Vítězné nám. 10, Praha 6, Praha 6 , Praha
Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více

Estetická fixní rovnátka (keramické zámky) - konečná cena za celou léčbu • od 40 000 kč

Fixní rovnátka - konečná cena za celou léčbu • od 25 000 kč

Invisalign (průhledné folie) • od 55 000 kč +3 Více

Ortodontická konzultace (bez doporučení od zubaře) • 250 Kč

Platba prostřednictvím splátek

Snímací rovnátka • od 1 400 kč

Zobrazit ostatní ortodontistů v okolí

Vzdělání a pracovní zkušenosti 1997-2004 studium na 1. LF Univerzity Karlovy, obor stomatologie 1999 stáž na oddělení chirurgie Ain Shams University...

Estetická fixní rovnátka (keramické zámky) - konečná cena za celou léčbu

od 40 000 kč

Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

Fixní rovnátka - konečná cena za celou léčbu

od 25 000 kč

Invisalign (průhledné folie)

od 55 000 kč

Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

Ortodontická konzultace (bez doporučení od zubaře)

250 Kč

Platba prostřednictvím splátek

Cena není uvedená

Snímací rovnátka

od 1 400 kč

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová fixed braces

Very professional and friendly staff. I had a treatment plan which required surgery and it was really nice that most of the paperwork and appointment was handled by them. I got all the information from the beginning and everything went smoothly, and I am really happy with the result. I highly recommend her, especially for people who don't speak Czech.

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová fixní rovnátka

Paní doktorka velmi přijemná, vždy vše bez sebemenšího problému. Navíc velmi příjemné sestřičky a personál. Prostředí nové, moderní a klimatizované. Paní doktorka ochotná odpovídat na otázky a vše dobře vysvětlí. Je opravdu profesionál. Za mě veliká spokojenost.

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová fixní rovnátka

Paní doktorka i všechny slečny v ordinaci moc milé, vždy vstřícné jednání. Prostředí ordinace moc pěkné, lokalita Vítězného náměstí dobrě dostupná. Léčba byla nakonec rychlejší než se plánovalo, velice profesionální. Moc děkuji za svůj úsměv.

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

Paní doktora je velká profesionálka a s ní i celý proces - na začátku jsem dostal plán léčby (nakonec byla ještě o něco rychlejší, než se očekávalo) a vše následně probíhalo hladce, o všem jsem byl perfektně informován.
Prostředí moderní ordinace přímo na Vítězném náměstí je zároveň velmi příjemné, takže mohu jen doporučit!
Paní doktorce tímto moc děkuji!
Vojta

Mohu vřele doporučit! Paní doktorka je opravdový profesionál. Vše jasně vysvětlí, předem pošle plán léčby i platební podmínky. Po roce léčby mám zuby krásně rovné. Jako bonus je i příjemné prostředí a dobrá dopravní dostupnost!

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

Práci paní doktorky hodnotím na výbornou. Na začátku byl stanovený plán léčby a celková cena. Vše proběhlo podle plánu. Kladně hodnotím přístup, profesionalitu, moderní metody a zaměření se na detail, co je pak vidět na konečném výsledku :). Mohu jenom doporučit. E. Tabačková

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

Díky paní doktorce mám krásný úsměv a není třeba zuby maskovat.
Navštěvovala jsem ordinaci rok a půl a každá návštěva byla velmi příjemná a pro mě odpočinková.
Úsměv a profesionalita paní doktorky, plán který mi byl sestaven ,byl dodržen. Není co vytknout.
Určitě doporučuji a jsem ráda, že jsem srovnání zubů podstoupila.
V.Sobotova

Umístění: Ortodoncie MUDr. Darja Kadlecová

MUDr. Kadlecovou jsem vyhledal na základě doporučení. V mém případě se tedy již na počátku jednalo o volbu s jistým předpokladem spokojenosti s výsledkem léčby. Doplňující, detailní informace o léčbě jsem získal po prostudování vlastních webových stránek. Rozhodoval-li bych se dnes znovu, volil bych opět ordinaci dr. Kadlecové, kde jsem se setkal s profesionálním vystupováním a individuálním přístupem. Děkuji za prostor.

She was great and super professional during the process, she accepted to continue with my case when I arrived to Prague and she end up doing a very good job.
Thanks a lot for everything and super satisfied with the results, I would give 100 stars if possible :D

Pani doktorka je úplne úžasná :)
Hneď od začiatku bol stanovený celý plán liečby vrátane cenovej kalkulácie, ktorá sa už nemenila. Pani doktorka má veľmi profesionálny prístup (cítila som sa vždy doslova luxusne), neustále úsmev na tvári a bola ochotná odpovedať aj na moje občas otravné a podrobné otázky... Až mi je ľúto, že moja liečba už skončila... :)
Ďakujem pani doktorke za krásne rovné zuby a priebeh celej liečby, som viac ako 100% spokojná :)
Soňa K.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně nasazení rovnátek. Rovnátka jsem nosila v období puberty, ale bohužel následně po sundání jsem už nenosila nasazovací a z toho důvodu mi jeden přední zub vylezl.Trápí mě to po estetické stránce a proto bych chtěla podniknout kroky k hezčímu úsměvu a spokojenosti mých zubů. A má otázka tedy zní, jak postupovat dále ? Nebo jaké jsou možnosti.

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem

Dobrý den,
    zub, který vystupuje z řady, je možné srovnat buď fixními rovnátky (kovová, keramická) nebo neviditelnými rovnátky Invisalign (průhledné folie). Pravděpodobně se pro ten zub bude muset vytvořit přiměřené místo v zubním oblouku, pokud nemáte např. mezery. Někdy se lidé ptají na možnost srovnat menší vadu obyčejnými "dětskými" snímacími rovnátky, ale tato rovnátka se na to až na vyjímky nehodí, jsou neefektivní.

MUDr. Darja Kadlecová

• Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat, zda neviditelná rovnátka Invisalgin je možné pořídit za méně nez 79tis? byla jsem dnes na konzultaci a stanovili mi těžší formu léčby, tzn. tu nejdražší... ráda bych zkusila případně možnost levnější varianty... dolní patro mám dosti křive a horní mírně. Případně bych zaslala rentgen. Ráda bych tuto variantu rovnátek vyzkoušela, ale 79tis je pro mě moc:-( Případně je možnost splátek mimo banku? aspon na 3-4 splátky?

Děkuji za info

Dobrý den,
    u nás stojí plná léčby rovnátky Invisalign 90-96 tisíc Kč. Částka je rozdělena do 3-4 splátek. Myslím, že za méně než 79 tisíc je nepořídíte. Levnější varianta jsou keramická nebo samoligovací keramická rovnátka, která jsou také velmi estetická.

MUDr. Darja Kadlecová

• ortodoncie