzek.
Jeden s nejlepších lékařů, které jsem mohla poznat..
Před 3 lety mi byl dán korzet a mým ošetřujícím lékařem se stal pak doktor Sýkora, správný, pečlivý, ale né příliš lidská s chápavý doktor, poté mě převzal do péče pan doktor Buzek a nemůžu si ho vynachválit. Velmi mi pomohl, jak fyzicky, tak HLAVNĚ PSYCHICKY. Opravdu skvělý lékař, který si s člověkem popovídá a udělá si na něj čas. V dnešní době jeden z mála. Vřele doporučuji!!!! :)) :)

pan doktor David Buzek a jeho cely tym odvadi skvelou praci vraci lidi do normalniho zivota davaji lidem znovu sanci plnohodnotne zit smekam pred temito profesionaly mou zenu operovali jiz podruhe nevim proc ale plne jsem jim duveroval a oni nezklamali smekam jeste jednou pred vsemi a preji vsem z tohoto oddeleni hodne pracovnich i osobnich uspechu s velkou vdecnosti Vigh Ladislav Ostrava Poruba

MUDr.D. Buzek několik let léčil naši dceru a já mohu říci o tomto lékaři jen to nejlepší. Oceňuji jeho lidský přístup, ochotu a především vysokou profesní úroveň. Velice bych si přála, aby mu vše výše jmenované vydrželo a aby se v našem zdravotnictví našlo více podobných lékařů. L.Králová

supr

Odborník s lidským přístupem.

pan doktor je vynikající jako chirurg i jako člověk

V závěru minulého roku jsem absolvovala operaci krční páteře, kterou prováděl pan primář dr. Buzek. Potíže, které jsem měla před operací, pominuly. Děkuji panu primáři touto cestou za velmi milý a lidský přístup, který mi potvrdí každý pacient, kterého pan primář léčil.
Pan doktor Buzek je velmi příjemný a zároveň skromný člověk. O to cennější je ta skutečnost, že odborník jeho kvalit se takovým způsobem chová jistě ke všem pacientům. Nedokážu si představit, že by to bylo jinak.
Ještě jednou moc děkuji za veškerou jeho péči a přeji mu mnoho úspěchů v jeho nelehké práci.

13.4.2009 jsme napsali omylem své zkušenosti s Mudr.Siudou Eduardem do kolonky pana Mudr.Buzka Davida.Rok 2Q07 pro nás začal nešťastně.Manžel si při úrazu roztříštil obratel v oblasti beder.A právě pan doktor chtěl ihned operovat manžela,ale protože silná ostoporóza nedovolila provést chirur. zákrok,trpělivě vysvětloval postup léčby a uklidňoval nás oba při obavách,co bude dále.S trpělivostí, taktností , lidskostí a milým přístupem se setkáváme při každé návštěvě.Věříme,že ty zkušenosti,které získal při mnoha úspěšných operacích páteře ,bude moci v budoucnu využít i u manžela a tím mu pomůže od problémů.Vždyť ze všech stran jak pacientů,tak i lékařů,slyšíme jen samou chválu.