Nerudova 552, Kuřim

K paní doktorce chodím již skoro 7 let. Souhlasím s názory, že je obětavá, milá a k dětem se hcová moc hezky. Nemůžu ale přehlédnout, že neustále chodí pozdě. Jako miminko měla dcera jednou horečky a tak jsem jela za paní doktorkou a musela jsem na ni čekat před ordinací venku s dcerou v horečkách v náručí skoro hodinu. V nové ordinaci v Kuřimi se běžně stává, že musíme s dcerou čekat i tři hodiny v čekárně, kde mi nakonec dvakrát dcera vyčerpáním usnula na dřevěné lavici. Když je člověk objednaný na kontrolu na přesnou hodinu a i hodinu poté se na něj stále nedostává řada, tak se od sestry dozví, že hodina objednání je jen orientační a musí si počkat.
Paní doktorka je možná schopná a milá, ale fakt, že nechává nemocné děti čekat i několik hodin, mi přijde dost neprofesionální.

K paní doktorce chodí moje již plnoletá dcera.Myslím,že tam bylo vše v pohodě..Jen při posledních návštěvách,kam dcera šla kvůli bolestech břicha,vše neproběhlo standardně.
Mělo se jakoby jednat o střevní virózu,myslely jsme že může jít snad i o zácpu apod.nemohla na záchod.
Každopádně myslím,že ji paní doktorka měla někam poslat.
Dcera se nakonec dostala na pohotovost,kde ji ještě operovali ten večer a vzali žlučník,měla tam škaredý zánět.
V tom tedy beru pochybení,od paní doktorky,nebrat některé věci na lehkou váhu...

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Přijde mi pečlivá, že se snaží vždy zvolit tu nejvhodnější léčbu a jde jí o dobro dětí. Neváhá udělat potřebná vyšetření. Chová se příjemně a profesionálně, když něco nevím, nebo mám nějakou pochybnost, tak mi vše vysvětlí, nemá s tím problém. Preventivní prohlídky také probíhají tak jak mají. Naše býválá dětská lékařka z Tišnova nic z toho nedělala, proto si ještě více vážím tohoto přístupu u paní doktorky Jarošové a jsem ráda, že jsem k ní děti přehlásila.
Ordinace i čekárna jsou nové, pěkné, čisté. Sestřička je také velmi milá, přátelská k dětem a řekla bych, že od té doby, co ji paní doktorka má, tak lépe funguje provoz ordinace ve smyslu objednávání atd.

Paní doktorka je velice milá, příjemná a hodná - leč poslední dobou s ní nejsem bohužel tak spokojená jako dřív. Je my to moc líto! Její zdravotní stav není dobrý, a názory na její osobu se různí. Chce vyhovět všem, ale to absolutně není v lidských silách... Bývá roztržitá...z těch davů pacientů a rodičů unavená ... snad se jí brzy uleví, jakmile bude mít na stálo sestřičku :-) Dělá chyby, se kterými jsem se u ní dřív nesetkala...Stalo se my u ní, že jsem měla recept s jiným jménem...že jsme se o něčem bavily, že my napíše a nakonec jsem neměla nic...na očkování mne pozvala do časového termínu nemocných dětí i když malá byla zdravá...O tom, jak to občas vypadá v čekárně či na toaletě se asi zmiňovat nebudu...Nebudu jí hanit...Jen bych si ze srdce přála, aby se její zdravotní stav začal lepšit a tím by se mohla věnovat svojí profesi na plno jako dřív :-) Je to dost důležité, protože se stará o zdraví DĚTÍ - a to je mnohem důležitější, než cokoliv jiného!

Nejlepší dětská doktorka co jsem kdy potkala! U všech mých 4 děti mi vždy spolehlivě pomohla, je velmi profesionální, taktní a nelobbuje farmaceutické firmy. V její práci je patrný vždy zájem dítěte, vždy je velmi ochotná i mimo ordinační dobu. Přeji ji strašně moc zdraví!!!!

Příjemná, pečlivá, kdykoli na telefonu, výborné odborné znalosti, podpora přírodními prostředky