Danuše Pelikánová, dermatolog Prostějov

MUDr. Danuše Pelikánová

Uložit

Dermatolog Více

11 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař dermatovenerologie
Karlov 1, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Komunikace s paní doktorkou vůbec žádná. Neodpovídá na email, ani nezvedá telefon. Byla jsem u paní doktorky pouze jednou, předepsaná léčba byla účinná, nyní by mi stačil e-recept, ona ale bohužel není schopná komunikovat.

K
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie

S paní doktorkou jsem spokojená, jen co mi trochu vadí, že neustále nabízí produkty značky, se kterými má nejspíše uzavřenou smlouvu. Ocenila bych, kdyby doktoři raději volili léčbu podle sebe, zkušeností a spokojenosti pacientů než podle toho, co mají písemně stanoveno. Jinak velmi, ale opravdu velmi oceňuji systém objednávání pacientů! Takhle kdyby to bylo všude, byla bych opravdu spokojená! U paní doktorky se mi nikdy nestalo, že bych čekala dlouho v čekárně, spíše naopak, sestřička mě vždy vzala v hodinu, na kterou jsem byla objednaná! Díky tomu jsem jejím věrným pacientem!

C
Ověřený profil

Paní doktorka je perfektní, během asi deseti let jsem u ní byla asi 3x, ale vždy spokojenost. Doporučuji, neměnila bych.

*
Ověřený profil

Byla jsem u paní doktorky v ordinaci pouze jednou. Mým problémem bylo celkem hodně viditelné akné v obličeji. Předepsala mi tenkrát pouze jednu mast, ta mi ovšem vůbec nepomohla. Na kontrolu jsme se již pak nedomluvili. Jinak další zkušenosti s p. Dr. nemám.

Ověřený profil

Dobrý den,

paní doktorka je super, ale za to její personál je naprostá katastrofa !!!!!

Synovi kterému je 6 let se udělala v neděli večer ošklivá vyrážka na bradě se kterou se u paní doktorky již jednou léčil. Zavolali jsme do ordinace, s tím že máme akutní problém, který již jednou paní doktorka vyřešila mastí, a zda se můžeme zastavit a v kolik hodin by to bylo ideální.

Zdravotní sestra nám sdělila bez konzultace s paní doktorkou že se máme zastavit za 14 dní, že nemají čas, že mají plný diář ........

Paní sestřičko, můžete mě prosím poradit co mám tomu dítěti těch 14 dní říkat na to když se mě zeptá, kdy už ho to přestane bolet......

Ona si ta paní asi neuvědomuje, že díky pacientům, může chodit do zaměstnání !!!!!

Osobně se objednám u paní doktorky a celou situaci jí popíšu. Přístup personálu je otřesný. Kdyby takto reagovala na dospělého a problém nebyl akutní tak to dokážu pochopit, ale u 6ti letého dítěte je to ostuda !!!!!!

Nespokojený pacient

Ověřený profil

LÉČBA BYLA RYCHLÁ A S VÝSLEDKEM JSEM SPOKOJENA

Nedoporučuji. Místo základního a nenáročného vyšetření - stěru z ruky - mi předepsala několik velmi drahých mastí, které byly bez efektu. Nepřiznala, že neví, co se mnou i když nešlo o nic světoborného. Jiný lékař mi vzal stěr a našla se ihned příčina a léčba mě stála 70 Kč. Lékařku nedoporučuji, doporučuje masti, ze kterých má pravděpodobně výhody, jinak si celou věc nedovedu představit.

nic moc

P

Výborná doktorka,ve svém oboru špička.Vždy poradí a vyjde vstříct.Vše vysvětlí a prodiskutuje,nikdy neodbyde.A ještě k tomu příjemná a usměvavá.s díky pacientka Petra :-)

M

Velice příjemná doktorka, která naprosto rozumí svému oboru. Vřele ji mohu doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti