Danuše Trojanová

Pediatr Více

Moravské Budějovice 1 adresa

Praktická dětská lékařka
Partyzánská 1062, Moravské Budějovice

Děkujeme paní doktorce Trojanové za profesionální a citlivou dvaadvacetiletou péči o naše 3 děti. Naši důvěru nikdy nezklamala a byla nám dobrým rádcem i povzbuzením v dobách, kdy byly problémy. Paní doktorce přejeme všechno dobré Magdalena Křenková s rodinou

S pani doktorkou jsem moc spokojeny jeji pristup k detem je dukladny .Peclivost je prykladem pro ostatni vrele doporucuji

Čím déle k této paní doktorce chodím, tím víc mi "sedne". Je velmi trpělivá, nikdy nás neodbyde, pokaždé nabízí pomoc mimo ordinační hodiny. Moc si vážím lidského přístupu. Moje děti jsou často nemocné, tak vím, o čem mluvím :)

Paní doktora byla dobrá, když jsem byla malá a bylo mi dobře, nic mě netrápilo. Když jsem měla být očkovaná proti klíšťové Encefalitýdě tak mě očkovala pouze dvakrát ani mi nevystavila očkovací průkaz, který jsem prý měla dostat. Zpětně jsem se jí ptala proč mi nenahlásila třetí vakcínu a ona mi sdělila, že to je placené očkování a to si musím hlídat sama, ale jak když mi ani nevystavila očkovací průkaz, který se týkal tohoto očkování. Dva roky jsem k ní chodila s problémy... Pocení, bolesti břicha. Na pocení mi řekla, že to časem přejde a na únavu, která mi taky začla mi nic neřekla. Bolesti přetrvávaly a bylo mi hůře . Po asi 2 návštěvách semnou šla mamka a tak jsme si vyžádali podrobnější odběr krve, který prokázal , že jsem zdravá. V 16 letech jsem to už nevydržela a přešla jsem k paní dr. Sedláčkové, ke které již chodí moje maminka. Je úžasná. Okamžitě mi zjistila krví že mám Boreliozu, která je ve spící formě a tudíž mi už ani antibiotika nepomohly, takže jsem potřebovala očkování proti Encefalitýdě, jelikož se proti klíšťatům neumím bránit takže jsem musela znovu absolvovat očkování takže jsem, protože jsem předtím dostala jen 2 injekce musela zaplatit znovu celé očkování, což není zrovna malý obnos. Na bolesti břicha mi pan dr. Salač sdělil, že mám alergii na mléko takže konečně se po 2 letech něco začalo dít...Za paní doktorkou jsem zašla a ptalia sem se ji na tu Boreliozu a ona mi řekla, že každému dělá odběr krve na boreliozu. Podívala se do papíru a zjistila, že mě jej nedělala a tak se omluvila, což ji ctí a za co jsem ráda. Jelikož mi nijak moc neublížila tak ji nechci očerňovat. Nikoho tímto neovlivňuji je to pouze můj názor a má osobní zkušenost.(znám hodně lidí co k této paní dokorce chodí a mají podobný názor)

Paní doktorka má lidský přístup, obětavost správná diagnóza zkrátka jsem velmi spokojená malá pacientka.

Je to moc dobrá paní doktorka, jsem s ní nadmíru spokojená a hlavně umí poradit i mimo ordinační hodiny. Velice ochotná a vždy hledá pomoc u dalších odborníků. Velice všem maminkám doporučuji.

je dobrá všechno umí je to doktorka v celém kraji visočina nejlepší doktorka

Super doktorka. Doporučuji.

Pani doktorka byla moji detskou doktorkou,ted je doktorkou mych deti..moc mila,hodna a pomaha i mimo pracovni dobu - za coz ji moc dekuji,protoze nase problemy jsou vetsinou mimo ordinacni hodiny..jednoznacne DOPORUCUJI

Moc dobrá paní doktorka, po letech co jsem k paní doktorce docházela hlavně s mladším synkem, musím říct, že je to Paní doktorka na správném místě. Hodně mi se synkem pomohla a myslím, že i nad rámec svých poviností. Tímto ji DĚKUJI