Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Názory

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je velice fajn, vždy mi pomohla a vyslechla.Je velmi pečlivá.Je pravda, že se dlouho čeká,ale s tím se nedá nic dělat.Sestřička je taky moc milá.

Skvělá doktorka, obětavá, na roztrhání. To, že splete krevní vzorky, je jenom člověk proboha, snad za jednu chybu neodsoudíte celého člověka, právo na únavu má každý, přála bych vám to zažít, pak můžete spravedlivě hodnotit.

Doktorka na baterky , neví co je krevní obraz , aji po tel. konzultaci s lékaři z FN Oloumouc udělá jiné vzorky než bylo po ní žádáno , k ní už nikdy

Bezva doktorka !

Výborná :o)))

Nejlepší ze všech místních praktických lékařů.nejlepší proto, že komunikuje s pacientem a ne s počítačem.zodpoví všechny dotazy pacienta, poradí, vysvětlí latinské názvy (např. výsledky rentgenu).... Stojí za to si u ní počkat.Všem ji chválím a doporučuji.

Je sice pravda,že se čeká až 2 hodiny(Kde se nečeká?),ale paní doktorka je velmi příjemná,pečlivá,ochotná atd.

Jedna z nejlepsich lekarek