Danuše Nytrová, pediatr Havířov

Danuše Nytrová

Pediatr Více

17 názorů

Uložit


Adresa

E. Destinové 1c, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Ověřeny pacient

Chodil jsem k ní jako dítě celý život a kdybych mohl, tak k ní chodím až dosud. Je velmi milá, hodná, pečlivá a zkušená lékařka. V životě se mi nestalo, že by mne nějak zanedbala nebo, že bych na základě její diagnozy pociťoval větší zdravotní problémy.


Ž

S paní doktorkou Nytrovou jsem byla vždy velice spokojená!!!!!!!Milá,hodná,svědomitá lékařka!!!!!Kdyby bylo takových více,bylo by dobře :-)!


D
Ověřeny pacient

Paní doktorku Nytrovou znám již léta. Chodil k ní můj syn a nyní k ní chodí již jeho syn. Znám ji jako svědomitou, ochotnou a milou lékařku. Myslím si, že nechat dítě doma, když má neštovice je zodpovědnější, jak pro něho, tak pro ostatní, než ho brát k lékaři. Stejně k tomu žádná léčba není (mimo natírání telutým pudrem a klidu doma). Přála bych jí, aby rodiče jejích malých pacientů měli více soudnosti a pochopení.


K paní doktorce jsem chodila celé dětství a nemůžu si ztěžovat, vždy dobře postaráno, milý přístup. Když se jí něco nezdálo, hned poslala ke specialistům na další test.


Byl jsem přihlášen k paní doktorce v době, kdy se svou praxí začínala jako novopečená lékařka a nyní již jako dospělý muž hodnotím zpětně její péči za celý můj dětský život. Nikdy jsem s její prací neměl sebemenší potíže a dokázala rozeznat i neobvyklé a vážné nemoci. Antibiotika nepředepisuje zbytečně, prohlídky byly vždy důkladné a při problémech nečeká, až se věc vyvrbí, ale předepíše specialistu. Vřele proto doporučuji a to jsem si bokem nechal její přístup k dětem, který je perfektní a přátelský, stejně jako přístup milé sestřičky, se kterou tvoří sehrané duo.


Ověřeny pacient

Dneska jsem byla s ročním synem na pohotovosti, kde měla paní doktorka službu. Syn má teploty a je celý osypaný. Vypadá to jako zarděnky nebo spalničky. Paní doktorka ho pozorovala z křesla (asi aby na něj nemusela sáhnout) a pak řekla, že je to viroza. Bez ohmatání uzlin a podívání do krku dost zajímavá diagnoza. Nevím, příště snad raději jít na veterinu, než k ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Všechno léčí jen pamyconem a dithiadenem!! Hrůza!!!! Nedoporučuji!!! Zanedbala mě, že ted musím pravidelně chodit na kontroly do nemocnice!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K paní Dr.Nytrové jsem chodil jako malý a momentálně k ní chodí tři sourozenci. Vždycky jsme s ní byli maximálně spokojení. Má odborný přehled, lidský přístup k malým pacientům a je vstřícná. Mohu doporučit.


je super!!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ž

Skvělá lékařka.Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti