Praktický lékař pro děti a dorost
Francouzská 1000, Ostrava

Paní doktorka vždy řádně vyšetří a velmi přesně stanoví diagnozu.Neplýtvá antibiotiky a když je nutné,určitě je nasadí.
Biseptol je lékem velmi účinným,jak říká i můj krční lékař.Nenechám proto na naši paní doktorku dopustit ale i proto,že ochotně ošetří i po zkončení ordinačních hodin a je vstřícná k pacientům.Obdivuji její intuici při stanovení diagnozy,kdy nemá ještě výsledky vyšetření a již doporučuje léčbu,která by jinde následovala až za několik dnů.Hodně pacientů u ní zůstává a dojíždí,než aby ji vyměnila za jiného lékaře.

Vážení pacienti/rodiče dětí/, buďte tak laskaví a dejte už pokoj.Právě, že když je rok 2010, tak máte volbu si zvolit nejen lékaře, což lékařům není umožněno si pacienty vybírat.
Možná jste se setkali, že vám bylo předepsáno právě to, co vám nesedí, ale i zde se nabízí možnost komunikace a otevřeného rozhovoru, nikoliv pomluv.A pak varianta změny lékaře.
Buďme taky občas kritičtí sami k sobě a nejen k druhým.
Paní doktorku chválím.Dcera má 7let /do 3 let antibiotika neužívala,jen na doporučení MUDr. homeopatika/a ještě nikdy nám paní doktorka neporadila či nejednala chybně.Vždy po užití antibiotik provede veškerá laboratorní vyšetření.
Dokonce se stále informuje a zajímá o novinky na trhu či jiné informace v oblasti lékařství.Např.nám tak ušetřila nemalou částku za úhradu antibiotik, což ani v lékárnách netušili, že je tato možnost,ani známí lékaři o této novince nevěděli.
A pokuste se zamyslet: Až budete ve věku paní doktorky, budete ještě VY schopni pomáhat druhým či vůbec mít tu energii se uplatnit?
Já před paní doktorkou smekám a srdečně děkuji.
Sestřičku máme taky moc rádi, taky jí patří velké díky za práci, kterou vykonává.
Řekla bych,že je zde na místě slovo: POSLÁNÍ.

paní sestřička je nejlepší na světě, vždy je ochotná a usměvavá. Bohužel paní doktorka mě moc nepřesvědčila, na koliky mé čerstvě narozené dcery předepisovala jeden nutrilon za druhým, byly jsme jak pokusní králíci. Nemusím připomínat, že každá změna stravy tak malého miminka byla provázena prokřičeným dnem.
Nakonec mi zabraly kapky baby calm, co mi poradil někdo zvenku, od paní doktorky jsem akorát dostala tip na sab simplex, který situaci akorát zhoršil (ale na její ochranu musím říct, že některým mým známým zase zabral). Takže uvidíme, zda zůstaneme, zatím řešíme "malé věci".

doporučuji, nesetkala jsem se s pečlivějším lékařem, má intuici, nic nepodcení, uvážlivě předepisuje antibiotika, poradí i staré jednoduché zapomenuté, ale velmi účinné léčebné metody, stále však sleduje nové trendy v medicíně, můj syn už z její péče "vyrostl", dodnes na ni vzpomínáme.
Děkujeme paní doktorko.

Na paní doktorku nenechám dopustit,protože je velmi ochotná,vyšetří vždy řádně a udělá důkladně rozbor potíží a nestalo se mi,že by se mýlila.
Očkování hlídá její sestřička a vycházejí vstříc i dle našich možností časových.Vynikající je i rychlost zjištění laboratorních výsledků touto lékařkou a proto i rychlé nasazení léků.S tímto jsem se na předcházejícím středisku nikde nesetkala.Proto hodnotím toto středisko jako nejlepší.

Přikláním se k názoru, že paní MUDr.Rašíková je velmi
schopná dětská lékařka.Mé dceři vždy diagnózu určila s přesností a léky nasadila dle jeji úvahy , vždy vedly k uzdravení a ke kladným krevním či jiným výsledkům.Antibiotika nepodává neuváženě a zbytečně.Vždy jsme dodržovali její rady, i když se mohly zdát jako rady naších babiček.Osvědčily se!Lékař je přece jen člověk a ne naprogramovaný robot.Chyby děláme všichni, jen někteří mezi náma si to neradi přiznávají.A to budou ti"bezchybní", kteří se neumí představit a tajně tady píši jen kritiky a sprostá nařčení.Za svou dceru a za všechny, kteří vložili důvěru a svá zraví do rukou této paní doktorce: DĚKUJEME. PŘEJEME MNOHO ÚSPĚCHů V UZDRAVOVÁNÍ A VDĚČNĚJŠÍCH PACIENTů/z řad rodičů/.

Mám k MUDr.Rašíkové absolutní důvěru,pečuje o zdraví našich tří dětí

Paní doktorka je velice schopná, vždy určila správně diagnózu a nikdy se mi nestalo, že by selhala. Mohu ji jen doporučit.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a léčila i mé dvě děti.
Máme s ní dlouhodobě velmi dobré zkušenosti.Velmi rychle poznala před lety zánět slepého střeva u batolete,ikdyž 2 lékaři z pohotovosti tak neuvažovali.Díky tomu se stav nekomplikoval prasknutím a závažným stavem s tím spojeným.Chirurg sám potvrdil,že u tak malého dítěte je třeba erudovaného lékaře,proto díky!

Paní doktorka ošetřuje naše tři děti ve věku dva,pět a osm let.Je velmi erudovaná,vždy stanovila správnou diagnozu,což vedlo rychlému uzdravení.Vřele doporučuji všem rodičům.
Určitě budou také spokojeni.